Islanders odvrátili první mečbol Tampy, v prodloužení rozhodl Eberle

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.09.2020 (06:28)     Sekcia sport

Až druhé prodloužení rozhodlo o vítězi pátého souboje finále Východní konference play off hokejové NHL. Favorizovaná Tampa po předchozích čtyřech triumfech poprvé letos ve vyřazovacích bojích v prodloužení neuspěla, Islanders udržel ve hře snížením série na 2:3 na zápasy útočník Jordan Eberle. O výhře 2:1 rozhodl až v 93. minutě. celý článek

Ostrované odvrátili mečbol. Dallas si na soupeře ve finále Stanley Cupu musí počkat

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.09.2020 (06:02)     Sekcia sport

Hokejisté New York Islanders zvítězili v pátém utkání finále Východní konference NHL nad Tampou Bay 2:1 v prodloužení a snížili stav série na 2:3 na zápasy. Vítěznou trefu obstaral ve 13. minutě druhého prodloužení Jordan Eberle. Na straně poražených nebodoval Ondřej Palát, který strávil na ledě 31 minut a čtyřikrát vystřelil. Bolts budou mít další možnost zajistit si postup do závěrečných bojů o Stanleyův pohár, kde už na soupeře čeká vítěz Západní konference Dallas, v noci ze čtvrtka na pátek SELČ.

Islanders porazili Tampu Bay gólem z 93. minuty a protáhli sérii. Palát nebodoval

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     16.09.2020 (07:03)     Sekcia sport

Hokejisté New Yorku Islanders zdolali v semifinále NHL Tampu Bay 2:1 v prodloužení a snížili stav série na 2:3. Dramatický duel rozhodl v čase 92:30 Jordan Eberle. Na straně poražených nebodoval Ondřej Palát, který strávil na ledě 31 minut a čtyřikrát vystřelil.

Sparťané odvrátili první mečbol

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.04.2021 (19:26)     Sekcia sport

Hokejisté Sparty odvrátili v semifinále play off extraligy první mečbol Liberce. Čtvrtý zápas na ledě Bílých Tygrů vyhráli Pražané 5:0 a v sérii snížili na 1:3. Hosté po třech předchozích porážkách uspěli zejména díky první třetině, kterou ovládli 3:0. První čisté konto v letošních vyřazovacích bojích vychytal Matěj Machovský. Série bude pokračovat v neděli na ledě Sparty.

Sparta žije, odvrátila druhý mečbol Liberce! Infarktovou bitvu rozhodla ve druhém prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.04.2021 (20:33)     Sekcia sport

Hokejisté Sparty odvrátili i druhý mečbol Liberce na postup do finále play off extraligy a snížili stav série na 2:3 na zápasy. V tom nedělním pátém Pražané ještě necelých šest minut před koncem základní hrací doby prohrávali, Horák ale poslal zápas do prodloužení, v němž v 81. minutě rozhodl o vítězství domácích kapitán Řepík. Šestý duel je na programu v úterý na ledě Bílých Tygrů.

Hokejisté Sparty odvrátili první mečbol

Pastrňákovy asistence nestačily, o výhře Tampy rozhodl Palátův gól

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     26.08.2020 (06:17)     Sekcia sport

Hokejový útočník Ondřej Palát rozhodl gólem v prodloužení o vítězství Tampy Bay nad Bostonem 4:3.

Islanders uspěli na ledě obhájců z Tampy, rozhodl obránce Pulock

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.06.2021 (00:09)     Sekcia sport

Semifinálové boje letošního play off hokejové NHL otevřela série mezi obhájci Stanley Cupu z Tampy a Islanders. Favorizovaný domácí celek dlouho nemohl najít recept na skvěle bránícího soupeře a nakonec mu těsně podlehl 1:2. Rozdílovou branku New Yorku zařídil v 46. minutě obránce Ryan Pulock.

Nečas suverénní trefou rozhodl prodloužení, v NHL skórovali i Hertl se Zachou

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     10.11.2021 (06:56)     Sekcia sport

Hokejový útočník Martin Nečas rozhodl v NHL gólem v prodloužení o výhře Caroliny 2:1 na ledě Tampy Bay a byl vyhlášen první hvězdou zápasu.

Tampa je ve finále Stanley Cupu. Sedmé klání s Islanders rozhodl jediný gól

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     26.06.2021 (06:35)     Sekcia sport

Druhými finalisty play off NHL jsou hokejisté Tampy Bay, kteří v rozhodujícím sedmém duelu zdolali New York Islanders 1:0.

Philadelphia v prodloužení odvrátila krach

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.09.2020 (06:13)     Sekcia sport

Odvrátili konec. Naděje na pokračování v bojích o Stanley cup pro hokejisty Philadelphie stále žije. Porazili NY Islanders 4:3 v prodloužení a stav série korigovali na 2:3. Jakub Voráček v dresu Letců nebodoval. První hrozbu vyřazení odvrátil i Vancouver, který zdolal Vegas 2:1 a prohrává už také jen 2:3 na zápasy.

Crosby a spol. na hraně vyřazení! Obhájci titulu nevyužili první mečbol

Crosby a spol. balancují na hraně vyřazení! Obhájci titulu nevyužili první mečbol

Killorn z Tampy nesmí za faul hrát v třetím duelu s Islanders

Kadri se dal po operaci rychle dohromady a zařídil Coloradu mečbol ve finále NHL

Palát je zpět na střelecké vlně. Tampa ale proti Islanders poprvé narazila

Finále nekončí! Hradec rozhodl čtvrtou bitvu v prodloužení a sérii s Třincem vrací domů

Islanders uspěli na ledě Pittsburghu, Vegas hostí Minnesotu

Florida porazila Islanders a odvrátila hrozbu vyřazení

Tampa podruhé zdolala Islanders a ujala se vedení v sérii

Drama v prodloužení rozhodl Stránský. Třince vyhrál v Liberci, Oceláři mají mečbol