ONLINE: Putin sesadil Gerasimova, tvrdí Ukrajinci. Rusové přišli v Mariupolu o 6 tisíc vojáků?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     14.05.2022 (06:00)     Sekcia bulvár

Šéf ruské armády Valerij Gerasimov byl údajně suspendován kvůli vojenským neúspěchům, tvrdí Ukrajinci. Rusové podle důstojníka pluku Azov přišli v Mariupolu už o 6 tisíc vojáků. A ukrajinský prezident Zelenskyj vyzval ještě k většímu tlaku mezinárodního společenství na Rusko. Dramatické dění kolem války na Ukrajině sledujeme na Blesk.cz v našem online přenosu. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

ONLINE: Putin sesadil Gerasimova, tvrdí Ukrajinci. A Rusové se stahují z Charkova a okolí

Zdroj Zdroj: blesk.cz     14.05.2022 (12:15)     Sekcia bulvar

Ruské jednotky pravděpodobně opouští své pozice v Charkově a okolí a Ukrajině se podařilo vyhrát bitvu o své druhé největší město. Uvádí to americký Institut pro studium války (ISW). Podle ukrajinského generálního štábu se nyní ruské jednotky zaměřují na odchod z města a okolí. Šéf ruské armády Valerij Gerasimov byl údajně suspendován kvůli vojenským neúspěchům, tvrdí Ukrajinci. Rusové podle důstojníka pluku Azov přišli v Mariupolu už o 6 tisíc vojáků. A ukrajinský prezident Zelenskyj vyzval ještě k většímu tlaku mezinárodního společenství na Rusko. Dramatické dění kolem války na Ukrajině sledujeme na Blesk.cz v našem online přenosu.

 

ONLINE: 600 zraněných v otřesných podmínkách v Azovstalu. A Putin sesadil Gerasimova?!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     14.05.2022 (19:33)     Sekcia bulvar

V mariupolských ocelárnách Azovstal je v nehygienických podmínkách, bez dostatku léků, pitné vody a jídla přibližně 600 raněných, uvedl ukrajinský policejní představitel. Ruské jednotky pravděpodobně opouští své pozice v Charkově a okolí a Ukrajině se podařilo vyhrát bitvu o své druhé největší město. Uvádí to americký Institut pro studium války (ISW). Podle ukrajinského generálního štábu se nyní ruské jednotky zaměřují na odchod z města a okolí. Šéf ruské armády Valerij Gerasimov byl údajně suspendován kvůli vojenským neúspěchům, tvrdí Ukrajinci. Rusové podle důstojníka pluku Azov přišli v Mariupolu už o 6 tisíc vojáků. A ukrajinský prezident Zelenskyj vyzval ještě k většímu tlaku mezinárodního společenství na Rusko. Dramatické dění kolem války na Ukrajině sledujeme na Blesk.cz v našem online přenosu.

 

ONLINE: Putin podepsal odvetné sankce. Rusové přišli už o 24 200 vojáků a 1062 tanků, tvrdí Kyjev

Zdroj Zdroj: blesk.cz     03.05.2022 (12:33)     Sekcia bulvar

Ruský prezident Vladimir Putin podepsal nařízení o odvetných sankcích reagujících na nepřátelské kroky některých zemí a mezinárodních organizací. Pokračuj íevakuace z Mariupolu. V pondělí bylo z obléhaného ukrajinského mšsta evakuováno 393 lidí, z toho 59 dětí, uvedlo dnes vedení separatistické Doněcké lidové republiky. Podle Ukrajinců Rusové přišli již o 24 200 vojáků, 1 062 tanků, 80 protivzdušných zbraní či 194 letadel. Dramatické dění kolem války na Ukrajině sledujeme na Blesk.cz v našem online přenosu.

 

ONLINE: Rusové znovu útočí na ocelárny Azovstal. A Putin podepsal odvetné sankce

Zdroj Zdroj: blesk.cz     03.05.2022 (14:35)     Sekcia bulvar

Ruský prezident Vladimir Putin podepsal nařízení o odvetných sankcích reagujících na nepřátelské kroky některých zemí a mezinárodních organizací. V Rusy obléhaném Mariupolu zůstává stále asi 100 tisíc civilistů, stovky z nich v ocelárnách Azovstal. Rusové na areál znovu útočí. Podle Ukrajinců Rusové přišli již o 24 200 vojáků, 1 062 tanků, 80 protivzdušných zbraní či 194 letadel. Dramatické dění kolem války na Ukrajině sledujeme na Blesk.cz v našem online přenosu.

 

ONLINE: Tvrdý útok Rusů na ocelárny Azovstal. A Putin podepsal odvetné sankce

Zdroj Zdroj: blesk.cz     03.05.2022 (16:45)     Sekcia bulvar

Ruský prezident Vladimir Putin podepsal nařízení o odvetných sankcích reagujících na nepřátelské kroky některých zemí a mezinárodních organizací. V Rusy obléhaném Mariupolu zůstává stále asi 100 tisíc civilistů, stovky z nich v ocelárnách Azovstal. Rusové na areál znovu útočí, tvrdý útok začal podle agentury AFP v úterý odpoledne. Podle Ukrajinců Rusové přišli již o 24 200 vojáků, 1 062 tanků, 80 protivzdušných zbraní či 194 letadel. Dramatické dění kolem války na Ukrajině sledujeme na Blesk.cz v našem online přenosu.

 

ONLINE: Obří ztráty? Zlikvidovali jsme za noc 600 ukrajinských vojáků, tvrdí Rusové

Zdroj Zdroj: blesk.cz     05.05.2022 (11:13)     Sekcia bulvar

Ruské ministerstvo obrany dnes dopoledne podle agentury TASS sdělilo, že přes noc zlikvidovalo 600 ukrajinských vojáků. „Ruské letectvo v průběhu noci zasáhlo 93 oblastí, kde byla soustředěna ukrajinská vojenská technika živá síla... Bylo zlikvidováno přes 600 nacionalistů a 61 kusů ukrajinské vojenské techniky,“ sdělil představitel ministerstva, generál Igor Konašenkov. Ukrajinci tvrdí, že Rusové za invazi přišli už o 24700 vojáků, 1092 tanků, 196 letadel a 155 helikoptér. Dramatické dění kolem války na Ukrajině sledujeme na Blesk.cz v našem online přenosu.

 

ONLINE: Rusové útočí na Kyjev a Lvov, exploze hlásí i další města. A Putin podepsal odvetné sankce

Zdroj Zdroj: blesk.cz     03.05.2022 (20:25)     Sekcia bulvar

Ve Lvově, v Dnipru a u Kyjeva zněly v úterý večer výbuchy. Podle médií šlo nejspíše o další ostřelování ukrajinských měst ruskými raketami a střelami. Ruský prezident Vladimir Putin podepsal nařízení o odvetných sankcích reagujících na nepřátelské kroky některých zemí a mezinárodních organizací. V Rusy obléhaném Mariupolu zůstává stále asi 100 tisíc civilistů, stovky z nich v ocelárnách Azovstal. Rusové na areál znovu útočí, tvrdý útok začal podle agentury AFP v úterý odpoledne. Podle Ukrajinců Rusové přišli již o 24 200 vojáků, 1 062 tanků, 80 protivzdušných zbraní či 194 letadel. Dramatické dění kolem války na Ukrajině sledujeme na Blesk.cz v našem online přenosu.

 

Těžké ztráty Rusů? Přišli o 14 400 vojáků, 466 tanků a 95 letadel, tvrdí Ukrajinci

Zdroj Zdroj: blesk.cz     19.03.2022 (22:10)     Sekcia bulvar

Od začátku invaze na Ukrajině zahynulo téměř 14.400 ruských vojáků, tvrdí ukrajinské ministerstvo zahraničí. Rusové také přišli o tisíce kusů vojenské techniky a vybavení, konkrétně o 95 letadel, 115 vrtulníků, 1470 obrněných vozidel nebo 466 tanků, uvedla dnes na svém twitterovém účtu ukrajinská diplomacie.

 

ONLINE: Ukrajinci ztratili 10 tisíc vojáků, uvedl poradce Zelenského. A šíření cholery v Mariupolu

Zdroj Zdroj: blesk.cz     11.06.2022 (10:39)     Sekcia bulvar

Ve válce Ruska s Ukrajinou zřejmě padl na Donbasu první český dobrovolník. Ministerstvo zahraničí informaci prověřuje, řekla ČTK jeho mluvčí. Podle iDnes.cz jde o Michala J. z Třebíče, Rusové ho měli zabít u Charkova. Během války s Ruskem ztratila Ukrajina asi 10 000 vojáků. Podle ukrajinské agentury Unian to prohlásil poradce šéfa ukrajinské prezidentské kanceláře Oleksij Arestovyč. V Mariupolu se začala šířit cholera, řekl v rozhovoru s ruskou redakcí BBC starosta města Vadym Bojčenko. Dramatické dění kolem války na Ukrajině sledujeme na Blesk.cz v našem online přenosu.

 

ONLINE: Ukrajinci odvrátili útoky na Oděsu. A Rusové přišli až o 190 tisíc vojáků

Zdroj Zdroj: blesk.cz     23.10.2023 (19:17)     Sekcia bulvar

Ukrajinská protivzdušná obrana v noci na dnešek sestřelila všechny vzdušné cíle, tedy 14 ruských dronů přímo útočících na cíl a jednu leteckou řízenou raketu Ch-59, uvedlo dnes ukrajinské letectvo. Terčem ruských náletů byla především Oděsa, kde trosky jednoho z dronů zasáhly přístavní sklad a způsobily požár. Rusko od začátku invaze na Ukrajině pravděpodobně ztratilo až 190 000 vojáků. Tvrdí to dohad, který dnes zveřejnilo britské ministerstvo obrany. Dalších až 140 000 vojáků bylo zraněno, ale po nějaké době se mohli vrátit do služby. Dramatické dění sledujeme v online reportáži.

ONLINE: Putin jako zloděj pod rouškou noci, utahují si z jeho cesty do Mariupolu Ukrajinci

ONLINE: Kyjevem otřásly další exploze! Rusové přišli už o 65 tisíc vojáků na Ukrajině

ONLINE: Rusové přišli už o 65 tisíc vojáků, dochází jim i munice. A Ukrajina ostřeluje Belgorod

ONLINE: Rusové ztrácí a mění strategii. Civilisty má z Mariupolu má vysvobodit „speciální operace“

ONLINE: Boj na život a na smrt. Ukrajinci v Mariupolu odmítli ruské ultimátum a válčí dál

ONLINE: Přešli jsme do protiútoku, hlásí Ukrajina. Jednání o příměří jsou na mrtvém bodě

ONLINE: Rusové přišli už o 44 tisíc vojáků. A Zelenskyj bude jednat s Erdoganem a šéfem OSN

ONLINE: V Praze se schází Krymská platforma. Rusové přišli od začátku války až o 190 tisíc vojáků

ONLINE: Rusové přišli o 300 tisíc vojáků, tvrdí Kyjev. A ruského oligarchu zatkli ve Francii

ONLINE: Obří pohřebiště nedaleko Mariupolu. A Rusové hlásí těžké ztráty ukrajinské armády

ONLINE: Ukrajinci zabili 200 ruských vojáků u Kachovky. A Putin chystá novou vlnu mobilizace?!

ONLINE: Rusové přišli za měsíc u Avdijivky o 10 tisíc mužů. A Ukrajinci zasáhli u Krymu výsadkové lodě

ONLINE: Rusové přišli u Avdijivky o 25 tisíc mužů. A Putin zabavil majetek OMV

Do Putina v Mariupolu šijí Ukrajinci: Jako zloděj pod rouškou noci, přijel zkontroloval masové hroby

ONLINE: Čtyři ruské útoky selhaly, hlásí Ukrajinci. Rusové přišli o 12 tanků, vrtulník a 200 vojáků

ONLINE: Luhanské město Rubižne ve spárech Rusů? Zelenskyj nabízí výměnu zajatců za civilisty

ONLINE: Rusové přišli o 180 tisíc vojáků, tvrdí šéf armády. A boje u Bachmutu pokračují

ONLINE: Rusové chystají drtivý útok na východ Ukrajiny. V Mariupolu zemřely desítky tisíc lidí

Putinův přítel Medvedčuk žádá o výměnu za obránce Mariupolu. Rusové přišli s videem zadržených Britů

ONLINE: Rusové přiznali obří ztráty, zaměří se na Donbas. A 300 mrtvých po útoku na divadlo

ONLINE: Rusové částečně obklíčili Bachmut. A přišli o 180 tisíc vojáků, tvrdí šéf armády

ONLINE: Na školu v Mariupolu padaly bomby. Ukrajinci: Tisíce lidí odvlekli do Ruska!

ONLINE: V Azovstalu se vzdalo už tisíc obránců, tvrdí Rusové. Půjdou před válečný soud?

ONLINE: Rusové útočili na jih a východ Ukrajiny. A Putin nařídil zvýšit počet vojáků o 170 tisíc mužů

ONLINE: Obavy z útoku na Brjansk? Rusové zničili kus silnice na hranici, tvrdí Ukrajinci

ONLINE: Rusové přišli u Avdijivky o 25 tisíc mužů. Ukrajinci vyrobí milion dronů

ONLINE: Lesy u Černobylu hoří, ve zničeném Mariupolu lékaři operují pří svíčkách a Rusové útočí fosforem!

ONLINE: Ukrajinci dobyli další obec v Doněcké oblasti. A zabili 50 ruských vojáků, tvrdí

ONLINE: Rusové ztrácí a mění strategii. Civilisty má z Mariupolu vysvobodit „speciální operace“

ONLINE: Rusové v Mariupolu zabili 21 tisíc lidí, tvrdí starosta. Obětí může být ještě víc

ONLINE: Rusové v Mariupolu zabili 21 tisíc lidí, tvrdí starosta. Charkovem otřásla exploze

ONLINE: Rusové přišli o 4300 vojáků a 146 tanků, tvrdí náměstkyně. Moskva mlží

ONLINE: Ukrajinští partyzáni zapálili ruskou základnu v Mariupolu. Zemřelo deset Rusů

ONLINE: Rusové utíkají z Černobylu. V Mariupolu slibují příměří, obětí hrozivě přibývá

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy