Tampa Bay dál válí, Palát proti Montrealu rozhodl v prodloužení

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     29.12.2021 (06:53)     Sekcia sport

Hokejový útočník Ondřej Palát rozhodl v NHL gólem v prodloužení o výhře Tampy Bay 5:4 nad Montrealem a byl vyhlášen druhou hvězdou zápasu. celý článek

Tampa Bay porazila Montreal i napodruhé, bodovali Palát s Ruttou

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.07.2021 (05:23)     Sekcia sport

Hokejisté celku Tampa Bay uspěli i ve druhém finálovém zápase play off NHL proti Montrealu. Na úvodní výsledek 5:1 navázali pro změnu po skóre 3:1, když se v dresu domácích prosadili i oba Češi. Útočník Ondřej Palát šťastnou trefou v závěru pojišťoval výsledek a obránce Jan Rutta asistoval u první branky od Anthonyho Cirelliho.

Tampa je krok od Stanley Cupu. U třetí výhry za sebou asistoval Palát

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.09.2020 (05:28)     Sekcia sport

Hokejisté celku Tampa Bay dokázali ve finále play off NHL potřetí za sebou porazit Dallas a výrazně se tak přiblížili zisku Stanley Cupu. O jejich pátečním triumfu 5:4 z prodloužení rozhodl v 67. minutě z přesilové hry obránce Kevin Shattenkirk. Jednu asistenci si za vítěze připsal i český útočník Ondřej Palát.

Tampa Bay ovládla první finále proti Montrealu, Palát jednou asistoval

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.06.2021 (04:57)     Sekcia sport

Obhájci hokejového Stanley Cupu vstoupili úspěšně do finálového souboje play off NHL. Tampa Bay na domácím ledě porazila Montreal jasně 5:1, když se dařilo hlavně lídrům bodování vyřazovacích bojů. Nejproduktivnější hráč Nikita Kučerov se bilancí 2+1 zlepšil na celkových třicet zápisů a nejlepší střelec Brayden Point měl tentokrát pro změnu tři asistence. Jednu přihrávku si v zápase připsal i český útočník Ondřej Palát.

Skvělý Palát zase skóroval! Tampa byla sedm minut od zisku Stanley Cupu

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.09.2020 (06:27)     Sekcia sport

Ondřej Palát si připsal už svůj desátý zásah v play off letošního ročníku NHL a v pátém zápase finálové série sahala jeho Tampa po zisku trofeje Lorda Stanleyho. Jenže sedm minut před koncem třetí třetiny poslal zápas do prodloužení veterán Joe Pavelski, aby následně v něm rozhodl jiný matador Corey Perry. Dallas tak snížil ve finále na 2:3.

Palát rozhodl, Tampa Bay snížila

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.06.2022 (05:08)     Sekcia sport

Útočník Ondřej Palát rozhodl ve finále NHL gólem z 54. minuty o výhře Tampy Bay 3:2 v Coloradu a stal se první hvězdou zápasu. Ke snížení stavu série na 2:3 a prodloužení boje o Stanleyův pohár pomohl gólem i obránce Jan Rutta, který svou první trefou v letošním play off otevřel skóre. Na druhé straně plnil Pavel Francouz opět roli náhradního brankáře.

Palát rozhodl, Tampa Bay odvrátila konec

Rozhodl jediný gól. Proti Montrealu si finále zahrají obhájci z Tampy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.06.2021 (07:45)     Sekcia sport

Sedmý zápas semifinálové série play off NHL mezi celky Tampa Bay a Islanders rozhodl fotbalový výsledek 1:0, díky němuž slaví domácí obhájci Stanley Cupu. O další zisk stříbrné trofeje budou ve finálové sérii usilovat proti Montrealu. Autorem postupové trefy byl v 22. minutě útočník Yanni Gourde.

Superspolehlivý Palát ničí bostonské naděje. Nepolevujeme, říká Čech

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.08.2020 (12:25)     Sekcia sport

Boston má problém jménem Ondřej Palát. Český útočník Tampa Bay Lightning rozhodl v noci na neděli proti Bruins už druhé utkání. Připomíná to play off NHL před dvěma lety, Palát tehdy také vstřelil dva vítězné góly a pomohl Bruins vyřadit. Nyní hokejisté Lightning vedou už 3:1 na zápasy.

Palát dvakrát asistoval, Tampa slaví postup do finále proti Coloradu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.06.2022 (07:36)     Sekcia sport

Hokejisté celku Tampa Bay dokázali postoupit do třetího finále Stanley Cupu za sebou. Obrat ve finále Východní konference proti Rangers z 0:2 na 4:2 na zápasy završili výsledkem 2:1. U obou branek Lightning v podání kapitána Stevena Stamkose asistoval skvěle hrající Ondřej Palát.

Vegas v prodloužení srovnali stav semifinálové série proti Montrealu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.06.2021 (06:32)     Sekcia sport

Obě semifinálové série play off hokejové NHL mají po čtyřech zápasech průběžný stav 2:2. Den po srovnání Islanders s favorizovaným celkem Tampa Bay dosáhli stejného úspěchu i hráči Vegas poté, co na ledě Montrealu slavili těsnou výhru 2:1 po prodloužení. Rozhodující branku vstřelil v 62. minutě útočník Nicolas Roy.

Hokejisté Montrealu nasázeli v NHL Floridě deset branek, Palát přihrál na tři góly Tampy

Palát se blýskl dvěma body. Tampa má ve finále první výhru

Palát rozhodl v prodloužení bitvu s Montrealem, Arizoně nestačilo na výhru ani sedm gólů

Palát opět řádil a Tampa Bay otočila vývoj série proti Rangers

Palát s Ruttou byli mezi hvězdami zápasu, Tampa Bay vyrovnala sérii

Tampa srovnala finálovou sérii, gólem k tomu přispěl i útočník Palát

Tampa Bay vyhrála v Montrealu a je krok od obhajoby, Palát i Rutta bodovali

Palát v poslední minutě trefil vítězný obrat, Tampa tak snížila ztrátu

Česká síla Bostonu nestačila, i přes góly Pastrňáka a Krejčího končí. Dál jde Tampa