Sigma v Ostravě vedla, nakonec je z toho ale zase remíza 1:1

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     18.12.2020 (19:56)     Sekcia sport

Baník Ostrava remizoval v předehrávce 13. kola fotbalové Fortuna:Ligy se Sigmou Olomouc 1:1. Tento výsledek zaznamenali Hanáci popáté v řadě. celý článek

Zase z toho byla „jen“ remíza. Trápení fotbalistů Jihlavy trvá dál

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.10.2022 (12:00)     Sekcia sport

Šéf jihlavských fotbalistů Lukáš Vaculík před sobotním utkáním v Třinci věřil ve vítězství. A hned úvodní poločas naznačoval, že jeho víra by se skutečně mohla naplnit... Jenže. Druholigový A-tým FC Vysočina se po přestávce opět nevyvaroval slabší chvíle a nakonec z toho byla „jen“ druhá remíza v řadě. Tentokrát po výsledku 1:1..

Sigma opět doma neudržela vedení. Byli jsme impotentní, což rozhodlo, ví útočník Růsek

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.12.2021 (20:49)     Sekcia sport

Olomoucká Sigma už počtvrté v řadě ve fotbalové lize doma nevyhrála. V utkání 19. kola se Zlínem to sice dlouho vypadalo, že kýžených tří bodů se konečně dočká, byla lepší, měla spoustu šanci a od 25. minuty vedla gólem Antonína Růska, jenže další gól nepřidala a po přestávce toho Zlíňané využili, když v 62. minutě vyrovnal na konečných 1:1 Antonín Fantiš.

Southampton šokoval Arsenal. Na Emirates šahal po výhře, nakonec bere remízu

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     21.04.2023 (23:09)     Sekcia sport

Arsenal ztratl v posledních dvou utkáních a zkomplikoval si svůj boj o ligový titul. Doma přivítal Southampton, který má velké problémy s udržením a měl se dostat zpět na vítěznou vlnu. Jenže z toho nakonec byla zase jen remíza a tahle byla opravdu vydřená. Ještě v 88. minutě totiž Kanonýři prohrávali 1:3. Alespoň bod přinesli Odegaard a Saka.

MS ve fotbale 2022: Angličanům stačí proti Walesu remíza. Argentina hraje o vše s Polskem

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     28.11.2022 (19:26)     Sekcia sport

Po druhých kolech základních skupin zatím známe dva jisté postupující - Francii a Brazílii. Od úterý započnou závěrečné boje ve skupinách na MS 2022. Argentina nemá nic jistého a potřebuje Polsko porazit. Zároveň se do toho zapojí i Mexičané a Saúdové. Anglii stačí v ostrovním derby s Walesem remíza. USA hraje o vše s Íránem, Ekvádor zase se Senegalem. Dánové musí zdolat Australany.

PONEDĚLNÍK: Vzepětí Sparty bez kotle, ale s davy v zádech. Udrží Sigma Chytila?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.11.2022 (15:59)     Sekcia sport

Účastníci fotbalové ligy se před zimním spánkem natěsnali k sobě. Přispěla k tomu i remíza první Plzně s posledními Pardubicemi. Bodové polštáře nejsou naducané. Viktoria má na trůnu jen dvoubodový náskok na Slavii a dva body ztrácí u dna už odepisované Pardubice. Solidní vzepětí v závěru roku předvedla i Sparta. Po mundialu v Kataru bez českého zastoupení se máme zase nač těšit.

Chrudimský kouč Kronďák po čtvrté plichtě: Dalo se na to koukat

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.04.2023 (07:35)     Sekcia sport

Remíza, remíza, remíza a zase remíza. Takhle to ve fotbalové Chrudimi zatím chodí v jarní části druhé ligy, v níž mančaft trenéra Radka Kronďáka aktuálně drží sedmou příčku. Po sobotním domácím klání s Prostějovem, v němž týmu alespoň „plichtu“ 1:1 zachránila až v 90. minutě hlavička střídajícího Jedličky, přísný kouč prohlásil: „Bod bereme, protože jsme vyrovnali až na konci. Na druhou stranu klukům nemám co vytknout, protože makali a nebáli se hrát. Na náš fotbal se dalo koukat, bylo to lepší než minule.“

Nevídaný obrat. Sparta vedla ve Varech o čtyři góly, z výhry se ale raduje Energie

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     23.12.2020 (20:02)     Sekcia sport

Hokejová Sparta sice vedla na začátku třetí třetiny nad Karlovými Vary 4:0, nakonec ale Energii podlehla 4:5 po prodloužení.

Delší rozběh, více síly. Ogrodníková o nových prvcích: Ještě je vymazlím

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.05.2022 (18:58)     Sekcia sport

Minulý týden měla úpal a čtyři dny netrénovala. Bála se, jak si povede na Zlaté tretře. A nakonec si vedla celkem slušně. Oštěpařka Nikola Ogrodníková v Ostravě posledním pokusem zapsala 62,78 metrů a skončila druhá.

Hapal se neudržel: Tak ten VAR zrušme!

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.04.2024 (19:57)     Sekcia sport

K jistotě uhájení čtvrtého místa po dlouhodobé části potřebovali v 30. kole Fortuna ligy fotbalisté Baníku doma Liberec porazit, nakonec jim ale stačila i remíza 2:2. Trenérem domácích Pavlem Hapalem po utkání cloumaly emoce. Ostrava vedla už dvoubrankovým rozdílem, ale Severočeši manko smazali. Jindy cenný bod byl tentokrát pro hráče Slovanu málo, protože jim k postupu do skupiny o titul nestačil a budou hrát skupinu o Evropu.

Jislová byla kousek od senzace. V "masáku" vedla, nakonec z toho bylo páté místo

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     19.12.2021 (13:21)     Sekcia sport

Česká biatlonistka Jessica Jislová zazářila v závodě s hromadným startem na 12,5 km ve francouzském Le Grand-Bornand, v němž doběhla pátá.

Golfistka Kordová v Los Angeles dlouho vedla, nakonec prohrála o jediný úder

Priske: Budíček? Spíš tlačítko reset. Remíza nám ztěžuje boj o titul

Ruský volejbalový univerzál Kružkov bude v Ostravě hrát dál

Další výhra pro Jablonec. Olomouc zase vedla, ale hosté díky penaltě a Doležalovi otočili

Slavia v Ostravě dvakrát inkasovala z rohu. Byly to laciné branky, pěnil Trpišovský

Sigma si poradila se Libercem

Šok pro Spartu! Vedla o čtyři góly, nakonec prohrála

Sigma se opírá o defenzivu, proti Hradci by měla víc hrozit

Olomouc remizovala se Zlínem 1:1 a přezimuje na 10. místě

Podcenění Moldavska? Hráči slibovali, že do toho vletí naplno. Remíza je zklamaním, tvrdí Pešír

Ofsajd byl, pak ne! Hodně divné, na videu jsem ale viděl, že to bylo v pořádku, radoval se kat Zbrojovky Chytil

Kometa vedla o čtyři góly, nakonec výhru jistila až trefou do prázdné branky

Místo fotbalu 43 faulů. Rozhodčí byl úzkostlivý, shodli se trenéři v Olomouci

Vrba: Obrovské rozčarování, o titul už nehrajeme! Nejdůležitější teď bude finále poháru

Soupeřka vrátila skoro všechno, litovala Siniaková. S Macháčem si mix nezahrají

Baník uhájil Slavii první příčku, Plzeň veze z Ostravy bod. Klokani vyhráli, Škoda je stovkařem

Erik ten Hag: Jsem s naším výkonem spokojený. Nepostup půjde za mnou