Palát zastínil Pastrňáka. Dvěma góly přiblížil Tampu k vyřazení Bostonu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     29.08.2020 (21:12)     Sekcia sport

Český hokejový útočník Ondřej Palát zařídil dvěma góly vítězství Tampy Bay ve čtvrtém duelu 2. kola play off NHL v Torontu nad Bostonem 3:1. celý článek

Skvělý Palát opět zastínil Pastrňáka, Tampa je už blízko postupu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.08.2020 (20:58)     Sekcia sport

Po dvoudenní pauze, kdy se NHL přidala k dalším severoamerickým ligám s protestem proti rasismu a policejnímu násilí v USA, play off NHL restartoval souboj Bostonu s Tampou Bay. Ani krátká odmlka nezastavila střeleckou formu Ondřeje Paláta, který dvěma góly přiblížil Lightning k postupu. Po výhře 3:1 vedou stejným poměrem i v celé sérii.

Palát dvěma góly sestřelil Boston a přiblížil Tampu k postupu do finále konference

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     29.08.2020 (22:04)     Sekcia sport

Český hokejový útočník Ondřej Palát zařídil dvěma góly vítězství Tampy Bay ve čtvrtém duelu 2. kola play off NHL v Torontu nad Bostonem 3:1. Za stavu 3:1 na zápasy mají Lightning na dosah postup do finále Východní konference. Ofenzivní opory Bruins David Pastrňák, David Krejčí i Ondřej Kaše se neprosadili. Dovršit postup může celek z Floridy už v noci z pondělka na úterý.

Palát poslal Pastrňáka a Krejčího ze hry

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.09.2020 (06:16)     Sekcia sport

Palát pomohl Tampě gólem k postupu do finále Východní konference NHL. Prohru Bostonu 2:3 v prodloužení neodvrátily ani branky Krejčího a Pastrňáka.

Góly Pastrňáka se Zachou Bostonu v NHL k výhře nestačily, skóroval i Hertl

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     21.11.2023 (06:30)     Sekcia sport

New York - Góly Davida Pastrňáka a Pavla Zachy neodvrátily v NHL prohru hokejistů Bostonu 4:5 v prodloužení na ledě Tampy Bay. Bruins i přes porážku bodovali pošesté v řadě a zůstávají v čele Východní...

Česká síla Bostonu nestačila, i přes góly Pastrňáka a Krejčího končí. Dál jde Tampa

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     01.09.2020 (06:57)     Sekcia sport

Ondřej Palát přispěl další trefou k postupu Lightning, rozhodnutí padlo v 15. minutě druhého prodloužení.

Góly Pastrňáka a Noska pomohly Bostonu k výhře

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.03.2023 (21:58)     Sekcia sport

Góly Davida Pastrňáka a Tomáše Noska pomohly v sobotním zápase NHL Bostonu k výhře nad New York Rangers 4:2.

Pastrňák dvěma góly nastartoval Boston, prosadil se také Palát

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     02.02.2021 (06:50)     Sekcia sport

New York - Český hokejový útočník David Pastrňák nastartoval dvěma góly v pondělním utkání NHL obrat Bostonu na ledě Washingtonu z 0:3 na 5:3. Pro držitele Maurice Richard Trophy pro...

Pastrňákovy body nestačily, naděje Bostonu spláchl Palát

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.08.2020 (05:54)     Sekcia sport

Ani dvě asistence Davida Pastrňáka nepomohly Bostonu ve druhém zápase čtvrtfinálové série play off NHL k výhře nad Tampou. O triumfu Lightning 4:3 rozhodl v prodloužení Ondřej Palát a stav série je tak vyrovnaný 1:1. Druhé dnešní utkání mezi Vegas Golden Knights a Vancouverem se ještě hraje, Canucks vedou v průběhu třetí třetiny 4:1.

Velký obrat! A v klíčové roli Pastrňák. Prosadil se také Palát

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.02.2021 (06:08)     Sekcia sport

Vydařené představení Davida Pastrňáka! Český útočník v pokračování NHL nastartoval dvěma góly obrat Bostonu na ledě Washingtonu z 0:3 na 5:3. Pro držitele Maurice Richard Trophy pro nejlepšího střelce minulé sezony to byly první přesné zásahy po návratu do sestavy Bruins po zářijové operaci kyčle. Pastrňák nastoupil teprve podruhé v sezoně, v prvním duelu před dvěma dny rovněž proti Capitals si připsal asistenci, jeho tým ovšem podlehl 3:4 po prodloužení.

Na Paláta v NHL prší komplimenty. Stává se noční můrou Bostonu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     30.08.2020 (15:10)     Sekcia sport

Útočník Tampy Bay Ondřej Palát pomohl týmu před dvěma lety k postupu přes Boston dvěma vítěznými góly, teď je v sérii opět výraznou postavou.

Body Pastrňáka a Zachy Bostonu k výhře nestačily, Mrázek vychytal vítězství

Islanders porazili Tampu Bay gólem z 93. minuty a protáhli sérii. Palát nebodoval

Góly Pastrňáka s Krejčím Bostonu nestačily, Montreal slaví postup

Palátovy tři body Tampě k výhře nad Detroitem nestačily. Góly Krejčího a Pastrňáka pomohly k vítězství Bostonu

NHL: Pastrňák dvěma góly nastartoval Boston, prosadil se také Palát

Nečas nasázel premiérový hattrick v NHL, Palát se blýskl dvěma góly

Palát pomohl Tampě k postupu do finále Východní konference NHL

Palát si připsal v NHL dva góly a tři body, Kaše dvakrát skóroval

Vystrčený loket a rychlá reakce. Jak Palát těsně unikl vyhlášenému tvrďákovi

Český Blesk Palát zářil v NHL a sesadil Pastrňáka!

Na mistrovství světa září. V Bostonu řeší, zda Pastrňáka nečeká výměna

Palát a Rutta nasměrovali Tampu Bay svými góly k výhře, stav série je tak vyrovnaný