Vydra debaklu nezabránil, Citizens rozhodli už do poločasu

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.06.2020 (22:56)     Sekcia sport

Fotbalisté Manchesteru City ve 30. kole anglické ligy doma deklasovali 5:0 Burnley, za které nastoupil český útočník Matěj Vydra. Obhájci titulu z druhého místa tabulky ztrácejí 20 bodů na vedoucí Liverpool, takže opět o něco oddálili mistrovské oslavy "Reds". Do konce sezony Premier League zbývá osm kol. celý článek

Vydra debaklu nezabránil, Leeds dominoval

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.05.2021 (15:26)     Sekcia sport

Fotbalisté Leedsu zvítězili v 36. kole anglické ligy na hřišti Burnley 4:0 a upevnili si desáté místo. Za poražený tým odehrál 65 minut český útočník Matěj Vydra.

Komplikace! West Ham se Součkem a Coufalem stačil jen srovnat. Vydra debaklu nezabránil

Fotbalisté Leedsu zvítězili v 36. kole anglické ligy na hřišti Burnley 4:0 a upevnili si desáté místo. Za poražený tým odehrál 65 minut český útočník Matěj Vydra. West Ham se Součkem a Coufalem v základu v boji o posílení pohárových nadějí na hřišti Brightonu uhrál jen bod za remízu 1:1.

FOTBAL ONLINE: Souček a Coufal bojují o posílení pohárových nadějí, Vydra debaklu nezabránil

Fotbalisté Leedsu zvítězili v 36. kole anglické ligy na hřišti Burnley 4:0 a upevnili si desáté místo. Za poražený tým odehrál 65 minut český útočník Matěj Vydra. West Ham se Součkem a Coufalem v základu bojuje o posílení pohárových nadějí na hřišti Brightonu (stav 0:0).

Vydra skóroval v přípravě Burnley před restartem anglické ligy

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.06.2020 (15:52)     Sekcia sport

Útočník Matěj Vydra dal gól v přípravném utkání Burnley před obnovením anglické fotbalové ligy. Jeho tým v zápase s druholigovým Prestonem remizoval 1:1 po vyrovnávací brance Scotta Sinclaira z druhého poločasu. Do restartované Premier League vstoupí Burnley v pondělí 22. června duelem proti obhájci titulu Manchesteru City.

Vejmelka nezabránil kanonádě Vegas, Vladař naopak v NHL vychytal výhru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.12.2021 (08:05)     Sekcia sport

V pátečním programu hokejové NHL se dostali do akce dva čeští gólmani. Zatímco Karel Vejmelka odcházel zklamaný poté, co inkasoval sedm branek a nezabránil debaklu Arizony 1:7 s Vegas, to Daniel Vladař výrazně přispěl k výhře Calgary. Během 65 minut hry zastavil 31 z 34 střel domácího Anaheimu a v rozhodujícím penaltovém rozstřelu již neinkasoval. Flames si tak odvezli výhru 4:3SN.

Plzeň si spravila po debaklu v Lize mistrů chuť a utekla Slavii

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.10.2022 (21:06)     Sekcia sport

Fotbalisté Plzně zvítězili v 11. kole první ligy doma nad Mladou Boleslaví 2:0 a upevnili si vedoucí příčku v tabulce. Obhájci titulu si částečně spravili náladu po úterním debaklu 0:5 na stadionu Bayernu Mnichov ve skupině Ligy mistrů. Utkání ve druhém poločase rozhodli brankami obránci Luděk Pernica s Václavem Jemelkou.

Vydrův gól v anglické lize znovu nezabránil prohře

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.04.2021 (15:01)     Sekcia sport

Útočník Matěj Vydra skóroval v anglické fotbalové lize ve druhém utkání za sebou, Burnley ale stejně jako před týdnem prohrálo. V 31. kole ztratilo na domácím stadionu vedení a Newcastlu podlehlo 1:2.

Tah s nasazením Pavelky už o půli Šilhavému vyšel. Ale to proto, že se Vydra zranil, přiznal trenér

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.10.2021 (01:16)     Sekcia sport

Pochopitelně že si tah s nasazením narychlo povolaného sparťanského záložníka Davida Pavelky do druhé půle kvalifikačního duelu s Běloruskem reprezentační trenér Jaroslav Šilhavý pochvaloval. K jeho cti budiž řečeno, že po výhře 2:0 přiznal, že k němu byl vlastně donucen. „Nevím, jestli bych přeskupil složení mužstva už o poločase, kdyby nebyl Vydra zraněný. Šlo o změnu vynucenou a my o přestávce zvažovali různé varianty. Nakonec jsme vybrali tu nejlepší,“ netajil, že by se jinak nejspíš držel svých zvyklostí a k rošádě sáhl až v průběhu druhého poločasu.

Vydrův gól znovu nezabránil prohře Burnley, Souček s Coufalem asistovali u výhry West Hamu

Winnipeg nasázel Mrázkovi sedm gólů, řádili hlavně Morrissey a Connor

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.11.2022 (07:48)     Sekcia sport

V nedělních zápasech hokejové NHL se z Čechů nikdo bodově neprosadil. Do akce šel gólman Petr Mrázek, se svým Chicagem však nezabránil debaklu 2:7 od Winnipegu. Za hostující Jets se třemi body blýskli obránce Josh Morrissey (0+3) a útočník Kyle Connor (1+2).

Vydra definitivně končí v Burnley

Kadeřábkův gól nezabránil debaklu Hoffenheimu v Mohuči

Vydra po další ztrátě Plzně: Jindy prostě i z ničeho dáte gól, teď trefujeme tyčky a gólmany!

Nezastavitelní, Pastrňákův Boston bere další výhru. Vladař debaklu Calgary nezabránil

Mistrovský sen Arsenalu se po debaklu se City rozplývá

Vydra se trefil do sítě Leicesteru, poslední Sheffield udolal Aston Villu

Everton nevyhrál ani v Burnley. Vydra strávil celý zápas na lavičce

Dynamo je ve čtvrtfinále MOL Cupu, Jihočeši rozhodli už do poločasu

"Gól jako od Liverpoolu." Vydra je za hrdinu Burnley, Coufala v Anglii kritizují

Kanonádu Citizens řídil mladík Foden. Burnley i s Vydrou inkasovalo hned pětkrát

Vydra opět nechyběl v základu Burnley, Arsenal padl s Aston Villou

Rád bych zase do Anglie. Když ne, dám šanci i české lize, říká Vydra

Leicesteru to proti Čechům nejde. Vydra dal liškám svůj první ligový gól v sezoně

Vydra dal první gól v této ligové sezoně

Burnley doma remizovalo s Evertonem, Vydra nenastoupil

Vydra si vyčekal šanci dobýt Anglii. Nadchl kouče i fanoušky, teď má srazit Arsenal

Sparta - Plzeň 0:1, mistrovské oslavy po porážce, rozhodl Vydra

Vydrův gól pojistil postup Burnley do osmifinále Ligového poháru

Sparta díky vynikajícímu druhému poločasu porazila Hradec. Dvakrát se trefil Pešek

Obavy o místo? Mám je vždy, připravený jsem na všechno, ujišťuje Vrba

Vaněček nezabránil prohře New Jersey

Domácí vykřesali naději na záchranu, rozhodli už do poločasu

ONLINE: Arsenal neproměňuje šance a Burnley srovnává, hraje i Vydra

Lazio dominovalo, po čtvrté výhře v řadě útočí na špičku. Barák debaklu nezabránil

Vydra se vrátil do sestavy Burnley

Vydra rozhodl o výhře Burnley

Vydra si přetrhl křížový vaz v koleni. Jde na operaci a bude chybět měsíce

Už jsem se těšil, říkal uzdravený pardubický brankář Boháč. Prohře nezabránil

Po debaklu došla trpělivost. Smetana byl odvolán od fotbalistů Jihlavy

Komplikace v boji o play off. Chicago padlo s poslední Minnesotou, prohře nezabránil ani Satoranský

West Ham v závěru ztratil zápas s Chelsea, Vydra vystřelil výhru Burnley

Citizens udrželi první místo, přestřelka o titul skončila smírem. Coufalův návrat Kladivářům nepomohl