Drama v prodloužení rozhodl Stránský. Třince vyhrál v Liberci, Oceláři mají mečbol

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     23.04.2021 (19:49)     Sekcia sport

Hokejisté Třince vyhráli ve čtvrtém finále extraligy na ledě Liberce 1:0 v prodloužení, v sérii vedou 3:1 na zápasy. celý článek

Oceláři mají mečbol! Dramatickou bitvu rozhodl jediný gól

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.04.2021 (15:42)     Sekcia sport

Hokejistům Třince chybí poslední krok k obhajobě titulu v Tipsport extralize. Ve finálové sérii play off hrané na čtyři vítězství vedou už 3:1 na zápasy poté, co ve čtvrtém utkání zvítězili na ledě Liberce 1:0 v prodloužení. Jediný gól zápasu vstřelil v čase 69:14 Matěj Stránský, brankář Ondřej Kacetl udržel popáté v play off čisté konto. Oceláři mohou v pondělí v domácím prostředí slavit.

Bezgólové drama rozhodla až šťastná teč prodloužení. Třinec vyhrál v Liberci a je krok od titulu

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     23.04.2021 (20:56)     Sekcia sport

Hokejisté Třince vyhráli ve čtvrtém finále extraligy na ledě Liberce 1:0 v prodloužení, v sérii vedou 3:1 na zápasy a v pondělí mohou v domácím prostředí slavit obhajobu titulu. O mečbolu pro Oceláře rozhodl v čase 69:14 útočník Matěj Stránský. Brankář Ondřej Kacetl udržel popáté v play off čisté konto.

Třinec má mečbol! Dramatickou bitvu rozhodl jediný gól

Hokejistům Třince chybí poslední krok k zisku titulu v Tipsport extralize. Ve finálové sérii play off hrané na čtyři vítězství vedou už 3:1 na zápasy poté, co ve čtvrtém utkání zvítězili na ledě Liberce 1:0 v prodloužení. Jediný gól zápasu vstřelil v 70. minutě Matěj Stránský.

Finále nekončí! Hradec rozhodl čtvrtou bitvu v prodloužení a sérii s Třincem vrací domů

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.04.2023 (06:28)     Sekcia sport

Finálová série hokejové extraligy ještě nekončí! Hokejisté Hradce Králové dokázali ve čtvrtém utkání série odvrátit první mečbol Třince, když vyrovnanou bitvu rozhodl ve 34. vteřině prodloužení gólem na 2:1 pro Východočechy Radovan Pavlík. Další pokus na to, aby slavili čtvrtý mistrovský titul v řadě, budou mít Oceláři ve středu, kdy série pokračuje od 17hodin na východě Čech.

Třinec ztratil s Brnem třígólové vedení, ale vyhrál v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.11.2020 (21:19)     Sekcia sport

Třinečtí hokejisté udolali v dohrávce 14. kola extraligy na svém ledě Brno 4:3 v prodloužení. Oceláři si v rozmezí 27. až 33. minuty vypracovali třígólový náskok, Kometa ale ještě v prostřední třetině snížila na rozdíl jedné branky a Tomáš Vincour svým druhým gólem v utkání vyrovnal v čase 59:51. Zápas rozhodl po 72 sekundách nastavení Matěj Stránský.

Česko - Švédsko 3:2, v prodloužení rozhodl Stránský, dva góly dal Zadina

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.05.2021 (22:27)     Sekcia sport

Čeští hokejisté ve čtvrtek porazili Švédsko 3:2 v prodloužení. Rozhodl o tom Matěj Stránský. Dvěma góly k výhře v pražské O2 areně v rámci Českých her přispěl také Filip Zadina, posila z NHL.

Oceláři smazali manko, v prodloužení však přišla osudová rána

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.02.2022 (01:12)     Sekcia sport

Hokejisté Třince sice smazali během středeční dohrávky 50. extraligového kola dvoubrankové manko na ledě Brna, ale nakonec neměli důvod k radosti. Oceláři prohráli 2:3 v prodloužení, když duel rozhodl v 61. minutě Holík. Třinec tak zvýšil svůj náskok v čele tabulky před druhým Hradcem Králové na tři body.

Třinec porazil podesáté v řadě Boleslav, v prodloužení rozhodl Růžička

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.10.2022 (20:08)     Sekcia sport

Hokejisté Třince vyhráli v pátečním zápase 13. kola extraligy na ledě Mladé Boleslavi 3:2 v prodloužení a porazili Středočechy podesáté za sebou. Utkání rozhodl v čase 61:56 svým druhým gólem Martin Růžička, Oceláři stejně jako domácí vstřelili všechny branky v přesilových hrách.

Třinec doma opět nevyhrál, Liberci podlehl v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.10.2022 (19:32)     Sekcia sport

Liberec zvítězil v 7. kole hokejové extraligy na ledě mistrovského Třince 4:3 v prodloužení. I sedmý zápas hostů v sezoně skončil po základní hrací době nerozhodně a rozhodl jej v čase 61:21 T.J. Melancon. Oceláři získali doma na čtvrtý pokus první bod sezony zásluhou tří gólů v přesilových hrách a formě Martina Růžičky. Domácí kanonýr si kromě vedle přihrávek připsal i 300. gól v soutěži a v historickém pořadí samostatné české extraligy se posunul na jedenácté místo.

Rvačka po výhře Třince! Oceláři v Pardubicích vybojovali mečbol

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.04.2023 (09:12)     Sekcia sport

Postupový mečbol do finále extraligy vybojovali hokejisté Třince, kteří po obratu vyhráli pondělní pátou semifinálovou bitvu v Pardubicích 4:2 a ujali se vedení v sérii 3:2. Ihned po závěrečném hvizdu se na ledě strhla rvačka. Dvěma góly se pod výhru úřadujících šampionů podepsal kapitán Martin Růžička, jenž má na kontě už 59 branek v play off a vyrovnal rekord Ondřeje Kratěny.

Málem vyskočil z dresu, pak vystřelil mečbol. Ještě nás ale čeká nejtěžší krok, ví třinecký Stránský

Sparta urvala postupový mečbol. Má ho i Třinec

Báječný Zadina odvrátil prohru, Švédy pak v prodloužení po parádě Špačka skolil Matěj Stránský

Hokejisté Třince jsou ve čtvrtfinále, Liberec má mečbol, Brno ho neproměnilo

Hokejisté Třince i Sparty v Lize mistrů prohráli, Oceláři v prodloužení

Třinec zvítězil na Spartě v prodloužení a srovnal čtvrtfinálovou sérii

Hokejová Energie válí, doma si vyšlápla i na extraligového lídra

Třinec vyhrál v Brně 4:1 a po čtyřech zápasech je v semifinále

Třinec urval výhru dvě vteřiny před koncem. Bouchl jsem do toho zády k brance, jásal Marcinko

Třinec ztratil slibné vedení, ale nakonec se radoval v prodloužení

HOKEJ ONLINE: Třinec útočí na obhajobu titulu! Promění první mečbol?

47. kolo ELH: Třinec má 100 bodů, vede o bod před Spartou

Náskok tří gólů Třinci na tři body nestačil. Po té pauze bereme i takovou výhru, přiznal Matěj Stránský

Extáze pod Bílou věží! Hradec odvrátil i druhý finálový mečbol Třince

HOKEJ ONLINE: Sparta jde do vedení v sérii s Třincem. Drama v Liberci

HOKEJ ONLINE: Sparta jde do vedení v sérii s Třincem. Drama v Liberci, dojde na přídavek

Vedoucí Sparta prohrála šlágr v prodloužení! Plzeň doma propadla

Hokejisté Vítkovic vyhráli po obratu v Liberci 4:3 v prodloužení

Obrovské drama v boji o finále! Sparta i Mladá Boleslav srovnaly série

Derby znovu pro Třinec. Rozhodl Kundrátkův „podleďák“ Trochu jsem podpořil útok, smál se třinecký bek