Schickova střelecká supershow. Český kanonýr nasázel čtyři góly za poločas

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     04.12.2021 (17:36)     Sekcia sport

Český útočník přispěl v německé nejvyšší soutěži k vysokému vítězství Leverkusenu 7:1 nad Fürthem. celý článek

Sörloth nasázel Realu Madrid čtyři góly. Tomuhle se nic nevyrovná, hlásil táta

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.05.2024 (10:55)     Sekcia sport

Zakřičel si, pak se po klidné chůzi zastavil a celému stadionu ukázal čtyři prsty. Symbolizoval tím svůj střelecký výkon proti Realu Madrid. Ano, norský fotbalový útočník Alexander Sörloth z Villarrealu nasázel čerstvému španělskému mistrovi a finalistovi Ligy mistrů při bláznivé remíze 4:4 čtyři góly.

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     05.12.2021 (10:17)     Sekcia sport

Fotbalový útočník Patrik Schick poprvé v kariéře vstřelil čtyři góly v jednom utkání.

Čtyři fíky za poločas! Kanonýr začal své rejdy na české půdě ve velkém stylu

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.05.2022 (17:09)     Sekcia sport

Česká liga mu leží u nohou. Teď, když ji opouští, se francouzský fotbalista Jean-David Beauguel loučí jako velký šampion. S Viktorií Plzeň oslavil mistrovský titul, navíc se stal nejlepším střelcem prvoligové sezony s 19 góly. Prachem už trochu zapadaly vzpomínky na dobu, kdy se kanonýr na české scéně zjevil. Jeho příchod byl přitom impozantní.

Schickova show. Za půlhodinu dal čtyři góly a už zase stíhá kanonýra Lewandowského

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     04.12.2021 (18:21)     Sekcia sport

Během šestadvaceti minut definitivně odrovnal nebohého soupeře. Leverkusen v bundeslize nakonec poslední Fürth rozdrtil 7:1 a Patrik Schick, český fotbalový reprezentant, zářil.

Přepadovka v Itálii a strach o Hložka! Mladý kanonýr musel vynechat trénink

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.06.2021 (12:17)     Sekcia sport

Zranění kyčle ho trápí v nevhodný čas. Musel vynechat derby v Ďolíčku, Brnu pak sice nasázel čtyři góly za poločas a nasadil si korunu krále ligových střelců. O poločase si ovšem Adam Hložek řekl o střídání. Osmnáctiletý útočník teď v úterý dopoledne chyběl na druhém tréninku české fotbalové reprezentace na soustředění v Itálii před EURO. Jeho start na šampionátu by však neměl být ohrožen. Do Jižního Tyrolska pak za národním týmem zamířili dopinkoví komisaři, přepadovka však proběhla hladce během necelých dvou hodin.

Neon Leon čtyřikrát rozsvítil. 'Céčkový' Edmonton ale německou gólovou estrádu nevyužil

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.05.2023 (10:46)     Sekcia sport

Kdyby se už teď udělovala Conn Smythe Trophy pro nejlepšího hráče letošního play off NHL, patřil by Leon Draisaitl z Edmontonu k nejvážnějším kandidátům. Německý kanonýr Oilers nasázel v úvodním duelu druhého kola proti Vegas čtyři góly. Jenže k výhře to stejně nevedlo.

Z VOLEJE: Jak jsem pláchl Maldinimu. Za Ronaldem mě vzal Ferguson, líčí Jun

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.02.2024 (09:59)     Sekcia sport

Všechny čtyři góly nasázel v Lize mistrů na Old Trafford fotbalové Spartě nizozemský kanonýr Ruud van Nistelrooij. Ovšem jednadvacetiletý útočník Tomáš Jun, než v 81. minutě přenechal místo Milanu Pacandovi, se na výměně dresu domluvil s ještě větší hvězdou. Portugalec Cristiano Ronaldo souhlasil, aby za ním po utkání přišel ke kabině.

Hložek udeřil čtyřikrát, jeho bývalý klub vyfasoval na rozloučenou debakl

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.05.2021 (19:02)     Sekcia sport

Přišel na Letnou právě z Brna, své trefy tak slavil decentně. A že jich bylo... Fotbalisté pražské Sparty porazili v závěrečném 34. kole Fortuna ligy sestupující Zbrojovku 6:1 a reprezentant Adam Hložek nasázel za první poločas čtyři góly! S 15 brankami se tak v čele tabulky střelců dorovnal se slávistou Kuchtou, do druhé půle už mladý sparťan nenastoupil.

Plzeňský Alk(zmaar) číslo 2! Liberec nasázel chybujícímu soupeři čtyři góly a po 13 letech slaví

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.08.2020 (18:25)     Sekcia sport

Třináct let dlouhé domácí trápení s Plzní utnul Liberec impozantním způsobem! Slovan díky famóznímu začátku zdolal Viktoriány ve 2. ligovém kole 4:1 a připsal si první body v sezoně. Během čtvrt hodiny Slovan nasázel Západočechům tři góly, hosté během první půle stačili jen snížit díky přísné penaltě. Čtvrtý zásah přidali Severočeši po pauze.

Haaland opět zářil. Nasázel pět gólů a vystřílel Manchesteru City čtvrtfinále poháru

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.02.2024 (23:11)     Sekcia sport

Kanonýr Erling Haaland se zaskvěl pěti góly v osmifinále Anglického poháru a díky jeho střelecké formě Manchester City postoupil do čtvrtfinále soutěže. Obhájce trofeje zvítězil na hřišti Lutonu 6:2, první čtyři branky připravil norskému útočníkovi belgický záložník Kevin de Bruyne.

Slovácko - Bohemians 5:2, po vyrovnané půli se utrhl Havlík, dal čtyři góly

Čtyři zápasy, čtyři góly! Úchvatný start chci přetavit v nový kontrakt, říká český kanonýr

Kruse nasázel hattrick

Sparta oslnila drtivým nástupem, brzy vedla 2:0. Ale pak jí Lyon nasázel čtyři góly

Fantastický Schick. Český kanonýr vstřelil další dva góly, Leverkusen slaví vítězství

Porážka s Anglií nás nezlomí, dokonce může pomoct, věří trenér Suchopárek

Český brankostroj. Stránský zařídil výhru Davosu pěti góly

Další Schickova paráda! V bundeslize nastřílel znovu dva góly a má rekord

GLOSA: Mašině na góly v patách! Schick už má před sebou jen Lewandowského

Čtyři góly za poločas. Liberec smetl Pardubice, zazářil Sadílek

Senzační Pastrňák řádil i pod širým nebem, u jezera nasázel hattrick

Ostravský Baník doma podlehl Slovácku, Boleslav kanonádou otočila duel s Bohemians

Kanonýr Řezníček dal dva góly a kouč Hašek mohl slavit

Doumbia z Brestu nastřílel čtyři branky za poločas, PSG vyhrál díky Mbappému

Stánský exceloval ve švýcarské lize. Za Davos nasázel pět gólů v jednom utkání

SESTAVA KOLA: Loučení v Bicanově stylu, oslavenců se našlo dost

Pět zásahů? Haaland: Střílet góly je moje superschopnost, teď už to můžu říct

Manchester United zaváhal na hřišti outsidera, Arsenal nasázel Leedsu čtyři góly

Pořád trénoval kličky a parádičky. Máma Schicková o důvěře i radách od klandru

Stránský exceloval ve švýcarské lize. Za Davos nasázel pět gólů v jednom utkání

V sobotu nasázel Gabriel Jesus čtyři góly, přesto možná City opustí. Ve hře jsou Arsenal, Barcelona i další kluby

Nejhorší poločas. Mohli jsme prohrávat klidně o tři góly, zlobil se Páník po prohře s Klokany

Ať Hložek zůstane, je mimořádný jako v jeho letech Baroš, přeje si Vrba

Nová posila Liverpoolu řádila. Lipsku dala čtyři góly

RÁNO Ať Hložek zůstane, je mimořádný jako v jeho letech Baroš, přeje si Vrba

Krmenčík si řekl o základ. Za Bruggy nasázel hattrick během půl hodiny

Exslávista Kuchta ničí Spartu! Za Lokomotiv jí šoupl dva góly za poločas

Exslávista Kuchta ničil Spartu! Za Lokomotiv jí šoupl dva góly za poločas, Pražané už srovnali