Plzeňský Alk(zmaar) číslo 2! Liberec nasázel chybujícímu soupeři čtyři góly a po 13 letech slaví

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.08.2020 (18:25)     Sekcia sport

Třináct let dlouhé domácí trápení s Plzní utnul Liberec impozantním způsobem! Slovan díky famóznímu začátku zdolal Viktoriány ve 2. ligovém kole 4:1 a připsal si první body v sezoně. Během čtvrt hodiny Slovan nasázel Západočechům tři góly, hosté během první půle stačili jen snížit díky přísné penaltě. Čtvrtý zásah přidali Severočeši po pauze. celý článek

Sparta oslnila drtivým nástupem, brzy vedla 2:0. Ale pak jí Lyon nasázel čtyři góly

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     21.10.2021 (23:16)     Sekcia sport

Letenští fotbalisté podlehli doma ve 3. kole skupiny Evropské ligy francouzskému soupeři 3:4.

Liberec Pardubice nešetřil, nadělil jim čtyři góly a bodoval popáté v řadě

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     26.02.2021 (21:12)     Sekcia sport

Fotbalisté Liberce rozdrtili v předehrávce 21. kola první ligy Pardubice 4:1. Slovan rozhodl už v úvodním dějství, kdy se dvakrát trefili Michal Sadílek a Ondřej Karafiát. V 41. minutě nedal penaltu střídající David Huf, který snížil až krátce po pauze. Liberec oplatil soupeři porážku 0:3 z podzimního vzájemného duelu.

Liberec si doma proti oslabenému soupeři zastřílel a slaví výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.03.2022 (18:29)     Sekcia sport

Fotbalisté Liberce vyhráli ve středeční dohrávce 21. kola nejvyšší soutěže doma nad předposledními Pardubicemi jasně 4:1. Dva góly vítězů vstřelil Rabušic, hosté hráli od 13. minuty bez vyloučeného Hranáče.

Dvěma góly zařídil vítězství. Ale výkon je varováním, uznal plzeňský Květ

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.02.2023 (18:56)     Sekcia sport

Na hřišti pobyl necelých sedmdesát minut, dal dva góly, kterými Viktorii Plzeň zařídil vítězství 2:1 nad Českými Budějovicemi. Fotbalový záložník Roman Květ navazuje na parádní podzim v Bohemians, po přestupu dal góly číslo deset a jedenáct, v tabulce střelců nikdo lepší není.

Horejšovi premiéra v Jablonci zhořkla, Liberec smetl Ústí osmi góly

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.07.2022 (13:50)     Sekcia sport

Prvoligové fotbalové týmy z kraje sehrály přípravné duely proti celkům, které po minulé sezoně spadly z druhé ligy do ČFL. Tuto konfrontaci zvládl jednoznačně lépe Liberec, jenž nasázel Ústí nad Labem osm gólů, zato Jablonec nečekaně podlehl Žižkovu.

Čermákův hattrick: Pravá, levá, hlava. Vyšlo to hezky, smál se plzeňský záložník

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.05.2020 (10:50)     Sekcia sport

Ligový hattrick číslo dvě. Plzeňský záložník David Čermák se třemi góly podepsal pod sobotní exhibici Viktorie, která v Doosan Areně deklasovala 7:1 Mladou Boleslav. Své branky mazácky rozložil: první vstřelil pravou nohou, druhou levačkou, třetí netradičně hlavou.

Den byl dlouhý, hlásil plzeňský útočník Straka. Pak dal dva góly

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.11.2020 (10:15)     Sekcia sport

Nezastavil ho soupeř, prázdná hala ani pozdní začátek zápasu. Petr Straka, útočník hokejové Plzně, přispěl dvěma góly k pondělní výhře nad Pardubicemi 5:2, po osmi zápasech navýšil svoji bilanci na čtyři góly a šest asistencí.

Kruse nasázel hattrick

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.04.2022 (22:28)     Sekcia sport

Fotbalisté Wolfsburgu ve 31. kole německé ligy deklasovali Mohuč 5:0. Už během první půle Max Kruse nasázel hattrick a Jonas Wind přidal dva góly.

Schickova střelecká supershow. Český kanonýr nasázel čtyři góly za poločas

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     04.12.2021 (17:36)     Sekcia sport

Český útočník přispěl v německé nejvyšší soutěži k vysokému vítězství Leverkusenu 7:1 nad Fürthem.

Libor Kleibl po dvaceti letech končí jako ředitel Slovanu Liberec

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.06.2022 (13:17)     Sekcia sport

Ve Slovanu Liberec zažil celou úspěšnou éru posledních dvou dekád - mistrovské tituly, bitvy se slavnými i méně slavnými soupeři v evropských pohárech. Teď Libor Kleibl oznámil, že letos v září po dvaceti letech ve funkci ředitele fotbalového klubu skončí.

Liberec srazila penalta po malé domů. Skalák má lehký otřes mozku, řekl Hoftych

Ostravský Baník doma podlehl Slovácku, Boleslav kanonádou otočila duel s Bohemians

Nejlepší zápas kariéry, liboval si Šulc. Na penaltu ho poslali spoluhráči

Sparta si zařádila v Brně, nováček jen mírnil debakl. Liberec padl v Olomouci

SESTAVA KOLA: Loučení v Bicanově stylu, oslavenců se našlo dost

Mladá Boleslav, Slovácko i Liberec ukončují první kolo krásnými góly a přesvědčivými výhrami

Sparta porazila Liberec 2:1 a nadále vede tabulku o čtyři body

Manchester United zaváhal na hřišti outsidera, Arsenal nasázel Leedsu čtyři góly

Liberec - Zlín 2:1, výhra po sedmi zápasech, hosté v závěru jen korigovali

Čert Černík slaví sedmdesát. Frajer, který nasázel hattrick Treťjakovi

V sobotu nasázel Gabriel Jesus čtyři góly, přesto možná City opustí. Ve hře jsou Arsenal, Barcelona i další kluby

Jsem už připravený být gólman číslo jedna, říká plzeňský Pavlát

Sparta přejela Liberec, Třinec slaví last minute výhru. Zlín ukončil špatnou sérii s Boleslaví

Ani na ty góly nechtěl koukat. Moc se zlepšil, chválí Vránu kouč Detroitu

FOTBAL ONLINE: Sparta hájí první příčku! Liberec slaví, divočina na Slovácku

Slovácko - Liberec 1:1, Tuptovo vyrovnání zajistilo hostům bod

Na ankety mám blbý jméno, směje se plzeňský házenkář Škvařil

Pekhart v reprezentaci po životním duelu: Mohl jsem dát ještě o dva góly víc

Nejrychlejší hattrick v historii francouzské ligy! Openda nepotřeboval ani pět minut

FOTBAL ONLINE: Sešívaní hrají proti oslabenému soupeři! Liberec koriguje

Rozjetý Schick nasázel další dva góly, Leverkusen přesto schytal výprask

Kapitán Sedlák po postupu: Rozhodla hloubka mužstva, zvládáme těžké chvíle

Thierry Henry? Klenot Mbappé strčil legendárního útočníka do kapsy už ve dvaadvaceti!

Ostuda v Argentině. Tým si dal schválně čtyři vlastní góly, kouče okamžitě vyrazili

Fotbalisté Betisu nasázeli ve čtvrtfinále španělského poháru soupeři čtyři góly

Čtyři góly za poločas. Liberec smetl Pardubice, zazářil Sadílek

Neon Leon čtyřikrát rozsvítil. 'Céčkový' Edmonton ale německou gólovou estrádu nevyužil