Krejčí zařídil dva góly, ale Bruins bez Pastrňáka padli. Trefili se i Kubalík a Nosek

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     14.08.2020 (07:02)     Sekcia sport

Carolina Hurricanes porazila Boston 3:2 a srovnal stav série. David Krejčí byl u obou branek Bruins. celý článek

Češi v Bostonu září dál! Pastrňák s Noskem se trefili při výhře proti Rangers

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.03.2023 (21:58)     Sekcia sport

Česká legie v Bostonu řádí dál. Góly útočníků Davida Pastrňáka a Tomáše Noska pomohly v NHL hokejistům Bruins k výhře 4:2 nad New York Rangers. Další Čech ve službách Bruins David Krejčí přidal asistenci.

Kubalík zařídil tři góly, ale Chicago stejně prohrálo. Trefili se i Voráček a Chytil

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     20.01.2021 (07:19)     Sekcia sport

Dominik Kubalík ve čtvrtém zápase nové sezony NHL poprvé bodoval, dvěma góly a asistencí ale nezabránil prohře Chicaga s Floridou 4:5 v prodloužení.

Boston i bez Pastrňáka zdolal Carolinu a je zpátky ve vedení, Krejčí si připsal dvě nahrávky

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     15.08.2020 (21:38)     Sekcia sport

Hokejisté Bostonu porazili ve třetím utkání 1. kola play off NHL i bez kanonýra Davida Pastrňáka Carolinu 3:1. V sérii se tak vrátili znovu do vedení (2:1). Povedený zápas odehrála jiná z ofenzivních opor Bruins David Krejčí. Zkušený útočník nahrál na dva góly vítězů.

Hokejisté Bostonu bez Pastrňáka podlehli Carolině. Skórovali Krejčí, Nosek a Kubalík

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     14.08.2020 (07:27)     Sekcia sport

Hokejisté Bostonu i přes gól a asistenci Davida Krejčího podlehli v 1. kole play off NHL Carolině 2:3. Za poražené nenastoupil David Pastrňák, na druhé straně přispěl Martin Nečas dvěma přihrávkami k vyrovnání série na 1:1. Vegas zvítězil nad Chicagem i ve druhém zápase, tentokrát 4:3 v prodloužení, k čemuž pomohl jednou trefou Tomáš Nosek. V dresu poražených skóroval Dominik Kubalík. Ondřej Palát asistoval u jediné branky Tampy Bay, která prohrála s Columbusem 1:3.

První rvačka, první gól. Nosek se zastal Pastrňáka a byl odměněn

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.11.2022 (09:11)     Sekcia sport

Když viděl, že soupeř z Vancouveru trefil Davida Pastrňáka, neváhal ani na sekundu a hned po výtečníkovi vystartoval. Tomáš Nosek za svou první rvačku v NHL vyfasoval celkem 17 trestných minut, ale ze strany Bruins se dočkal jen samých pochval. A na závěr byl odměněn premiérovým gólem v sezoně.

Krejčí přihrál na tři góly, Devils pak dorazil Pastrňák. Trefili se i Zadina a Chytil

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     31.03.2021 (06:36)     Sekcia sport

Boston porazil v NHL New Jersey 5:4. Třemi asistencemi se pod výhru Bruins podepsal David Krejčí, rozhodující nájezd pak proměnil David Pastrňák.

Góly Pastrňáka se Zachou Bostonu v NHL k výhře nestačily, skóroval i Hertl

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     21.11.2023 (06:30)     Sekcia sport

New York - Góly Davida Pastrňáka a Pavla Zachy neodvrátily v NHL prohru hokejistů Bostonu 4:5 v prodloužení na ledě Tampy Bay. Bruins i přes porážku bodovali pošesté v řadě a zůstávají v čele Východní...

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     06.04.2021 (07:36)     Sekcia sport

Hokejový útočník Tomáš Nosek pomohl v pondělním programu NHL gólem k výhře Vegas 6:1 v St. Louis. Nahrávka Davida Pastrňáka k vítězství Bostonu nevedla. Bruins i přes 29 zásahů Daniela Vladaře prohráli s Philadelphií 2:3 v prodloužení.

Noskova velká noc v NHL. Zastal se sraženého Pastrňáka a konečně dal gól

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.11.2022 (14:46)     Sekcia sport

Bostonský hokejista Tomáš Nosek se ocitl v centru pozornosti. V noci na pondělí nejdřív zaujal kvapnou reakcí na hit vancouverského obránce Kylea Burroughse do Davida Pastrňáka, kterého šel bleskově mstít, a později ukončil předlouhé čekání na gól v NHL. Za oboje si v kabině Bruins po výhře 5:2 vysloužil uznání.

Skvělý Bergeron! Kapitán táhl Bruins, k vysoké výhře přispěl i Nosek

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.11.2021 (06:02)     Sekcia sport

Vskutku vydařený večer prožil ve čtvrtečním utkání NHL kapitán Bostonu Patrice Bergeron. Kanadský parťák nejlepšího českého hokejisty Davida Pastrňáka z elitní řady Bruins vstřelil Detroitu hned čtyři góly, u všech mu asistoval Brad Marchand. Jednou finální přihrávkou se na vysoké výhře domácích 5:1 podílel i Tomáš Nosek, na čestný úspěch poražených nahrál obránce Filip Hronek. Jednu gólovou nahrávku si v prohraném duelu se St. Louis připsal také útočník San Jose Tomáš Hertl. Brankář Washingtonu Vítek Vaněček odchytal proti Floridě 36 minut, prohře Capitals 5:4 v prodloužení ale nezabránil.