Náš nejhorší poločas za celý podzim, nehledal omluvu slávistický kouč

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.11.2020 (21:55)     Sekcia sport

Určitě paradox. Během devíti odehraných podzimních ligových kol přišla mistrovská Slavia jen dvakrát o body, přičemž ji o ně v obou případech obrali nováčkové. Ve třetím kole Pardubice hrající ve vršovickém azylu u Botiče po remíze 1:1, v devátém po stejném výsledku Brno, které v předchozím duelech s týmy z výsluní tabulky dostalo čtyřbrankový příděl od Sparty i od Plzně. „Jenže teď už je to jiné Brno,“ chabě namítal slávistický kouč Jindřich Trpišovský po šoku, který v nedělním večeru v Edenu prožil. celý článek

Podělali jsme se, v tom to bylo, nehledal kouč Slovácka omluvu pro třígólový příděl v Edenu

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.09.2020 (14:32)     Sekcia sport

Chraptěl, sípal, neměl slov... „Podělali jsme se. A zbytečně,“ čertil se trenér Slovácka Martin Svědík poté, co v sobotním večeru odkoučoval v pražském Edenu stý ligový zápas v kariéře. Samo sebou že prohra 0:3 se mu skousávala těžce, pochopitelně že měl o vystoupení svých svěřenců jinou představu. Zvlášť, když v mistrovském týmu Pražanů nezůstal po úterním kvalifikačním duelu s dánským Midtjyllandem kámen na kameni, neboť domácí kouč Trpišovský udělal v sestavě hned devět změn.

Nejhorší první poločas, navázali jsme na zápas s Brentfordem, litoval Tuchel

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.04.2022 (09:18)     Sekcia sport

Pro trenéra fotbalistů Chelsea Thomase Tuchela byl středeční výkon jeho týmu v úvodním utkání čtvrtfinále fotbalové Ligy mistrů proti Realu Madrid (1:3) velkým zklamáním. Blues po ligovém debaklu 1:4 s nováčkem Brentfordem nezvládli další domácí duel a podle německého kouče předvedli nejhorší první poločas od jeho příchodu do klubu.

Nejhorší výsledek i výkon pod mým vedením, přiznal po plzeňské lekci sparťanský kouč Kotal

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.11.2020 (22:01)     Sekcia sport

Vystřízlivění při návratu do ligové reality bylo pro Spartu tvrdé. Pro trenéra Václava Kotala ještě tvrdší, protože si jen těžko vysvětloval, proč jeho tým tak zlomila Plechatého chyba předcházející prvnímu gólu Plzně a proč jeho svěřenci nedokázali na branku Buchy zareagovat. „Stává se, že za chybu zaplatíte gólem, ale nevím, proč nás inkasovaný gól tak zbořil,“ nenacházel letenský kouč odpověď, proč Sparta ve šlágru sedmého ligového kola z plzeňského trávníku úplně odkráčela a celý první poločas jen čekala na další rány, které jí soupeř zasadí.

Kotal po osmé výhře v řadě: Celý poločas jsem se snažil tým srovnat

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.06.2020 (23:07)     Sekcia sport

Tentokrát si pořádně zakoučoval. Skoro celý první poločas Václav Kotal přešlapoval na kraji vymezeného prostoru, a vysvětloval hráčům, co od nich chce. Fotbalové Spartě to prospělo - otočila zápas s Baníkem Ostrava, doma zvítězila 3:2 a zapsala osmé vítězství v soutěžním zápase za sebou.

Nejhorší poločas. Mohli jsme prohrávat klidně o tři góly, zlobil se Páník po prohře s Klokany

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.10.2020 (06:48)     Sekcia sport

Tři zápasy bez bodu, poslední dva bez vstřeleného gólu. Fotbalový Zlín se trápí, v neděli v Ďolíčku prodloužil bídnou sérii porážkou 0:2 s Bohemians 1905. „První půle byla špatná. Nejhorší poločas pod mým vedením. Mohli jsme prohrávat klidně o tři góly," povzdechl si trenér Bohumil Páník. Zlín padl u Botiče po dlouhých 26 letech.

Bučení a nadávky z kotle olomouckých fandů. Na Traorého celý poločas, zlobil se gólman Karviné

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.11.2023 (15:29)     Sekcia sport

Prohráli potřetí v řadě, podruhé na vlastním stadionu. Nelze se tak divit, že hráči Karviné neměli po porážce s Olomoucí 0:2 nejlepší náladu. I proto si brankář Dominik Holec při odchodu z mixzóny neodpustil poznámku na adresu hostujících fanoušků. „Bučeli na Traorého celý druhý poločas,“ prohodil.

Slávistický kouč o soupeři i dávném vyřazení: Tenkrát jsem fandil na tribuně

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.10.2023 (09:08)     Sekcia sport

Na chvíli se musel zamyslet, přenechal slovo vedle sedícímu Mojmíru Chytilovi a pak vzpomínal. „Tenkrát jsem ještě chodil do práce, musel jsem mít dopolední směnu, abych mohl na fotbal,“ vyprávěl slávistický kouč Jindřich Trpišovský.

Spokojení slávisté. Dobrá zkouška, nováčci zapadli, chválí si vítězství

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.01.2024 (11:21)     Sekcia sport

Dvě rozdílné jedenáctky, obě vyhrály svůj poločas 2:0. „Určitě je dobře, že si nemáme co závidět. Hlavně kvůli Bóřovi: kdyby vyhrál víc, tak bychom to tady slyšeli celý týden,“ vtipkoval slávistický záložník Lukáš Provod o Janu Bořilovi po vydařeném přípravném zápase s lídrem druhé dánské ligy Sönderjyske.

Opavští se v prvním souboji s nymburským favoritem drželi jen poločas

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.05.2021 (11:45)     Sekcia sport

Drželi se celý první poločas. Jenže ve třetí čtvrtině neustáli útočnou záplavu Nymburka. Basketbalisté Opavy vstoupili do finále národní ligy porážkou v hale protivníka 73:102.

(Ne)výhoda první příčky před nadstavbou. Proč je slávistický kouč opatrný

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.04.2023 (14:51)     Sekcia sport

Pokud v neděli v závěrečném dějství základní části Fortuna ligy nezkolabují se slabým Hradcem, bez ohledu na výsledky Sparty půjdou slávističtí fotbalisté do nadstavby z prvního místa. Z pozice, která přináší dvě obrovské výhody... „Ale teprve uvidíme, jak výhodné to je. Záleží, jak dopadnou týmy v pořadí do šestého místa,“ oponuje slávistický kouč Jindřich Trpišovský.

Strach o Provoda? Má problém s kolenem, kouč ale uklidňoval: Nevypadá to na nejhorší

Tottenham je v čele tabulky, ale Postecoglou po výhře nad Fulhamem zuřil. Podle něj odehráli jeho svěřenci nejhorší poločas od jeho příchodu

Ustojí Rada pád na patnácté místo? Jde o klub, ne o mě, říká kouč

Guardiola: Manchester City si po verdiktu CAS zaslouží omluvu

Trpišovský chválil: Super fotbal, skvělý rozhodčí. Druhý poločas připomínal Anglii

Zkušenosti z anglických týdnů přijdou vhod, kvituje před restartem ligy slávistický kouč Trpišovský

Mizérii vzal Priske na sebe. Moje odpovědnost, moje chyba, prohlásil kouč Sparty

Jablonecký Kratochvíl je po zranění zpět. V Pardubicích zvládl poločas

Náš nejhorší poločas. Takhle prohrajeme i v Southamptonu, zlobil se Tuchel

Pešán po Dánsku: Byli jsme lepší a kluci nevypustili ani vteřinu. Takový je hokej

Pusťte lidi na fotbal, nic se nestane, vyzval jablonecký kouč Rada. Kvůli komu proti Zlínu trhal své roušky?

Senegalský zázrak na lavičku neposadil a dobře udělal. V proměňování šancí je Sima stoprocentní, zářil slávistický kouč

Penalta? Ani náhodou. Zlínský kouč Páník plísnil svůj tým i rozhodčí

Review EL: West Ham odehrál poločas v desíti, tlaku Lyonu ale odolal

Odnese nepovedený podzim Sigmy trenér Jílek? Nevím, zda je to na pořadu dne, řekl kouč

Jablonecký záložník Malínský: V hlavě už mám spíš černé scénáře

Kuchta má na mladoboleslavského gólmana recept. Podobně už si Šedu vychutnal

Slávistický objev Sima už patří do základu. Bude se raketově zlepšovat, věří kouč

Nejhorší poločas, stýská si Vrba. Už je to výhradně o záchraně, uvědomuje si zlínský kouč

Dostali jsme lekci, bědoval kouč Pardubic

Nejhorší chvíle kariéry: Sestup Slavie

Zlatý bod, libuje si kouč Teplic. Grigar prodal v Brně zkušenosti, velebí brankáře

Guľa školil Trpišovského, pak si volali kvůli hráčům. Velký zápas, tuší kouč Slavie

Hrůzný poločas Zbrojovky. Zraněný Dreksa chyběl, vázla nám organizace defenzívy, stýská si kouč Machálek

Korunou pro krále střelců se Kuchta nestresuje, nedělní mistrovský mečbol u Botiče ho však láká

Trpišovský se upíná k větě fenomenálního Jordana: Praví šampioni dokáží vyhrát třikrát za sebou!

Trpišovský se upíná k větě fenomenálního Jordana: Praví šampioni dokážou vyhrát třikrát za sebou!

V Plzni Trpišovský nevyzvídal, před vstupem do Evropské ligy si slávistický kouč zanalyzoval Beer Ševu sám

Čeká ho monstrum. I proto slávistický kouč zase spoléhá na svého Zorro mstitele v černé masce

Čeká ho monstrum. I proto slávistický kouč zase spoléhá na svého Zorra mstitele v černé masce

Trpišovský chválil: S výkonem jsem maximálně spokojený. Chyběl jen gól

Na koho narazí Slavia: čtyři možnosti jsou z Anglie, trenér by rád Rangers

Je nám to líto. Slavia se Zlínu omluvila za skandální sudí a na pohár chce video