Třinec ztratil s Brnem třígólové vedení, ale vyhrál v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.11.2020 (21:19)     Sekcia sport

Třinečtí hokejisté udolali v dohrávce 14. kola extraligy na svém ledě Brno 4:3 v prodloužení. Oceláři si v rozmezí 27. až 33. minuty vypracovali třígólový náskok, Kometa ale ještě v prostřední třetině snížila na rozdíl jedné branky a Tomáš Vincour svým druhým gólem v utkání vyrovnal v čase 59:51. Zápas rozhodl po 72 sekundách nastavení Matěj Stránský. celý článek

Třinec ztratil třígólové vedení a Ligu mistrů zahájil porážkou

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.09.2023 (19:54)     Sekcia sport

Neúspěšný vstup do sezony prožili hokejisté Třince. V domácím zápase Ligy mistrů se švýcarským Rapperswilem ztratili tříbrankové vedení a prohráli 6:7 po prodloužení. Málo platné domácím bylo, že jako první tým využili nového pravidla této mezinárodní soutěže, když své oslabení ukončili gólem v početní nevýhodě.

Třinec ztratil slibné vedení, ale nakonec se radoval v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.10.2021 (19:26)     Sekcia sport

Hokejisté Třince zdolali v 10. kole extraligy doma Karlovy Vary 3:2 v prodloužení. Ve vzájemných soubojích bodovali posedmé za sebou a pošesté z toho vyhráli. Oceláři sice ztratili vedení 2:0, ale v čase 62:54 rozhodl Erik Hrňa. Třemi body za gól a dvě asistence se na vítězství podílel Martin Růžička.

Třinec vyhrál nad Brnem 4:1 a Kometu porazil i počtvrté v sezoně

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     29.01.2021 (19:56)     Sekcia sport

Třinec (Frýdecko-Místecko) - Třinečtí hokejisté zvítězili ve 40. kole extraligy doma nad Brnem 4:1 a Kometu porazili podruhé v týdnu a počtvrté v sezoně. Oceláři prohrávali od čtvrté...

Senzační obrat Dynama. Prohrávalo o tři góly, v prodloužení urvalo výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.11.2020 (19:19)     Sekcia sport

Hokejisté Dynama Pardubice pod novým koučem Richardem Králem zabrali. V nedělním duelu 20. kola extraligy vyhráli nad Třincem 7:6 v prodloužení. Ve třetí dvacetiminutovce Východočeši smazali třígólové manko. Třinec poprvé v tomto ročníku extraligy prohrál.

Sparťanský kolaps v Pardubicích, Oceláři zůstanou po výhře v prodloužení v čele

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.12.2020 (14:34)     Sekcia sport

Hokejisté Vítkovic prohráli ve středečním utkání 31. kola Tipsport extraligy s Brnem 0:1. Vítězný gól vstřelil Zaťovič. Karlovy Vary si sice vynutily v bitvě s Litvínovem prodloužení, tam ale po 25 sekundách inkasovaly a slavit může Verva. České Budějovice slaví výhru 4:3 v prodloužení nad Plzní, dvěma trefami k ní pomohl Forman. Olomouc padla s Hradcem Králové 2:3 po nájezdech. Sparta vedla v Pardubicích rychle 3:0, ale nakonec jede z Pardubic po porážce 4:5 bez bodu. Třinec vyhrál ve Zlíně 3:2 v prodloužení a zůstává první. Liberec podlehl Mladé Boleslavi 0:2.

Třebíče se dotáhla na vedoucí Porubu, Zlín ztratil vedení, ale vyhrál

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.11.2022 (17:51)     Sekcia sport

Hokejisté Třebíče porazili v 19. kole první ligy doma Pardubice B 4:1 a bodově se dotáhli na vedoucí Porubu, která má ale dva zápasy k dobru. Zlín sice ztratil v Prostějově vedení 5:1, nicméně šestou porážku z posledních osmi zápasů nedopustil a vyhrál 6:5 po samostatných nájezdech.

Hradec přišel o dvougólový náskok, výhru urval až v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.12.2021 (19:01)     Sekcia sport

Hokejisté Hradce Králové vyhráli v nedělním utkání 30. kola extraligy nad Českými Budějovicemi 3:2 v prodloužení. Mountfield sice ztratil vedení o dva góly, prodloužení mu ale vítězství vystřelil Jakub Lev.

Ani třígólové vedení Plzni nestačilo! Do čtvrtfinále jde Liberec, v prodloužení rozhodl Najman

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.03.2023 (22:04)     Sekcia sport

Hokejisté Liberce vyhráli v rozhodujícím pátém utkání předkola play off doma po obratu nad Plzní 4:3 v prodloužení a ve čtvrtfinále je čeká souboj s Hradcem Králové. Rozhodl o tom v čase 61:39 útočník Adam Najman.

HOKEJ ONLINE: Sparťanský kolaps v Pardubicích, Oceláři zůstanou po výhře v prodloužení v čele

Hokejisté Vítkovic prohráli ve středečním utkání 31. kola Tipsport extraligy s Brnem 0:1. Vítězný gól vstřelil Zaťovič. Karlovy Vary si sice vynutili v bitvě s Litvínovem prodloužení, tam ale po 25 sekundách inkasovali a slavit může Verva. České Budějovice slaví výhru 4:3 v prodloužení nad Plzní, dvěma trefami k ní pomohl Forman. Olomouc padla s Hradcem Králové 2:3 po nájezdech. Sparta vedla v Pardubicích rychle 3:0, ale nakonec jede z Pardubic po porážce 4:5 bez bodu. Třinec vyhrál ve Zlíně 3:2 v prodloužení a zůstává první. Liberec hraje s Mladou Boleslaví. Všechna utkání můžete sledovat v podrobných online reportážích na Sport.cz.

Dallas vyhrál v prodloužení a ujal se vedení v semifinále Stanley Cupu

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.09.2020 (05:56)     Sekcia sport

Hokejisté Dallasu se ujali po vítězství 3:2 v prodloužení vedení v semifinálové sérii Stanley Cupu s Vegas Golden Knights 2:1. Zápas v Edmontonu rozhodl po pouhých 31 sekundách prodloužení útočník Alexandr Radulov.

Nečekaný kolaps vedoucí Sparty! Ocelářské derby vyhrál Třinec a stíhá lídra

HOKEJ ONLINE: Sparta zase vede, Liberec hraje prodloužení, Třinec bojuje v Boleslavi

Bardet vyhrál po úniku vrchařský dojezd na Vueltě, Eiking mírně ztratil

HOKEJ ONLINE: Třinec je doma znovu v problémech, Vary jdou do vedení

HOKEJ ONLINE: Neporažený Třinec rychle udeřil, do vedení mu pomohl šťastný gól

Třinec při prvním mečbolu neuspěl, podlehl Hradci Králové 1:2 v prodloužení

Brno zdolalo v prodloužení Třinec a postoupilo přímo do čtvrtfinále

Sparta sesadila lídra! Kladno s Jágrem padlo v prodloužení, Třinec si doma zastřílel

Třinec vykročil za obhajobou titulu jasnou výhrou 5:0 nad Brnem

Sparta udržela vedení v extralize. Nezaváhal ani Třinec, Liberec senzačně padl

Hradec vyhrál v Liberci v prodloužení a vede 2:1 na zápasy

Dvořák rozhodl o pardubické výhře nad Třincem v prodloužení

Litvínov ztratil v Pardubicích vedení a prohrál popáté za sebou

Třinec urval výhru v prodloužení

Bezgólové drama rozhodla až šťastná teč prodloužení. Třinec vyhrál v Liberci a je krok od titulu

Hradec si smlsnul na posledním týmu a pronásleduje lídra, Litvínov ukončil mizérii v prodloužení

Atalanta neudržela vedení 3:0, Juventus hostí AS Řím