Je těžké vzít bod, po remíze je dojem pak jiný, litoval Trpišovský. Mrzí ho první gól

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.09.2025 (06:56)     Sekcia sport

Bylo na něm vidět, jak je zklamaný. „Pro nás je složité vzít bod. Vedli jsme o dva góly, byli jsme chvíli od vítězství a ještě v poslední vteřině jsme mohli rozhodnout,“ litoval trenér slávistických fotbalistů Jindřich Trpišovský po souboji v Lize mistrů s Bodö/Glimt (2:2). celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Vázl střed hřiště, bylo hodně faulů, hra se přerušovala, litoval Trpišovský

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.08.2023 (18:35)     Sekcia sport

Slávističtí fotbalisté použili v Jablonci stejný model jako před dvěma týdny Sparta, kdy po utkání v evropském poháru vyměnili takřka kompletní jedenáctku. Ale na rozdíl od sparťanů to nebyl dobrý tah, poprvé v sezoně ztratili body po remíze 1:1. „Zápas jsme si zkomplikovali v prvním poločase, kdy jsme nedokázali dát vedoucí gól,“ litoval kouč Jindřich Trpišovský.

 

Horská dráha s Feyenoordem. Ještě, že odvetu hrajeme doma, řekl Trpišovský

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.04.2022 (22:25)     Sekcia sport

Na to, co během předchozích dvou hodin prožíval, působil vlastně docela klidně. Šest branek, nervy, dohady, strkanice. Trenér slávistických fotbalistů Jindřich Trpišovský po čtvrtfinálové remíze s Feyenoordem litoval: „Škoda blbých nevynucených gólů.“

 

V derby jsme byli lepší, ale soutěž je dlouhodobá, litoval Trpišovský

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.05.2023 (23:13)     Sekcia sport

V Olomouci předvedli povedený obrat z 0:2 na 3:2, avšak ke spokojenosti měli fotbalisté Slavie daleko. Věděli, že o titul přišli dřív, že znovu po roce skončí druzí. Navíc po devíti letech je šampionem Sparta, největší rival. „Nejvíc mě mrzí právě derby,“ ohlížel se trenér slávistů Jindřich Trpišovský.

 

Trpišovský: I kdyby hrál první s osmnáctým, derby bude stejné. Bez diváků je to ale trochu jiný sport

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     06.12.2020 (09:30)     Sekcia sport

Trenér slávistických fotbalistů Jindřich Trpišovský je přesvědčen, že na nedělní ligový šlágr na Spartě nebude mít vliv fakt, že poprvé po 12 letech dojde v derby na přímý souboj o první místo v tabulce. Mrzí ho, že duel odvěkých rivalů se poprvé uskuteční před prázdným hledištěm. Vzhledem k tomu, že Slavia bude hrát na Letné, by to ale podle něj mohla být pro červenobílé mírná výhoda.

 

Trpišovský: Nemůžeme tu mít dvacet Provodů, jen snaha ale na Slavii nestačí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.01.2025 (08:17)     Sekcia sport

Na evropské vítězství čekají přes čtyři měsíce. Z posledních sedmi pohárových zápasů mají fotbalisté Slavie jen dva body. Ten proti Malmö, švédskému šampionovi, ve čtvrtek večer nic neřešil. „Chtěli jsme se rozloučit lépe, ale zbytečné chyby nás hodily zpátky,“ litoval trenér Jindřich Trpišovský po remíze 2:2.

 

Trpišovský: Strašně mě mrzí, že jsme nešli do prodloužení. Juráska tým skvěle podpořil

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.08.2024 (06:15)     Sekcia sport

Renomovaný obránce soupeře Thomas Meunier, který prošel Paris Saint-Germain nebo Dortmundem, mu řekl, že takovou intenzitu zápasu nezažil. Trenéra fotbalové Slavie Jindřicha Trpišovského kompliment zahřál, ale stejně se v něm plno emocí míchalo. „Je hrozně těžké mluvit o pocitech, když vyhrajete s takovou kvalitou a nepostoupíte,“ litoval Trpišovský po vyřazení z Ligy mistrů. Sešívaní porazili v odvetě play off Lille 2:1, ovšem v součtu s porážkou 0:2 z Francie padají do hlavní fáze Evropské ligy. Kouč podpořil i zdrceného křídelníka Matěje Juráska, který nedal velkou šanci v poslední minutě nastavení.

 

Vybrat hráče po Euru byla alchymie, Trpišovský litoval ztráty bodů i Vlčka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.07.2024 (21:43)     Sekcia sport

Klopýtli hned v úvodním kole sezony, na jejímž konci konci shrábne šampion takřka půlmiliardový balík za přímý postup Ligy mistrů. Fotbalisté Slavie nechali v Uherském Hradišti dva body i zraněného stopera Tomáše Vlčka. „První zápas je strašně důležitý, pro sebevědomí. Víme, kolik bodů je nutných k titulu,“ litoval trenér Jindřich Trpišovský.

 

Fotbalisté zkusí proti Maďarsku vylepšit dojem po remíze s Albánií

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     10.09.2023 (01:01)     Sekcia sport

Budapešť - Čeští fotbalisté uzavřou dnešním přípravným utkáním v Maďarsku zářijový reprezentační sraz a pokusí se napravit dojem po čtvrteční kvalifikační remíze 1:1 s Albánií,...

 

Nepříjemná ztráta, ví po remíze na Slovácku Trpišovský. Slávistického kouče mrzí ještě víc Vlčkovo zranění

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.07.2024 (22:55)     Sekcia sport

Jeden z hlavních favoritů na titul zaváhal hned na začátku sezony. Fotbalisté Slavie v premiérovém duelu nového ročníku nejvyšší soutěže navzdory herní převaze jen remizovali na Slovácku s domácím týmem 0:0. Kouč Pražanů Jindřich Trpišovský se tak ve svém jubilejním třístém zápase na prvoligové lavičce plného bodového zisku nedočkal.

 

Trpišovský před Arsenalem: Hlavně aby nedošlo na penalty, to bych utekl do kanceláře

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     14.04.2021 (21:09)     Sekcia sport

Trpišovský nabádá fotbalisty Slavie, aby po nadějné venkovní remíze 1:1 na výsledek z Londýna zapomněli a do hlav si dali, že se hraje první utkání.

Chtěli jsme tam mít dravé rychlé kluky, ale nevyšlo to, litoval sparťanský kouč

Cítili jsme, že jsme první poločas posr…, přiznal Trpišovský. Do skupiny by chtěl staré známé

Z kluků jsem nadšenej, ale mrzí mě výsledek. Měli jsme na víc, řekl Trpišovský

Jsem ten poslední, co by chtěl víc faulů než šancí, řekl Trpišovský

Trpišovský: Bylo důležité tady vyhrát. Jurásek se obětoval pro tým

GLOSA: Dvě školení pro český fotbal za tři dny. Sigma zanechala v Itálii jiný dojem než Slavia

Trpišovský: Když je zápas válka, máme problémy. Co říkal o Van Burenovi?

Hrozně nás to mrzí. Závěr jsme měli odehrát lépe, říká slávista Kuchta

Trpišovský: Výhru nás stál slabý první poločas. Byli jsme pomalí a statičtí

Třetí gól jsme neměli dostat, ví Trpišovský. Feyenoord byl díky fanouškům v ráži

Radši bychom byli víc omlácení a neodpočívali, litoval sparťan Pavelka

Trpišovský: Ve druhé půli jsme nestačili. Mandous? Fotbal je hra chyb

Mohl bych pustit desku z Bilbaa a opakovat se, litoval Trpišovský po porážce

Nemělo to nic společného s fotbalem, řekl Trpišovský po Příbrami

Trpišovský: První půle? Jeden z našich nejhorších výkonů. Jistota Evropy je úleva

V odvetě budeme riskovat víc, slíbil Trpišovský. Rozladily ho prázdné tribuny

Je to ostuda, náš výkon byl mizerný, zoufal si Trpišovský

Tohle mrzí. Zase rozhodly individuální schopnosti hráčů Lyonu, litoval Krejčí

Trpišovský: Vaří se to ve mně, jsem naštvaný. Takový gól nemůžeme dostat

Dvě absence za tři roky, teď třetí. Mrzí to, snad pomůžu jinak, doufá Souček

Trpišovský: Kvůli rekordu jsme hlavně nechtěli prohrát, do defenzivy slušné

Začátek podle představ, pak scházel klid, cítil Trpišovský. O víkendu by radši nehrál

Trpišovský vs. Mourinho, díl třetí. Kouč Slavie se těší: José je ikona

Trpišovský: Pohyby v kádru očekávám od pondělí

Trpišovský: Šli jsme na krev. Na výhru to ale nebylo

Trpišovský: Víme, že jsme doma silní, chceme odčinit výkon z Rotterdamu

Trpišovský: Nebezpeční jsme byli sami sobě. Provod? Je možná na 50 procentech

Trpišovský: V sestavě budou změny, ale chceme uspět tady i na Spartě

Trpišovský se vyjádřil k možnému angažmá u reprezentace

Trpišovský: Škoda gólu, ale obstáli jsme. K Provodovi ostatní vzhlížejí

Fotbalový fanatik narazí na vědátory. Trpišovský je uznává, psychotesty ale nezavede

Trpišovský: Čelili jsme brutální kvalitě. Kluci museli jít za hranu

Třetina všech gólů Sparty nese Peškův podpis. Ale sólo mrzí, litoval

Velká ztráta, měli jsme vyhrát, řekl Trpišovský. Od Krmenčíka čeká víc

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy