Sigma opět doma neudržela vedení. Byli jsme impotentní, což rozhodlo, ví útočník Růsek

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.12.2021 (20:49)     Sekcia sport

Olomoucká Sigma už počtvrté v řadě ve fotbalové lize doma nevyhrála. V utkání 19. kola se Zlínem to sice dlouho vypadalo, že kýžených tří bodů se konečně dočká, byla lepší, měla spoustu šanci a od 25. minuty vedla gólem Antonína Růska, jenže další gól nepřidala a po přestávce toho Zlíňané využili, když v 62. minutě vyrovnal na konečných 1:1 Antonín Fantiš. celý článek

Hanáci doma ztratili dvoubrankové vedení

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.11.2021 (16:52)     Sekcia sport

Fotbalisté Olomouce v 15. kole první ligy doma s nováčkem Hradcem Králové ztratili dvoubrankové vedení a remizovali 2:2. Hanáci sice v nejvyšší soutěži prolomili sérii 425 minut bez vstřelené branky, ale nezvítězili popáté za sebou. Ve 28. minutě otevřel skóre Antonín Růsek a těsně po změně stran přidal druhý gól Radim Breite. Poté ale střídající Jakub Rada snížil z penalty a Adam Vlkanova vyrovnal. Východočeši protáhli čekání na výhru na tři kola a v neúplné tabulce zůstali šestí, Sigma je na osmém místě.

Stojím si za tím, že roh, co předcházel gólu, byl, dušuje se olomoucký Růsek

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.04.2022 (22:04)     Sekcia sport

Olomouc se i podruhé v sezóně s Plzní rozešla smírně. Doma sice ve 28. kole fotbalové ligy s lídrem soutěže prohrávala, ale spasil ji po jediné střele na bránu útočník Antonín Růsek, a tak nakonec získala bod za remízu 1:1. Střelec Sigmy výsledek bral.

Liberec - Olomouc 0:2, postup do finále zajistili Zmrzlý a Růsek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.04.2022 (18:12)     Sekcia sport

Fotbalisté Olomouce zvítězili v odvetě semifinále nadstavbové skupiny o umístění v první lize v Liberci 2:0 a postoupili do finále. Hosty, kteří v úvodním utkání vyhráli doma 1:0, poslal v 28. minutě do vedení Ondřej Zmrzlý a pojistku přidal po změně stran Antonín Růsek.

Fotbalový profesor Pospíšil učaroval. Sigma má hrát pravidelně v šestce, velí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.03.2023 (10:12)     Sekcia sport

Stačil první zápas, ve kterém nastoupil od začátku, aby středopolař Martin Pospíšil okouzlil fotbalovou Olomouc. Nejen fanoušky, ale i trenéry a spoluhráče. Vlastně stačila i půlhodina v předchozím kole v Plzni. „Už tam bylo vidět, že je to fotbalista. Vedení míče má fantastické, je s ním rychlý. Všichni si myslíme, že to pro nás je velká posila,“ shrnul za sigmáky útočník Antonín Růsek.

Olomoucké úkoly Růska: zvýšit útočnou konkurenci a hlavně sázet góly

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.06.2021 (10:01)     Sekcia sport

Gólovost a perspektivita. Tyto dvě věci si fotbalová Sigma slibuje od nejnovější posily. Na Hanou po Davidu Vaněčkovi přichází další útočník. Dvaadvacetiletý Antonín Růsek se upsal na čtyři roky.

Olomoucké pozitivum? Růsek. Ofenzivní posila zaujala i Spartu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.01.2022 (08:44)     Sekcia sport

Je jedním z mála pozitiv podzimu fotbalové Olomouce. Útočník Antonín Růsek i posledním pochybovačům dokázal, že je a bude skvělou posilou. Za třináct milionů korun nejdražší v historii Sigmy.

Dlouho jsme byli lepší, ale srazila nás produktivita, věděl Michael Špaček

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.11.2021 (19:45)     Sekcia sport

Neefektivní střelba potopila české hokejisty. Národní tým ve druhém zápase na turnaji Karjala prohrál s domácím Finskem 2:4. V první třetině byli Češi aktivnější, ale výběr Suomi využil všechny své šance a vypracoval si tříbrankové vedení, které duel rozhodlo.

Body z našeho hřiště nám hrozně chybějí, stýská si po prohře s Budějovicemi útočník Zbrojovky Růsek

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.12.2020 (06:22)     Sekcia sport

Na senzační remízu v Edenu se Slavií nedokázali na svém hřišti v dalším ligovém zápase s Českými Budějovicemi navázat. Brněnští fotbalisté záhy prohrávali 0:2 a navzdory místy drtivé převaze ve druhé půli vyšli doma bodově naprázdno. Není divu, že autor jediného gólu Zbrojovky Antonín Růsek opouštěl hřiště po porážce 1:3 pořádně zklamaný.

Fotbalistům Brna bude v úvodu jara chybět útočník Růsek

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.01.2021 (08:41)     Sekcia sport

Fotbalistům Brna bude v úvodu jarní části prvoligové sezony chybět Antonín Růsek. Jednadvacetiletý útočník si na pondělním tréninku zlomil zápěstí a čtyři týdny bude mít sádru. O záchranu bojující Zbrojovka o tom informovala na sociální síti Twitter.

Fotbalisté Olomouce vyhráli i v odvetě a postoupili do finále skupiny o umístění

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.04.2022 (17:57)     Sekcia sport

Fotbalisté Olomouce zvítězili v odvetě semifinále nadstavbové skupiny o umístění v první lize v Liberci 2:0 a postoupili do finále. Hanáky poslal v 28. minutě do vedení Ondřej Zmrzlý a pojistku přidal po změně stran Antonín Růsek. V úvodním duelu před týdnem Sigma doma vyhrála 1:0. Ve finále skupiny o umístění se Olomoučtí utkají s Mladou Boleslaví o prémii milion korun a lepší nasazení v příštím ročníku domácího poháru.

ONLINE: Ml. Boleslav - Olomouc 0:2, vedení hostů navyšuje dorážkou Růsek

Naštvaný útočník Plzně: Strašný, co jsme s Příbramí předvedli, k tomu není komentář!

Olomoucký útočník Růsek umlčel kritiku, pořád je ale v půli cesty

Příbram vedení o deseti neudržela, Baník doma prohrál se Slováckem

Sevilla neudržela s Espaňolem vedení a opět ztratila v boji o španělský titul

Zraněný Daněk, impotentní fotbal. Náš nejhorší zápas, soptil Kováč po prohře se Zlínem

Bitvu o první místo rozhodlo 15 setin. Slaví Švédka Hectorová, Vlhová druhá

Sigma začala přípravu s Julišem, zkouší také Nigerijce, zapojil se i Růsek

Sigma zahájila přípravu! Gólmana Mandouse chce Slavia. Nabídka leží na stole, řekl Jílek

Příbram dvakrát neudržela vedení a doma s Varnsdorfem jen remizovala

Snad se nám teď uvolnily hlavy, doufá olomoucký Růsek po výhře nad Pardubicemi

Zbrojovka je bez útoku, po Přichystalovi se Brňanům na Maltě zranil i Růsek

Svačina odstartoval parádní třinecký obrat. Rozhodlo, že jsme nezačali bláznit, říká

Jsme zklamaní. Byli jsme výhře blízko, lituje záložník Petržela, že Slovácko opět Jablonec neporazilo

Byli jsme vyblázněni, to se nestává ani žáčkům. Sparťanský kapitán nechápe další kolaps

Růskův gól malérem pro Viktorii, může přijít o první místo v lize

Splnil jsem si sen, ale radost z debutu kalí prohra, litoval olomoucký gólman Trefil

Sigma si vyzkouší, jak bude vypadat bez střelce Chytila. Ukáže se Pospíšil?

O Třinec jsme se rozbíjeli jak amatéři, vytočilo kladenského Zikmunda

Horkého první střela byla i vítězná. Ten gól nám dal klid, máme, pro co jsme přijeli, řekl

Teď se nám zase bude lépe dýchat, ulevil si po výhře nad Karvinou olomoucký Růsek

Zbrojovka se zlepšila. Nebyli jsme už tak naivní v defenzivě, míní útočník Růsek

Olomouc podlehla v Trenčíně

V Olomouci útočníkem číslo pět. Chci tady střílet branky, věří si Růsek

Sigma vyřadila třetiligového soupeře, rozhodla až po přestávce

Růsek prolomil střeleckou smůlu a pomohl k výhře nad Pardubicemi. Tížilo mě to, přiznal forvard Sigmy

Miliony vydělá Zbrojovce mladík Fila, dlouhán s šikovnou levačkou

Jankto se trefil proti Neapoli, Sampdoria však vedení neudržela a prohrála

Olomoučtí žehrali na špatný start. Začali jsme strašně vlažně, mrzelo Jílka

Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 1:0, v nastavení rozhodl Chytil

Real doma opět nezaváhal, rozhodl Rüdiger. Girona přestřílela Atlético

Řež s Plzní. Budeme to chtít urvat doma, říká liberecký útočník Flynn

Hála dal šestý gól v sezoně, ale Sigma s Baníkem jen remizovala. Hradec opět vítězný