Plzeň - Teplice 3:0, góly až po přestávce, dvakrát se trefil Chorý

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.04.2024 (19:39)     Sekcia sport

Až do druhého poločasu si diváci v Plzni počkali na branky, po poločase ale viděli rovnou tři. Domácí fotbalisté porazili ve 30. kole Teplice 3:0, o dva góly se postaral Tomáš Chorý, jednou se prosadil další útočník Matěj Vydra. celý článek

Plzeň - Teplice 1:1, domácím zachránil bod Chorý pět minut před koncem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.04.2023 (17:05)     Sekcia sport

Plzeňští fotbalisté po porážce na Spartě opět ztratili body, tentokrát doma remizovali s Teplicemi 1:1. Hosté překvapivě vyhráli poločas, když se trefil Hyčka. Za domácí v 85. minutě srovnal Chorý.

Plzeň ve druhém poločase přejela Teplice a bude nejhůře třetí

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.04.2024 (17:19)     Sekcia sport

Fotbalisté Plzně v posledním 30. kole základní části první ligy porazili doma Teplice hladce 3:0 a už před nadstavbovou částí si zajistili nejhůře konečné třetí místo v tabulce. Západočeši rozhodli zápas po změně stran, kdy se dvakrát trefil Tomáš Chorý a jednou střídající Matěj Vydra.

Ostrava - Zlín 5:1, po pauze kanonáda, dvakrát se trefil útočník Kubala

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.09.2023 (16:57)     Sekcia sport

Ostravští fotbalisté rozdrtili v devátém ligovém kole poslední Zlín 5:1, když zápas rozhodli čtyřmi góly po přestávce. Dvakrát se trefil útočník Kubala, pálili také Ewerton, Rigo a Tanko.

Tři góly za čtyři zápasy. Chorý se znovu trefil za Waregem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.11.2020 (18:46)     Sekcia sport

Fotbalista Tomáš Chorý vstřelil v belgické lize třetí gól v posledních čtyřech zápasech. V utkání 14. kola pomohl český útočník Waregemu k výhře 3:0 na hřišti Gentu, čtvrtečního soupeře Liberce v základní skupině Evropské ligy.

Hattrick? Nemusí pršet, stačí, když kape, říká dvougólový Chorý

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.10.2022 (08:59)     Sekcia sport

V úterý prodloužil s Viktorií smlouvu až do roku 2025, o den později se v Lize mistrů rval s obranou Bayernu Mnichov. A v neděli fotbalový útočník Tomáš Chorý dvěma góly nasměroval Plzeň k ligové výhře v Jablonci 3:0.

Ostrava - Teplice 2:1, dva rychlé góly po půli, záchranu mají jistou i poražení

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.05.2023 (16:54)     Sekcia sport

Ostravští fotbalisté v třetím kole nadstavbové části skupiny o záchranu zdolali Teplice 2:1. O svém vítězství rozhodli krátce po přestávce, oba góly vměstnali do čtyř minut. Hlavou skóroval Almási a pak po úniku Plavšič. Minutu před koncem snížil Trubač z penalty.

Boleslav doma porazila Teplice, dvakrát se trefil Mareček

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.11.2022 (16:56)     Sekcia sport

Fotbalisté Mladá Boleslavi v 15. kole první ligy porazili na svém hřišti 3:0 Teplice a připsali si druhou domácí výhru v sezoně. Dvěma góly se blýskl záložník Daniel Mareček, na jehož trefy ze 43. a 47. minuty navázal v 62. minutě útočník Tomáš Ladra. Středočeský celek se posunul na deváté místo neúplné tabulky, Skláři jsou nadále čtrnáctí.

Plzeň porazila Ferencváros. Blýskl se navrátilec Chorý

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.01.2024 (17:23)     Sekcia sport

Fotbalisté Viktorie Plzeň porazili v přípravě Ferencváros Budapešť 3:1. Gólem a asistencí se při návratu blýskl útočník Tomáš Chorý.

Hodně jsme ztráceli balony, musíme se zlepšit, ví plzeňský kouč Bílek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.02.2023 (09:27)     Sekcia sport

Tři góly ve dvou zápasech, jen dva úspěšní střelci. Fotbalová Viktoria Plzeň zatím v jarní části sezony na domácím stadionu neukazuje ofenzivní uragán. Při porážce s Hradcem Králové se trefil pouze útočník Chorý, v neděli zařídil těsnou výhru nad Českými Budějovicemi dvougólový Květ.

Krásný pocit, usmál se Chorý po dvou gólech proti Barceloně. A co třeba reprezentace?

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.11.2022 (06:39)     Sekcia sport

Poprvé se trefil z mazácky kopnuté penalty, podruhé slavil po akurátní hlavičce. Plzeňský útočník Tomáš Chorý patřil v bitvě s Barcelonou (2:4) k hlavním hrdinům. „Nechtělo se mi z placu,“ přiznal na konci dlouhého úterního večera. Plzeň se sice s Ligou mistrů rozloučila šestou porážkou, ale i díky dvěma zásahům Chorého se jí ve Štruncových sadech tleskalo.

Gulaš rozštípal hokejku. Nepamatuju si, kdy to ve mně takhle bouchlo, uznal

Za novou smlouvu dva góly. Hrálo se mi dobře, přiznal střelec Chorý

Udeřil lev z lavičky. Raději bych měl tři body, netajil střelec Chorý, že chtěl Slavii pokořit

Chorý po Helsinkách: Na hřišti jsme nechali všechno

Co řekli Michal Bílek a Tomáš Chorý o zápase s Barcelonou?

Plzeň pouští svého obra! Chorý míří do Belgie

Plzeň v přípravě nadělila Karlovým Varům devět gólů, trefil se i Cadu

Jablonec - Plzeň 0:3, hosté jsou po třech letech v semifinále domácího poháru

Vedoucí Plzeň v Jablonci jen remizovala 0:0

Plzeň dvakrát trefila branku a dala dva góly. Skvělou produktivitu proměnila ve tři body

Fotbalisté Plzně deklasovalí Zlín 7:1 a v lize vyhráli popáté za sebou

Plzeň se v generálce na Fiorentinu zasekla. Asi jsem dřevák, řekl Chorý po další ztrátě

Plzeň otočila ve Zlíně a je první v tabulce

Plzeňský koncert! Slavia neměla v ligovém šlágru nárok

Dynamo drží naději na skupinu o titul, Teplice dál tápou

Havel s Mosquerou přiblížili Plzeň postupu

Šulc a Chorý v reprezentaci? Nevidím důvod, proč by tam nemohli být, tvrdí expert

Chorý: Před skupinou by takovému postupu asi nikdo nevěřil, jsem na tým hrdý

Chorý v Belgii opět skóroval

PONEDĚLNÍK: Chorý není zákeřný, ale ani andílek. Poučí se bez trestu?

Chorý vs. Sörensen, už zase? Podle expertů zákeřnost, Priske střet neviděl

Teplice - Slovácko 0:1, Jurečku zastoupil Cicilia, domácí na jaře poprvé padli

Drtivá dohrávka. Tottenham rozstřílel Everton pěti góly, dvakrát se trefil Kane

Teplice - Plzeň 0:1, podeváté výhra o gól, body pro lídra trefil Beauguel

Pardubice - Liberec 2:2, hosté vedli o dva góly, pak dvakrát skóroval Matějka

Viktoria Plzeň je v Konferenční lize stále bez ztráty. Výhru v Záhřebu trefil Chorý

Z výsledku jsem nasr..ej! Teplice si po pádu s Boleslaví zahrávají s osudem

Fotbal je zpátky. Sparta dvakrát porazila Duklu. Slovácko, Zlín, Teplice i Opava daly čtyři góly

Ze souboje nikdy neuhnu. Drsný žolík Chorý nejen o proměně plzeňské kabiny

Fotbal je zpět. Teplice překvapily v dohrávce Liberec, výhru trefili Kučera se Řezníčkem

Sparta přejela žalostné Teplice a vrátila se do boje o třetí příčku. Dvakrát pálil Kozák

Hajzlík Chorý, mladý Hranáč, superman Šulc. Vsadí Hašek na plzeňskou vlnu?

Zlín - Hradec Kr. 4:0, poločasová smršť, dvěma góly se blýskl Žák