Nejhorší poločas, stýská si Vrba. Už je to výhradně o záchraně, uvědomuje si zlínský kouč

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.04.2023 (19:36)     Sekcia sport

Vysoká domácí výhra nad Českými Budějovicemi je nenakopla. Fotbalisté Zlína poté padli v Liberci a v dalším zápase před svými fandy nestačili v moravské bitvě ani na Olomouc. Ševci podlehli Sigmě 0:1 a v ligové tabulce dál figurují pouze díky lepšímu skóre na předposlední barážové příčce před Pardubicemi. Kouče Pavla Vrbu rozladil hlavně výkon jeho svěřenců do přestávky. celý článek

Vrba děkoval fanouškům. Žijeme, ale musíme teď zabrat venku, uvědomuje si zlínský kouč

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.05.2023 (18:31)     Sekcia sport

Na vedoucí gól jabloneckého Šulce dokázali střídajícím Koviničem odpovědět. Fotbalisté Zlína vstoupili do nadstavbové skupiny o záchranu na svém stadionu remízou 1:1 a na posledním místě ligové tabulky snížili ztrátu na předposlední Pardubice na jediný bod. „Nerozhodný výsledek odpovídá dění na hřišti," míní kouč Ševců Pavel Vrba. „V prvním poločase byli Jablonečtí lepší. Trefili tyč a břevno. My jsme v něm tahali za kratší konec," uznal.

Musíme začít vyhrávat, uvědomuje si zlínský kouč Vrba

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.03.2023 (19:38)     Sekcia sport

V ligovém zápase s Hradcem Králové dvakrát vedli, avšak soupeř pokaždé vyrovnal, a tak se fotbalisté Zlína museli spokojit v další záchranářské bitvě před svými fandy s remízou 2:2. A to ještě měli v závěru štěstí, když hostující Koubek nadvakrát neproměnil stoprocentní šanci. „Zatímco před týdnem v Brně jsme plichtou dva body ztratili, tentokrát jsme možná jeden získali. Náš herní projev byl tentokrát horší. Ale Hradec byl těžším soupeřem než Zbrojovka," přemítal kouč Ševců Pavel Vrba.

Základem byla pevná defenziva, řekl po záchraně zlínský obránce Cedidla

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.06.2023 (10:19)     Sekcia sport

První fotbalová liga se bude hrát ve Zlíně i v příští sezoně a Pavel Vrba si může odškrtnout další trenérský úspěch. Bývalý reprezentační trenér dovedl FC Trinity k záchraně, která se zdála tři kola před koncem nadstavbové skupiny nepravděpodobná.

Hrůzný poločas Zbrojovky. Zraněný Dreksa chyběl, vázla nám organizace defenzívy, stýská si kouč Machálek

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.08.2020 (23:26)     Sekcia sport

Takhle si premiérový duel po návratu do nejvyšší soutěže určitě nepředstavovali ani v nejhorším snu. Brněnští fotbalisté prožili v zápase se Spartou při vstupu do nového ročníku první ligy hrůzný první poločas, po němž prohrávali vysoko 0:4. Po pauze se ale zlepšili, další branku už neinkasovali a díky Štepanovského povedené trefě vstřelili aspoň čestný gól.

Za druhý poločas bychom si bod zasloužili, říká Vrba. Fillův zkrat nechápe

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.02.2023 (09:47)     Sekcia sport

Za prvních 50 minut svůj tým zpucoval, ve zbytku utkání mu neměl zlínský trenér Pavel Vrba víceméně co vytknout, tedy až na červený blikanec zkušeného Filly. Fotbalisté FC Trinity udělali z jednoznačně se vyvíjejícího se zápasu proti rozjeté Spartě nečekané drama. Přestože prohrávali o tři góly, v závěru sahali v oslabení po remíze. Těsná porážka 2:3 domácí hodně bolela, zároveň jim ukázala, jak by se mohli zachránit.

Nejlepší poločas v sezoně, libuje si po hladké výhře nad Teplicemi zlínský trenér Jelínek

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.05.2022 (06:38)     Sekcia sport

Udělali další výrazný krok k definitivní záchraně v první lize. Fotbalisté Zlína zdolali v nadstavbové skupině o udržení na svém hřišti matné Teplice především díky výtečnému vstupu do zápasu hladce 3:0 a už jen teorie by je mohla poslat do baráže.

Se zkušenými za záchranou. Výsledky jsme neměli, ale nervózní nejsem, říká Vrba

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.01.2023 (14:01)     Sekcia sport

Na důkladné seznámení s týmem neměl ani měsíc. Po krátké přípravě půjde nový kouč zlínských fotbalistů Pavel Vrba na věc už v nedělním zápase proti Baníku, který vedl právě na podzim a předčasně tam skončil. Od vítězství nad klubem svého srdce se chce odrazit k záchraně. Zlín jde do jara z předposlední příčky a jen dvoubodovým náskokem na Pardubice.

Nostalgie půjde stranou, Vrba touží obrat Plzeň o body. Nebudeme betonovat, plánuje zlínský kouč

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.09.2023 (08:30)     Sekcia sport

Přehnanou nostalgii necítí, avšak připouští, že to pořád bude pro něj speciální zápas, byť je z Plzně už čtyři roky pryč. Kouč Pavel Vrba, jenž na západě Čech strávil nejúspěšnější část dosavadní trenérské kariéry, však před nedělním ligovým duelem s fotbalisty Viktorie myslí především na to, aby jeho Zlín, kde momentálně působí, obral favorita o body, které by Ševcům dopomohly opustit poslední příčku tabulky nejvyšší soutěže.

Matějovský připomíná Vrbovi Horvátha. Jen je lehčí, vtipkuje kouč Ševců

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.10.2023 (08:29)     Sekcia sport

V reprezentační pauze si zlínští fotbalisté aspoň trochu zvedli sebevědomí vítězstvím na hřišti účastníka MSFL v Uničově a postupem do osmifinále MOL Cupu. Kouč posledního týmu ligové tabulky Pavel Vrba si však velmi dobře uvědomuje, že v pokračování nejvyšší soutěže čeká Ševce v sobotu proti Mladé Boleslavi (15 h) mnohem náročnější duel.

Kouč Vrba už podepsal ve Zlíně smlouvu, povede na jaře Ševce k záchraně mezi elitou

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.11.2022 (16:24)     Sekcia sport

Ústní dohoda z minulého týdne byla stvrzena. Osmapadesátiletý Pavel Vrba se stal podpisem smlouvy oficiálně novým koučem fotbalistů FC Trinity Zlín, kteří po podzimní části první ligy figurují na předposledním místě tabulky pouze s dvoubodovým náskokem na poslední Pardubice. Jeho hlavním úkolem v Baťově městě tak bude zachránit na jaře Ševce v elitní soutěži.

Kouč fotbalistů Razgradu Vrba je v Bulharsku v nemocnici

Nejhorší poločas. Mohli jsme prohrávat klidně o tři góly, zlobil se Páník po prohře s Klokany

Vrba propotil košili. Za vytahané tričko byste mi dali, smál se zlínský kouč

Odehrát vše? Musel by se stát zázrak, ví zlínský stoper Buchta

Penalta? Ani náhodou. Zlínský kouč Páník plísnil svůj tým i rozhodčí

Vrba do léta 2023. Kouč podepsal ve Spartě novou smlouvu

Fotbalová liga ve třetině. S Plzní počítáme, tvrdí trenéři Sparty i Slavie

Vyplavali jsme nad hladinu a dýcháme, tvrdí zlínský kouč Vrba. Padesát tisíc riskovat nechtěl

Rozhozený a smutný Vrba! Otevírat se nebudu, novináři toho zneužívají, řekl kouč

Vrba po výhře: Myslel jsem, že druhý poločas odehrajeme ve větším klidu

Zlínu stačí k záchraně bod. Jsme jen kousek od udržení, ví kouč Jelínek

Důležitý vstup, uvědomuje si kouč osmnáctky Čermák. Ale přesilovky byly moc pasivní

Tottenham je v čele tabulky, ale Postecoglou po výhře nad Fulhamem zuřil. Podle něj odehráli jeho svěřenci nejhorší poločas od jeho příchodu

Radu Dukla nepustila, Zlín převezme Vrba. Nastartujeme s ním novou éru, věří šéf Ševců

Vrba má smlouvu do léta 2022. Na kolik si nový kouč ve Spartě přijde?

Sparťanský kouč Vrba po derby: Moc si výhry cením, teď nás budou brát vážně

Situace je zlá, musíme hned bodovat, burcuje zlínský kouč Jenáček

Remíza jen se štěstím, uznal Vrba. Po nezdaru na Slovácku by zlínský kouč uvítal v ligové pauze posily