Islanders jsou krok od postupu, dvakrát se trefil útočník Eberle

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.08.2020 (20:52)     Sekcia sport

Stejně jako hokejisté Caroliny, kteří budou v nočním zápase proti Rangers již usilovat o zajištění postupu, uhráli druhé kvalifikační vítězství i Islanders. S Floridou si poradili 4:2 hlavně díky dvěma trefám útočníka Jordana Eberleho. celý článek

Islanders odvrátili první mečbol Tampy, v prodloužení rozhodl Eberle

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.09.2020 (06:28)     Sekcia sport

Až druhé prodloužení rozhodlo o vítězi pátého souboje finále Východní konference play off hokejové NHL. Favorizovaná Tampa po předchozích čtyřech triumfech poprvé letos ve vyřazovacích bojích v prodloužení neuspěla, Islanders udržel ve hře snížením série na 2:3 na zápasy útočník Jordan Eberle. O výhře 2:1 rozhodl až v 93. minutě.

Washington podlehl Islanders v prodloužení a prohrává 0:3, je krok od vyřazení

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     16.08.2020 (21:30)     Sekcia sport

Hokejisté Washingtonu jsou už v 1. kole play off NHL krok od vyřazení. Šampioni z roku 2018 podlehli New York Islanders 1:2 v prodloužení a v sérii prohrávají 0:3. V čase 64:28 rozhodl útočník Mathew Barzal.

Další gól a asistence pro Paláta. Český útočník přiblížil Tampu postupu do finále NHL

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     13.09.2020 (23:55)     Sekcia sport

Český útočník Ondřej Palát se podílel vítězným gólem a asistencí na výhře Tampy Bay v Edmontonu nad New York Islanders 4:1 a Lightning vedou ve finále Východní konference 3:1 na zápasy. Jediný krok je tak dělí od postupu do finále Stanleyova poháru. Rozhodnout můžou už v noci z úterý na středu.

Voráček asistoval u výhry Philadelphie, Ovečkin řádil a naděje Washingtonu žije

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.08.2020 (23:52)     Sekcia sport

Rychlý gól pomohl, hlásil plzeňský Eberle. Trefil se poprvé od 25. září

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.01.2021 (20:25)     Sekcia sport

Hned po 67 vteřinách zápasu vystihl rozehrávku pardubického obránce Mikúše a přesnou bombou z levého kruhu překonal ruského gólmana Barulina. Plzeňský útočník Jan Eberle čekal na druhý gól sezony od 25. září loňského roku! Konečně tenhle půst překonal, navíc vítěznou trefou utkání.

Islanders vyhráli nad Washingtonem i potřetí a jsou krok od postupu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.08.2020 (21:19)     Sekcia sport

Po výsledcích 4:2 a 5:2 bylo třetí pokračování série 1. kola play off hokejové NHL mezi Islanders a Washingtonem zatím nejvyrovnanější. New Yorský celek, jenž překvapuje na úkor favorita, se nakonec radoval i napotřetí. V prodloužení krátce po neproměněném úniku Jakuba Vrány rozhodl gólem na 2:1 Matthew Barzal.

Ostrava - Zlín 5:1, po pauze kanonáda, dvakrát se trefil útočník Kubala

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.09.2023 (16:57)     Sekcia sport

Ostravští fotbalisté rozdrtili v devátém ligovém kole poslední Zlín 5:1, když zápas rozhodli čtyřmi góly po přestávce. Dvakrát se trefil útočník Kubala, pálili také Ewerton, Rigo a Tanko.

Zmar, chyby, panika. Těžko jsme se dostávali do šancí, uznal Eberle

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.01.2021 (10:47)     Sekcia sport

Připsal si asistenci u jediné trefy Plzně, ale útočník Jan Eberle měl po porážce s Hradcem Králové 1:4 málo důvodů k dobré náladě. „Narazili jsme na kvalitního soupeře a těžko se dostávali do šancí,“ přiznal 31letý Eberle.

Voráček asistoval u výhry Philadelphie, Ovečkin řádil a naděje Washingtonu žije, Chicago vypadlo

Krůček od postupu jsou hokejisté Philadelphie, v pokračování série s Montrealem vyhráli 2:0 a na zápasy vedou 3:1. V utkání prvního kola play off NHL si asistenci připsal i český útočník Jakub Voráček, podílel se na první trefě Michaela Raffla v úvodní třetině. Jeden vyhraný zápas dělí od postupu i Dallas, který vyhrál nad Calgary 2:1 a vede v sérii 3:2 na zápasy. Brankář David Rittich zůstal opět jen na střídačce Plamenů. Washington vyhrál nad New York Islanders 3:2 a snížil stav série na 1:3 na zápasy. Dvakrát se v dresu Capitals trefil Rus Alex Ovečkin. Hokejisté Vegas zvítězili nad Chicagem 4:3 a postupují do druhého kola play off. Sérii vyhráli 4:1 na zápasy.

Tampa Bay osmi góly deklasovala Islanders, mezi střelci byl i Palát

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.06.2021 (07:36)     Sekcia sport

Nezvykle jednoznačný výsledek se zrodil v pondělním zápase play off hokejové NHL. Obhájci Stanley Cupu, celek Tampa Bay, na svém ledě deklasovali Islanders vysoko 8:0 a za stavu série 3:2 na zápasy jsou již jen krok od další účasti ve finále. Mezi střelce se zapsal i český útočník Ondřej Palát.

Ukázali jsme charakter. Sil máme pořád dost, říká boleslavský střelec Eberle

Faksa řádil proti Francouzovi, blízko postupu jsou i Islanders

Tisíc lidí na zimáku pro sedm? Katastrofa, lituje plzeňský útočník Eberle

Predátoři vyhráli třetí zápas v řadě, Ostrované prodloužili bodovou sérii na pět zápasů

Islanders porazili Tampu Bay gólem z 93. minuty a protáhli sérii. Palát nebodoval

Nečas pomohl gólem k výhře nad Islanders, Carolina má mečbol

Seattlu bude v NHL nějaký čas chybět Eberle, pořezal se o brusli

Palát s Vránou natáhli bodovou sérii na pět zápasů, Zacha se trefil do sítě Islanders

V NHL slavilo gól pět Čechů, útočník Palát se trefil dokonce dvakrát

Proboha, už zase. Islanders zdeptalo kruté déjà vu a v sezoně končí

Pastrňák s Krejčím řídili demolici Chicaga, dvakrát se trefil i Hronek

Obrozený Vrána v novém klubu válí, český útočník se znovu prosadil!

Carolina a Florida slaví v play off další výhry a jsou krok od postupu

Islanders poslali Washington na dovolenou, blízko postupu je i Dallas

České trio bodově pomohlo proti Floridě, Boston má mečbol. Nečas poprvé v play off skóroval

I bez lidí je pořád výhoda hrát doma, míní plzeňský útočník Eberle

Nečas gólem pomohl Carolině k mečbolu, o další výhru bojuje Boston

Philadelphia udělala další krok k postupu, Voráček si připsal asistenci

Doležal se opět dvakrát trefil za Lubin, k výhře přispěl i Daniel

Útočník Horvat podepsal osmiletou smlouvu s NY Islanders. Přijde si na neskutečný balík