Schick se zase trefil!

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.06.2020 (22:30)     Sekcia sport

Útočník Patrik Schick skóroval v německé fotbalové lize ve druhém utkání po sobě a pomohl Lipsku k vítězství 4:2 v Kolíně nad Rýnem. Pro českého reprezentanta to byl devátý gól v soutěži. Lipsko je v tabulce třetí dva body za druhým Dortmundem, stejný odstup má po 29 kolech od čtvrtého Mönchengladbachu a pátého Leverkusenu. celý článek

Schick se v Německu zase trefil, Leverkusen ale prohrál

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.09.2021 (17:35)     Sekcia sport

Český reprezentant Patrik Schick sice zaznamenal druhý gól v této sezoně německé ligy, ale nezabránil prohře fotbalistů Leverkusenu 3:4 s Dortmundem. Za hosty dvakrát skóroval Haaland.

Schick se zase trefil! Lipsko však doma opět ztratilo body. Šlágr vyhrál Bayern

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.06.2020 (17:32)     Sekcia sport

Český reprezentant Patrik Schick se po restartu německé nejvyšší soutěže dostal do báječné formy, kdy trefil v bundesligovém utkání potřetí v řadě. Jeho Lipsko však doma jen remizovalo s Paderbornem 1:1. Ve šlágru kola pak doma Leverkusen prohrál s Bayernem 2:4. Mnichovský klub vede tabulku o deset bodů před Dortmundem, ten má ale zápas k dobru.

Zase neprohrál. Leverkusen srovnal z poslední akce, byl u toho i Schick

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.04.2024 (19:46)     Sekcia sport

Ani v pětačtyřicátém zápase sezony nepadli. Fotbalisté Leverkusenu udrželi neporazitelnost i v Dortmundu, kde na konečných 1:1 srovnali až v osmé nastavené minutě. Po rohovém kopu se trefil Josip Stanišič, na hřišti byl tou dobou i český reprezentant Patrik Schick.

Za Haškem ve formě: Hložek byl u všech gólů, Schick i se štěstím zase rozhodl

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.03.2024 (13:56)     Sekcia sport

Mohli se na reprezentační přestávku naladit lépe? Jeden se trefil poprvé v letošním roce, druhý počtvrté v rozmezí deseti dnů. Adam Hložek dorážel míč do prázdné branky, Patrik Schick po změně stran ze složité pozice usměrňoval přízemní centr. Jeho trefa byla navíc vítězná a fotbalisté Leverkusenu nakonec porazili Freiburg 3:2.

Schick se trefil do sítě Mönechengladbachu, Leverkusen zvítězil 4:0

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     21.08.2021 (22:09)     Sekcia sport

Český reprezentační útočník Patrik Schick pomohl Leverkusenu svou první brankou v novém ročníku německé ligy k výhře 4:0 nad Mönchengladbachem.

Skvělý vstup do Eura. Schick Skotům vstřelil nejdelší gól v historii, Vaclík čaroval

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     14.06.2021 (16:52)     Sekcia sport

Schick se v první půli trefil hlavou a ve druhé fantasticky přehodil skotského brankáře z poloviny hřiště.

Schickův pech! Český útočník trefil v závěru tyč, Bayer bere jen bod

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.02.2023 (17:39)     Sekcia sport

Fotbalisté Leverkusenu s Adamem Hložkem v základní sestavě remizovali v bundeslize ve Freiburgu 1:1. Střídající Patrick Schick v závěru trefil tyč.

Bundesligová senzace. Bayern dostal nařezáno, Schick se zase trefil!

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.02.2022 (17:46)     Sekcia sport

Lídr německé fotbalové ligy Bayern Mnichov utrpěl v 22. kole překvapivou porážku 2:4 na hřišti nováčka Bochumi. Záložník Vladimír Darida si připsal asistenci na jediný gól Herthy Berlín, prohře 1:3 na stadionu posledního Fürthu ale nezabránil. V základní sestavě nastoupil i středopolař Augsburgu Jan Morávek, jenž odehrál 63 minut. Také jeho tým ale vyšel naprázdno, v Mönchengladbachu prohrál 2:3. Leverkusen si poradil doma se Stuttgartem 4:2, jednou trefou k němu Bayeru pomohl i český útočník Patrik Schick.

Individuální akce, střela do růžku. Schick zase skóroval a ukazoval svaly

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     28.08.2021 (17:49)     Sekcia sport

Český fotbalový reprezentant Patrik Schick v německé lize podruhé za sebou vstřelil gól a pomohl Leverkusenu k výhře 4:1 v Augsburgu.

Schick zažil s Leverkusenem senzační vyřazení z poháru v Essenu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.02.2021 (21:47)     Sekcia sport

Patrik Schick a jeho Leverkusen zažili blamáž v Německém poháru. V osmifinále soutěže, ve které vloni Bayer postoupil až do finále, vyřadil bundesligistu účastník čtvrté nejvyšší soutěže Rot-Weiss Essen. Domácí tým porazil velkého favorita 2:1 po prodloužení, v normální hrací době gól nepadl. Schick odehrál v Essenu první poločas a ve 24. minutě měl největší šanci hostů, jenže hlavou trefil jen tyč.

Schick se znovu trefil, pečetil postup

První zápas, první gól. Schick se trefil v poháru, Leverkusen soupeře zničil

První zápas, první gól. Schick se trefil v poháru, Leverkusen soupeře zničil 7:0

Radost vystřídal strach! Schick se trefil počtvrté v řadě, pak se zranil

Zkouší se trefit z půlky hřiště jako Schick. Do třetice to třeba vyjde, přeje si jablonecký Zelený

Gólový návrat i oslava s lékaři. Schick je po devíti měsících zpět: Bylo to emotivní

Schick asistencí pomohl Leverkusenu k remíze. Ten nadále vede ligu

Blamáž v německém poháru. Schickův Leverkusen senzačně končí, vypadl s účastníkem čtvrté ligy

Schick zatím na ME vyslal nejvíce střel na bránu, Souček je druhý nejlepší běžec

Jsem odmalička sparťan, rivalita ve mně pořád je, prozrazoval Schick, proč má o důvod víc dát Slavii gól

Pastrňák se v NHL zase trefil! Větší radost ale měl jiný z Čechů

Schick se znovu trefil, jenže Leverkusen vedení neudržel a s Dortmundem prohrál 3:4

Schick se poprvé v sezoně trefil, Bayer ale prohrál

Schick se trefil i proti Bayernu, ale radost neměl. Jeho tým předvedl poločas hrůzy

Schick se trefil, pak ho trenér obětoval. Oslabené Lipsko ale výhru stejně neudrželo

Schick pod drobnohledem. Problém s tím nemám a Walesu chci dát gól, hlásí

Schick už pálí za Leverkusen. Útočník se trefil při debutu, pomohl k pohárové výhře

Lewandowski hattrickem zařídil vysokou výhru Bayernu. Schick nedal penaltu, ale pak se trefil

Schick se znovu trefil! Češi na EURO obrali vicemistry světa

Schickův gól Leverkusenu na body nestačil. Český útočník se trefil poosmé v sezoně