První penaltu pokangovské éry Sparta zahodila, přesto si zastřílela

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.08.2020 (12:44)     Sekcia sport

První pokus nevyšel, utkání s Vltavínem bylo zrušeno. Fotbalisté pražské Sparty si tak v letní přípravě poprvé zahráli až tři dny před odjezdem na soustředění do Rakouska. Ve svém tréninkovém centru na Strahově porazili nováčka druhé ligy Táborsko 5:0. Sestřih zápasu připravujeme. celý článek

FOTBAL ONLINE: Sparta hraje na Strahově pohár, zahodila penaltu, spasil ji až Švéd

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.09.2020 (14:35)     Sekcia sport

Pouze čtyři z 16 zápasů třetího kola domácího fotbalového poháru se odehrají v dnešním oficiálním termínu. Do MOL Cupu vstupuje obhájce trofeje pražská Sparta, která netradičně v tréninkovém centru na Strahově přivítala nováčka druhé ligy Blansko. Zápas s výkopem od 15:30 můžete sledovat v online reportáži na Sport.cz. První tutovku spálil hostující Harba, domácí Souček a Minčev trefili břevno, Kozák neproměnil penaltu, stav je 1:0. O půl hodiny později jsou ve hře z týmů nejvyšší soutěže také Teplice, Karviná a Bohemians 1905.

Šok v Edenu. Slavia podlehla Karviné, hosté slaví první výhru v sezoně

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     05.02.2022 (16:59)     Sekcia sport

Jediný gól vstřelil Rafiu Durosinmi. Slavia v utkání zahodila penaltu.

Boleslav zahodila penaltu, přesto slaví proti oslabené Olomouci výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.03.2024 (17:36)     Sekcia sport

Fotbalisté Mladé Boleslavi v 25. kole první ligy porazili Olomouc 2:1. Domácí poslal v úvodu do vedení Tomáš Ladra, v 52. minutě oslabil hosty vyloučením Jan Vodháněl. Sigma přesto záhy zásluhou proměněné penalty Lukáše Juliše srovnala. Na druhé straně neproměnil pokutový kop Ladra, vítězství Středočechům nakonec zařídil v 76. minutě krátce po příchodu na trávník John Solomon. V nastavení dostal červenou kartu i střídající domácí hráč Patrik Žitný.

Slavia na Hané zahodila penaltu, stejně ale bere tři body

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.12.2021 (19:58)     Sekcia sport

Fotbalisté pražské Slavie vyhráli v 17. kole první ligy v Olomouci 1:0. Jedinou branku vstřelil v 56. minutě Jan Kuchta, jeho spoluhráč Nicolae Stanciu krátce předtím neproměnil penaltu. Obhájci titulu v nejvyšší soutěži zvítězili pošesté za sebou, neinkasovali už 615 minut a neúplnou tabulku vedou o pět bodů před Spartou. Naopak Hanáci prohráli po třech kolech a jsou devátí.

Zlatan nedal penaltu, přesto padly tři rány do černého. Tak Sparta padla na San Siru

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     29.10.2020 (21:07)     Sekcia sport

Prohlédněte si fotografie ze zápasu základní skupiny H Evropské ligy, v němž pražská Sparta prohrála na hřišti AC Milán 0:3.

Dočkal zahodil penaltu a Sparta remizovala. Video Slovanu přisoudilo kuriózní penaltu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     22.12.2020 (19:40)     Sekcia sport

Fotbalisté Sparty remizovali ve 14. kole první ligy s Libercem 1:1 a před krátkou zimní přestávkou jsou v tabulce až třetí.

Olomouc neměla kopat penaltu, sporná situace na Spartě posouzena správně

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.03.2024 (14:56)     Sekcia sport

Fotbalisté Olomouce neměli kopat penaltu v sobotním 25. kole první ligy v Mladé Boleslavi, z níž vyrovnali na 1:1. Obhájce titulu Sparta správně nezahrávala pokutový kop v nedělním zápase s Hradcem Králové. V komuniké o tom informovala komise rozhodčích.

FOTBAL ONLINE: Dva šlágry za sebou! Sparta jednu penaltu zahodila, ale podruhé nezaváhala, Slavia přivítá Plzeň

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.10.2021 (14:13)     Sekcia sport

Slovácko se v sobotu vyhouplo na druhou příčku a hodilo rukavici dalším týmům z popředí tabulky. Nedělní program 13. kola fotbalové Fortuna ligy nabízí čtyři zápasy. Od 15:00 hrají Baník se Spartou, Mladá Boleslav s Hradcem Králové a Jablonec s Pardubicemi. Od 18:00 pak Slavia hostí Plzeň. Přímé přenosy vysílá O2 TV Sport, všechny zápasy můžete sledovat v online reportážích na Sport.cz.

FOTBAL ONLINE: Bohemka zahodila penaltu a v Plzni hoří, v akci je i Liberec. Chystá se Slavia

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.02.2021 (13:33)     Sekcia sport

Sparta v sobotu nezaváhala, ještě by mohla soutěž aspoň teoreticky zdramatizovat. Nedělní program 20. kola fotbalové Fortuna ligy nabízí čtyři zápasy. Plzeň od 14:00 před kamerami O2 TV Sport hostí Bohemians. Souběžně hrají České Budějovice s Opavou a Karviná s Libercem. Teplice pak od 16:30 hostí vedoucí Slavii, duel vysílá O2 TV Sport. Všechny ligové zápasy můžete sledovat v online reportážích na Sport.cz.

Sparta kopala penaltu správně, rozhodla komise

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.11.2023 (13:27)     Sekcia sport

Sparta kopala penaltu proti Bohemians po faulu Matěje Hybše na Jana Kuchtu správně, uvedla ve svém komuniké komise rozhodčích v hodnocení momentů 14. kola Fortuna ligy. Souhlasí také s nenařízením pokutového kopu pro Plzeň při střetu stopera Slavie Tomáše Vlčka a útočníka Západočechů Tomáše Chorého.

FOTBAL ONLINE: Zlín vede nad Plzní, VAR odvolal penaltu pro Viktorii. Příbram remizovala v Brně

Sparta měla kopat penaltu, na Slovácku rozhodčí podle komise nechybovali

Sparta - Slavia 0:3, domácí nedali penaltu, tabulce dál vládnou sešívaní

Slavia měla podle komise rozhodčích kopat penaltu, Sparta nikoliv

ŽIVĚ: AC Milán 1:0 Sparta. Letenští čelí Ibrahimovicovi, ten přihrál na první branku, pak nedal penaltu

Komise rozhodčích má jasno: Sparta proti Slovácku penaltu kopat neměla

Komise rozhodčích má jasno: Sparta penaltu kopat neměla, gólu Plzně předcházel ofsajd

TENIS ONLINE: Pomstí Plíšková krajanku? Vyhrála první set. Krejčíková zahodila mečboly a končí

Kanonýři se trefili, Nita chytil penaltu. Sparta i s Čelůstkou vyhrála

Slavia zahodila penaltu, Kuchta jí ale vystřelil výhru. Spartu nastartovala hrubka

Pavlenka chytil penaltu, Brémy však přesto dostaly od mistra výprask

Penaltu vybojuju, exekuci rád nechám na někom jiném, říká Kuchta

Mladík si na penaltu věřil. Když se mi ale Laštůvka díval do očí, znervóznělo mě to, líčí hrdina Klokanů

Mbappé nedal penaltu, mistři světa Francouzi přesto vezou z Kazachstánu první výhru

Skvělé! Plíšková pomstila krajanku, Krejčíková zahodila mečboly a končí

Chválit Čiháka nebudu, vyloučení bylo úplně zbytečné, zlobil se na mladíka kouč Pardubic

Plzeň v přípravě smetla Příbram šesti góly, zastřílela si i Sparta

FOTBAL ONLINE: Olomouc zahodila penaltu, prodlužuje se! Slavia v derby přivítá Spartu

V nových dresech s novým logem. Sparta si v přípravě s Hostouní zastřílela

Zahodila pádlo, málem se zvrhla. Bláznivý den favoritky Fišerové na MS

Dal dva góly i rozhodující penaltu. Před prodloužením nám dobře nebylo, přiznal Kuchta

FOTBAL ONLINE: Olomouc zahodila penaltu, Slovácko v prodloužení také! Slavia v derby přivítá Spartu

Sparta si zastřílela, Slavia se protrápila k výhře. Slaví i Plzeň

Souček se zapsal při debutu gólem, Sparta si zastřílela

Plzeň nedala penaltu, přesto vstoupila do ligy vítězně

Prostějov má první jarní bod. Přesto trenér Šmejkal netajil zklamání

Líšeň doma zahodila penaltu a se Žižkovem jen remizovala

Sparta si s chutí zastřílela a vede tabulku! Plzeň měla nabito, Boleslav slaví důležitou výhru

Sparta v derby S nevyhrála a nepokazila mistrovi oslavu. Plzeň měla nabito, čtvrtý končí Jablonec

O víkendu se na českých hřištích solidně střílelo. Debakly rozdávala Mladá Boleslav, Pkzeň i Sparta

TENIS ONLINE: Krejčíková zahodila mečboly, dál jde šampionka z French Open, hraje už i Plíšková

Slávisté měli kopat v Teplicích penaltu. Lingr byl po faulu v bezvědomí

FOTBAL ONLINE: Šok na Slavii! Zahodila penaltu a prohrává s posledním... Teplice a Jablonec vedou

Karabec: Na penaltu jsem si věřil. Máme vítěznou mentalitu