AS Řím využil oslabení Turína a v Serii A se posunul a čtvrtou příčku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.12.2020 (23:19)     Sekcia sport

Fotbalisté AS Řím porazili v italské lize FC Turín 3:1. Tři body je vynesly na čtvrté místo tabulky. Hosté, kteří jsou s jediným vítězstvím z dvanácti kol předposlední, hráli od 14. minuty bez vyloučeného Wilfrieda Singa. celý článek

ONLINE: AS Řím se posunul na čtvrté místo, Barák hraje proti AC Milán

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.03.2021 (14:44)     Sekcia sport

Český reprezentant Antonín Barák čelí v dresu italské Verony fotbalistům AC Milán. Nedělní program 26. kola Serie A rozehrál AS Řím, jenž se po vítězství nad Janovem posunul na čtvrtou příčku.

Juventus a AC Milán mají Ligu mistrů, ostrouhala Neapol

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     23.05.2021 (23:14)     Sekcia sport

Na čtvrtou příčku zajišťující jako poslední postup do Ligy mistrů se posunul po výhře 4:1 v Boloni Juventus.

ONLINE: Naváže Bochum na výhru nad Bayernem? Tři týmy bojují o čtvrtou příčku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.02.2022 (15:41)     Sekcia sport

Freiburg, Hoffenheim a Union Berlín na dálku bojují o čtvrtou příčku fotbalové bundesligy. V zápasech 23. kola hrají všichni adepti venku. Ze zápasů můžete od 15.30 sledovat online vývoj skóre.

Podještědské derby bez vítěze. Jablonec využil velký tlak, v závěru srovnal Hübschmann

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     24.06.2020 (19:33)     Sekcia sport

Jablonečtí fotbalisté uhájili před rivalem čtvrtou příčku. V druhém kole nadstavbové části pět minut před koncem srovnali souboj proti Liberci, který na ně dál ztrácí dva body. Hosté vedli gólem Kuchty ze 24. minuty.

Salač dojel v Austinu pátý, v motocyklovém MS si polepšil na čtvrté místo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.04.2023 (20:51)     Sekcia sport

Filip Salač vyjel ve Velké ceně Ameriky silničních motocyklů páté místo. Závod Moto2 v Austinu vyhrál Španěl Pedro Acosta. V pořadí mistrovství světa se Salač po třetím dílu sezony posunul na čtvrtou příčku.

Hokejisté Plzně si upevnili čtvrtou pozici v tabulce

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.02.2022 (19:59)     Sekcia sport

Hokejisté Plzně porazili v 55. kole extraligy Vítkovice 3:1 a po třetí výhře nad Ostravany v sezoně si upevnili čtvrtou příčku tabulky. Domácí si po dvou třetinách vypracovali dvoubrankový náskok a důrazně hrající hosté přes snížení v závěrečné třetině už vyrovnat nedokázali a ukončili třízápasovou vítěznou sérii. V plzeňském dresu zaznamenal vítěznou trefu Martinš Dzierkals, gól a jednu přihrávku si připsal Jan Schleiss a dvě asistence přidal Tomáš Mertl.

Na krále střelců necílí. Góly bych vyměnil za čtvrtou příčku. Stačil by mi klidně jeden, tvrdil Rychlovský

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.02.2024 (21:29)     Sekcia sport

Liberec prohrával v Olomouci po dvaadvaceti minutách 2:0, ale skóre otočil, když k výhře 5:2 hattrickem, už druhým v sezoně, výrazně přispěl útočník Jakub Rychlovský. S čtyřiadvaceti góly se tak dotáhl na spoluhráče Tomáše Filippiho, s nímž vévodí tabulce střelců extraligy. Bílí Tygři se po zisku tří bodů udrželi v boji o čtvrtou příčku.

Tyčkař Duplantis ve Stockholmu posunul vlastní venkovní maximum na 616 cm

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.06.2022 (22:37)     Sekcia sport

Tyčkař Armand Duplantis se znovu zapsal do atletické historie. Na dnešním mítinku Diamantové ligy ve Stockholmu předvedl nejlepší venkovní výkon všech dob. Vlastní maximum posunul o centimetr na 616. Ve švédské metropoli byli vidět i čeští atleti. Oštěpař Jakub Vadlejch hodil 88,59 metru a ve velmi kvalitní soutěži obsadil čtvrtou příčku. Druhý z českých olympijských medailistů Vítězslav Veselý navázal na český titul dalším osmdesátimetrovým hodem a výkonem 82,57 skončil sedmý. V doplňkovém závodě na 1500 metrů se výhrou blýskl Filip Sasínek.

Dortmund využil zaváhaní Bayernu a po výhře v Augsburgu vede německou ligu

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.05.2023 (17:37)     Sekcia sport

Dortmund v předposledním kole německé fotbalové ligy využil zaváhání Bayernu Mnichov a díky výhře 3:0 v Augsburgu se posunul do čela tabulky. Tomáš Koubek odchytal za domácí celé utkání.

Real v oslabení udolal Alavés a dostal se do čela španělské ligy před Gironu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.12.2023 (23:48)     Sekcia sport

Fotbalisté Realu Madrid v 18. kole španělské ligy i v oslabení zvítězili 1:0 na hřišti Alavése a zakončí rok na prvním místě tabulky. „Bílý balet“ se posunul o skóre před Gironu, která dnes remizovala 1:1 v Seville s Betisem.

Plzeň zdolala Vítkovice 3:1 a upevnila si čtvrtou pozici

SESTAVA KOLA: Mosquera klíčovým mužem šlágru, veterán udeřil jako žolík

Bruslaři mistra nepřeskočili. Plzeň slaví čtvrtou výhru v řadě

Na úvod sezony F1 v Rakousku vyhrál Bottas, Hamiltona trest posunul až na čtvrté místo

Souček s Coufalem zažili v Anglii těžký debakl

West Ham se Součkem a Coufalem utrpěl v lize debakl

Mountfield nahání mistra, Lukeš má čtvrtou nulu

West Ham se Součkem a Coufalem dostal v anglické lize pět gólů od Newcastlu

Inter v posledním kole potvrdil ligovou dominanci, Juventus v Lize mistrů chybět nebude

Rota uhájil triumf na Sazka Tour, jeho parťák Hirt se posunul na páté místo

Kaloč: Ani nevím, jak jsem slavil, byl jsem v obrovské euforii!

Roglič vyhrál čtvrtou etapu Paříž-Nice a jde do průběžného vedení

Oslabení nebolí. San Jose ničí výhody soupeře a Hertl chválí: Patříme k nejlepším

Švédova paráda! Vylepšil své venkovní maximum

Prokop se díky sedmému času posunul do elitní desítky, Macík dojel těsně pod pódiem