Trpišovský: Výhru nás stál slabý první poločas. Byli jsme pomalí a statičtí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.11.2020 (22:23)     Sekcia sport

I druhou ztrátu v ligové sezoně utrpěl mistr proti nováčkovi. „Ale je to spíš náhoda, protože každý z těch zápasů měl trochu jiný příběh,“ srovnával trenér Jindřich Trpišovský slávistické remízy 1:1 s Pardubicemi a Brnem. celý článek

Trpišovský: Když je zápas válka, máme problémy. Co říkal o Van Burenovi?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.02.2023 (06:58)     Sekcia sport

Bezbarvá Slavia. Místo aby ji rychlý teplický úder nažhavil, tak ji zmrazil. Bídný první poločas na Stínadlech si vylepšeným výkonem ve druhém vyžehlila jen částečně. „Na naši reakci po gólu se nejvíc zlobíme. Byli jsme hodně malátní, bezemoční,“ trpěl trenér Jindřich Trpišovský a s ním i fanoušci. Ligový lídr kvůli sobotní remíze 1:1 ztratil první jarní body a může ztratit i první místo.

Cítili jsme, že jsme první poločas posr…, přiznal Trpišovský. Do skupiny by chtěl staré známé

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.08.2023 (23:40)     Sekcia sport

Uf, to byly nervy! Slávistický trenér Jindřich Trpišovský u střídačky litoval zpackané první půle, ale nakonec si užil postupovou euforii. „Zkomplikovali jsme si to, ovšem ve finále nám tahle zkušenost může pomoct,“ říkal po porážce 1:2 s ukrajinským Luhanskem, která v součtu s domácí výhrou 2:0 stačila na postup do Evropské ligy.

Česká U21 i v 10 remizovala se silnými Dány

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     17.10.2023 (19:57)     Sekcia sport

Náš start do kvalifikace o Euro U21 rozhodně není uspokojivý. V zápase na Islandu jsme v poslední minutě přišli o remízu, doma s Walesem ase o výhru. Před námi nyní stál doposud nejsilnější soupeř v podobě Dánska. Ačkoliv první poločas byl z naší strany celkem dobrý, zašpinily ho dvě žluté karty Matěje Juráska. Druhý poločas jsme ale skvěle odbránili na remízu 0:0, čkoliv ta nm kdovíjak nepomůže.

Trpišovský o šokující prohře v Budějovicích: Je to tristní! Stalo se přesně to, co jsme nechtěli

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.03.2023 (20:17)     Sekcia sport

Byl pořádně zklamaný. A naštvaný. Slavia promrhala první poločas, ve druhém inkasovala z brejku rozhodující gól. Šokující prohra je pro sešívané v boji o titul hodně bolestivá. Druhá Plzeň je v závěsu o jediný bod, třetí Sparta o dva. „Prohráli jsme, nemáme ani bod. Takže špatný," povzdechl si trenér Slavie Jindřich Trpišovský.

Výhra, ale výkon slabší. Byli jsme pomalí a nepřesní, nelíbilo se Trpišovskému

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.08.2020 (11:20)     Sekcia sport

Z lavičky sledoval další vítězství svých svěřenců. Fotbalová Slavia, český šampion, má po dvou ligových zápasech na kontě šest bodů a skvělé skóre 9:0. Jenže trenér Jindřich Trpišovský s výkonem v domácím utkání proti Příbrami úplně spokojený nebyl.

Nechci kazit vítězný pocit, říká kouč Jalonen. Vadil mu led i nervozita

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.05.2022 (20:26)     Sekcia sport

Zdálo se, že Rusové v sobotu odstřihli od energie kromě Finska i českou reprezentaci. Hokejisté vypadali v Tampere při vstupu do světového šampionátu dlouho jako bez šťávy. Byli pomalí, nepřesní. Zlepšení ve druhé polovině přineslo proti Britům očekávanou výhru 5:1. „Byli jsme na začátku nervózní, ale s výsledkem jsem spokojený,“ hodnotil reprezentační kouč Kari Jalonen.

Trpišovský chválil semknutí týmu. Hrají mentálně silní hráči, těší ho

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.04.2023 (08:31)     Sekcia sport

Zaváhání Sparty využila. Slavia ve fotbalové lize proti Bohemians hlavně v první půli na hřišti vládla a vyhrála 3:0. „Hráli jsme ve velkém pohybu a intenzitě. Vyzdvihl bych i to, že jsme v první půli byli nebezpeční z obou stran. Někdy se nám stává, že jedna je dominantnější, teď se to díky výkonům hráčů takhle sešlo,“ radoval se trenér sešívaných Jindřich Trpišovský.

Trpišovský po derby: Ousou se učí, Kúdela hrát nemohl. Porážka nás bolí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.10.2021 (07:59)     Sekcia sport

Po čtvrteční evropské porážce v Rotterdamu s Feyenoordem byl ke svým hráčům velmi kritický, ale nepodařené derby na Spartě, které Slavia poprvé pod jeho vedením podlehla 0:1, hodnotil Jindřich Trpišovský smířlivě. „Nemyslím si, že bychom v prvním poločase byli horším týmem,“ oponoval. „Ale po přestávce, kdy jsme byli v deseti a prohrávali jsme, to už pro nás byla složitá situace.“

Trpišovský: Víme, že jsme doma silní, chceme odčinit výkon z Rotterdamu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.11.2021 (15:57)     Sekcia sport

Jsou to téměř dva měsíce, co jeho svěřenci - v poněkud lepené sestavě, to je třeba připomenout - prospali v Nizozemsku první poločas a nakonec Feyenoordu podlehli 1:2. „Jsem pevně přesvědčený, že to tentokrát bude úplně jiný zápas. Věřím, že náš výkon bude o sto procent lepší,“ hlásí Jindřich Trpišovský, trenér fotbalistů Slavie, před „odvetou“.

Trpišovský: Takový gól je pro mě zklamání, byli jsme emočně slabší

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.04.2024 (21:33)     Sekcia sport

Všímal si vícero nedostatků, odpovědi ale opakovaně stáčel k jednomu momentu, který byl podle něj zásadní. „Taková utkání se rozhodují v boxech, a tam jsme prostě tentokrát nebyli dostatečně agresivní,“ povzdechl si kouč slávistických fotbalistů Jindřich Trpišovský po porážce 0:1 v Plzni.

Po dlouhé době jsme vyhráli, i když jsme nebyli lepší, uznal Trpišovský

Dobře jsme bránili, rozbíhali jsme se ale postupně, hodnotí Trpišovský výhru Slavie v Karviné

Zasloužená remíza? K výhře jsme byli blíž, míní trenér Plíšek. Chorvatům už chybí drajv

Totálně jsme selhali, uznal Trpišovský. Dál musí hledat hráče do středu pole

Trpišovský: První půle? Jeden z našich nejhorších výkonů. Jistota Evropy je úleva

Hapal o hladovém Baníku a pětigólovém poločase snů: Asi bude historický

Zklamaný Trpišovský: Nejčerstvější rány nejvíce bolí. Jak vyřazení dopadne na kádr Slavie?

Lekce v derby. Priske ztrácí body i zraněné hráče, s Rosickým zváží posily

Trpišovský: Soupeř trestal vše, hráči se vyždímali. Tři góly? Ojedinělý extrém

Trpišovský: Penalty jsme měli kopat dvě. Situace před gólem byla hraniční

Špatná půle, pak emotivní proslov. Nejde se vymlouvat, říká Trpišovský

Důraz na Slavii platil. Ztratila první body. Na výhru jsme neměli, uznal Trpišovský

Nebyli jsme tak kompaktní, připustil po výhře ve Zlíně slávistický kouč Trpišovský. Kuchtovi věřil

Spokojený Trpišovský: Konečně byl na trávníku někdo, kdo mužstvo vedl!

První poločas jsme vůbec nezvládli, Rangers si zasloužili vyhrát, řekl Vitík

Trpišovský o přeskočení Plzně, dlouhém nastavení i Juráscích: Matěj brzy přesáhne českou ligu

Plzeň byla mašina, prohlásil zklamaný Trpišovský. V létě čeká dva odchody

Zklamaný Trpišovský: Málo jsme se o to porvali, závěr ligy rozhoduje hlava

V derby jsme byli lepší, ale soutěž je dlouhodobá, litoval Trpišovský

Nepřesní, pomalí. Vrbovi se první půle nelíbila. Pak jsme se zlepšili, řekl

Po krátké naději svižný pád. Prostě jsme byli pomalí, uznal Hamilton

První půle? Hrozná. Srazily nás chyby i přihrávky do špeku, bědují sparťané

Gól byl pro nás trest, ve finále zmatkujeme, soudí Trpišovský. Cílem Slavie je pořád první místo

Trpišovský: Sny jsou ještě vyšší. Odchod Köstla? Bude to na něm

Začátek podle představ, pak scházel klid, cítil Trpišovský. O víkendu by radši nehrál