Skvělý Palát opět zastínil Pastrňáka, Tampa je už blízko postupu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.08.2020 (20:58)     Sekcia sport

Po dvoudenní pauze, kdy se NHL přidala k dalším severoamerickým ligám s protestem proti rasismu a policejnímu násilí v USA, play off NHL restartoval souboj Bostonu s Tampou Bay. Ani krátká odmlka nezastavila střeleckou formu Ondřeje Paláta, který dvěma góly přiblížil Lightning k postupu. Po výhře 3:1 vedou stejným poměrem i v celé sérii. celý článek

Palát poslal Pastrňáka a Krejčího ze hry

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.09.2020 (06:16)     Sekcia sport

Palát pomohl Tampě gólem k postupu do finále Východní konference NHL. Prohru Bostonu 2:3 v prodloužení neodvrátily ani branky Krejčího a Pastrňáka.

Česká síla Bostonu nestačila, i přes góly Pastrňáka a Krejčího končí. Dál jde Tampa

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     01.09.2020 (06:57)     Sekcia sport

Ondřej Palát přispěl další trefou k postupu Lightning, rozhodnutí padlo v 15. minutě druhého prodloužení.

Palát zastínil Pastrňáka. Dvěma góly přiblížil Tampu k vyřazení Bostonu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     29.08.2020 (21:12)     Sekcia sport

Český hokejový útočník Ondřej Palát zařídil dvěma góly vítězství Tampy Bay ve čtvrtém duelu 2. kola play off NHL v Torontu nad Bostonem 3:1.

Český Blesk Palát zářil v NHL a sesadil Pastrňáka!

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.04.2021 (08:24)     Sekcia sport

Má formu jako hrom. Český útočník Tampy Bay se v nejslavnější hokejové lize rozjel a bodoval v pátém utkání v řadě. S 42 body (14+28) je navíc nejproduktivnějším Čechem v NHL, když předstihl dosavadního lídra Davida Pastrňáka. Palát dotáhl gólem a dvěma asistencemi svůj tým do prodloužení duelu s Columbusem, kde Tampa urvala rychle výhru. „Paly zahrál skvěle," poklonil se ve vítězné euforii Čechovi Alex Barre-Boulet, který po jeho přihrávce srovnal na 3:3.

Palát opět řádil a Tampa Bay otočila vývoj série proti Rangers

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.06.2022 (07:49)     Sekcia sport

Třetí výhrou v řadě již dokázali hokejisté celku Tampa Bay v play off hokejové NHL otočit vývoj finále Východní konference. Naposledy uspěli na ledě Rangers výsledkem 3:1, který zařídil gólem z 59. minuty Ondřej Palát. Ve velké formě hrající český útočník tak navázal na vítěznou trefu ze třetí partie a následnou tříbodovou bilanci (1+2) z utkání číslo čtyři. Od postupu do finále Stanley Cupu a souboji s Coloradem tak obhájce triumfu dělí jen jediný krok.

Skvělý Palát zazářil třemi body! Tampa Bay srovnala finále Východní konference NHL

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.06.2022 (06:08)     Sekcia sport

Ondřej Palát třemi body za gól a dvě asistence pomohl Tampě Bay k výhře 4:1 nad NY Rangers. Lightning srovnali stav semifinálové série na 2:2.

Skvělý Palát zase skóroval! Tampa byla sedm minut od zisku Stanley Cupu

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.09.2020 (06:27)     Sekcia sport

Ondřej Palát si připsal už svůj desátý zásah v play off letošního ročníku NHL a v pátém zápase finálové série sahala jeho Tampa po zisku trofeje Lorda Stanleyho. Jenže sedm minut před koncem třetí třetiny poslal zápas do prodloužení veterán Joe Pavelski, aby následně v něm rozhodl jiný matador Corey Perry. Dallas tak snížil ve finále na 2:3.

Palát se podílel asistencí na výhře Tampy Bay

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.03.2022 (06:10)     Sekcia sport

Konečně prolomil bodové trápení. Český hokejista Ondřej Palát si připsal v NHL po sedmi zápasech bez bodu asistenci a jeho Tampa Bay zvítězila v Seattlu 4:1. Boston s Davidem Pastrňákem prohrál na ledě Minnesoty 2:4. Žádný český hráč včetně Pastrňáka v zápasech středečního programu nebodoval.

Tampa Bay nedala Floridě šanci a je krok od postupu, Palát asistoval

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.05.2022 (22:43)     Sekcia sport

Floridské derby ve 2. kole play off hokejové NHL má nečekaně jednoznačný vývoj. Po dvou venkovních triumfech uspěli obhájci posledních dvou Stanley Cupů, tým Tampa Bay, i před svým publikem. Po nedělním výsledku 5:1 nad vítězi dlouhodobé fáze sezony z Floridy, na kterém se jednou asistencí podílel i český útočník Ondřej Palát, vedou Lightning v sérii už 3:0 na zápasy. Ve stále probíhajícím duelu Rangers vedou nad Carolinou.

Tampa Bay deklasovala Floridu, Palát třikrát asistoval

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.07.2020 (20:49)     Sekcia sport

Druhý hrací den krátké přípravy před restartem hokejové NHL je na programu celkově šest duelů. V prvním z nich Tampa Bay nedala šanci konkurentům z Floridy po výsledku 5:0. Třemi asistencemi se na tom podílel i český útočník Ondřej Palát.