První půlku zápasu jsme byli ještě v autobuse, štve pardubického kouče Krále

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.01.2021 (11:39)     Sekcia sport

V úvodu zápasu Pardubic s Litvínovem to vypadalo, že brankářským hrdinou nedělního souboje bude hostující Milan Klouček. V prvních deseti minutách postupně skvělými zákroky zlikvidoval brejky Richarda Jarůška, Tomáše Pospíšila, Františka Lukeše a zasahoval i proti dalším nebezpečným šancím Litvínova. Nakonec však bude na utkání lépe vzpomínat Kloučkův protějšek Denis Godla. Ten totiž udržel letošní čtvrtou nulu a Litvínov rozstřílel Dynamo 5:0. celý článek

Zaspali začátek. Asi jsme byli ještě v autobuse, kroutil hlavou litvínovský Zdráhal

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.02.2021 (22:52)     Sekcia sport

Než se hokejisté Litvínova stačili v duelu 45. kola extraligy z Olomoucí v tamní „plechárně" rozkoukat, prohrávali ve druhé minutě 2:0. Vzápětí sice snížili, ale pak rychle znovu inkasovali třetí gól. Do zápasu se pak vrátili ještě jednou, když snížili na 4:3, ale i přes velký tlak v závěrečném dějství, to na zisk bodů nestačilo.

Gretzky české extraligy: litvínovský Hübl překonal rekord v produktivitě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.02.2021 (23:14)     Sekcia sport

Byla to vlastně první pořádná akce zápasu. Neatakovaný veterán Viktor Hübl zavezl puk do útočného pásma, vyhlédl si spoluhráče Tomáše Pospíšila, který skóroval. Pro litvínovského kapitána Hübla to byl historický milník. Právě totiž překonal současného pardubického kouče Richarda Krále a osamostatnil se na čele žebříčku nejproduktivnějších hráčů základní části hokejové extraligy. Aktuálně má na kontě 809 kanadských bodů.

Závěr jsme nezvládli, štve kouče Štochla. Plzeň první finále ztratila

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.05.2021 (07:50)     Sekcia sport

Tohle hodně bolelo! Byť házenkáři Talent týmu Plzeňského kraje ještě šest minut před koncem vedli 25:23, nakonec úvodní finále extraligy v Karviné prohráli těsně 26:27 a nedělní daleká noční cesta domů musela být smutná.

Po první třetině jsme už byli v autobuse, popsal Mikúš šílený start Varů ve Vítkovicích

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.01.2022 (22:43)     Sekcia sport

Neuvěřitelný zápas. Karlovy Vary v předehrávce 47. kola prohráli úvodní dvacetiminutovku na ledě Vítkovice 0:5, přesto braly bod. Druhou třetinu Energie ovládla 5:1 a o jednu branku vyhrála i třetí část zápasu. Když Dalimil Mikyska v 53. minutě srovnával na 6:6, křepčili hosté na střídačce jako malí kluci.

Opavští si zvykali na rychlost, kouče potěšily výkony mladých fotbalistů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.08.2020 (09:40)     Sekcia sport

Soustředění v Rakousku fotbalisté Slezského FC Opava zakončili remízou 1:1 se Štýrským Hradcem. „Vzhledem k naší krátké, specifické přípravě to pro nás byl náročný zápas,“ řekl opavský trenér Radoslav Kováč. „Znát to bylo hlavně v první půli, kdy jsme byli horší. Všude jsme byli o krok později. Navíc jsme měli spoustu ztrát, takže jsme o to více museli běhat bez míče.“

Hokejisté Pardubic B vyhráli v dohrávce první ligy už bez Krále v Prostějově

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.11.2023 (20:50)     Sekcia sport

Hokejisté Pardubic B v dohrávce 1. kola první ligy porazili Prostějov na jeho ledě 6:3 a po páté výhře z posledních sedmi zápasů si upevnili 10. místo v tabulce. Záložní tým Dynama se představil už bez hlavního kouče Richarda Krále, který ode dneška převzal extraligovou Mladou Boleslav. Vedli ho asistenti Jiří Malinský a Jan Starý, spolu s nimi byl na střídačce i sportovní manažer Tomáš Rolinek.

Trenéra Krále nahradí na střídačce hokejistů pardubického B-týmu Jirků

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.11.2023 (13:34)     Sekcia sport

Novým trenérem hokejistů pardubického prvoligového týmu se po odchodu Richarda Krále do extraligové Mladé Boleslavi stal Tomáš Jirků. B-tým Dynama povede dvaatřicetiletý kouč, jenž dosud trénoval druholigové Vrchlabí, poprvé v pondělí proti Vsetínu. Na pozicích asistentů pokračují Jiří Malinský a Jan Starý. Východočeši o tom informovali na klubovém webu.

OČIMA MISTRA: Pešánovo rozhodnutí? Nerozumím mu a neztotožňuju se s ním, tepe Vlasák do kouče nároďáku

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.05.2021 (20:00)     Sekcia sport

Prohra s Ruskem na úvod mistrovství světa mrzí i kvůli průběhu zápasu, protože necelou půlminutu před koncem už jsme měli vyrovnaný stav udržet a získat minimálně bod. Musím ale říct, že celkově Rusové určitě byli lepší. Byli aktivnější, lépe se pohybovali a bruslili.

Kritický Kuchta: Naše zoufalost v první půli byla strašná, hráli jsme špatně

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.10.2021 (19:14)     Sekcia sport

Bylo znát, jak ho čtvrtý nezdar z posledních pěti zápasů štve. Mluvil upřímně, bez vytáček. „Chtěli jsme odčinit Haifu a navázat na Liberec doma, ale hrubě se nám to nepovedlo,“ zlobil se slávistický fotbalista Jan Kuchta po remíze 2:2 na stadionu Českých Budějovic.

První půlku zápasu jsme zjišťovali, co je play off, přiznal Augusta po parádním obratu Liberce

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.03.2021 (23:26)     Sekcia sport

V půlce zápasu úvodního čtvrtfinále byl Liberec zralý na ručník, nakonec však sbírá komplimenty za úctyhodnou otočku. S Hradcem Králové prohrával už 0:3, zápas však dotáhl do prodloužení a v 77. minutě úvodní bitvu rozsekl Michal Birner. Bílí Tygři ovládli úvodní bitvu 4:3.

Tři sety a konec. Byli jsme totálně za kavky, štve Pfeffera

Dojíždíme na slabou koncovku, mrzí pardubického kouče Krále

Přijeli jsme si jen zahrát fotbálek, štve budějovického kouče

Ukázal se charakter týmu, těšilo pardubického kouče Krále po obratu

Mladíček Alcaraz byl po velkém triumfu nervózní z krále, rozplakal kouče

V Ženevě se ukázala síla týmu, potěšilo pardubického kouče

Liga mistrů: Real Madrid si poradil s Bragou, Arsenal se Sevillou. Čechům se nedařilo

Voženílek po Švýcarsku: Byli jsme lepší, ale turnaj se nám nepovedl. Já na MS? Ještě je to daleko

V první třetině jsme měli nohy ještě v autobuse. Pak jsme se ale zvedli, liboval si plzeňský útočník Suchý

S krizí jsme už měli něco dělat dávno, štve litvínovského útočníka Fronka

Dneska jsme to byli my. Včerejšek jsme odčinili, říká nejlepší střelec Pardubic

Byl to pro nás smolný zápas, mrzelo pardubického kouče v Budějovicích

Oslabení Klokani bez Klusáčka padli. Výhru jsme jim darovali, štve Brabce

Tragédie! Totálně jsme to pos*ali, štve české hokejové mladíky výbuch v závěru s Finy

Zlínští volejbalisté byli zdraví, testy se jim tak prodraží

ONLINE: Dakar načíná druhou půlku. Tu náročnější. Jak si vedou Češi?

Budějovice nás předčily v agresivitě, mrzí pardubického kouče Kováče

Jako bychom byli pořád v karanténě. Fotbal si jdeme akorát zahrát, štve kouče Budějovic

Hokejisté pardubické rezervy vyhráli v dohrávce první ligy v Prostějově

Přes velkou snahu to tam nedoklepneme, štve pardubického Svačinu

Škoda, že jsme nerozhodný stav nepodrželi déle, litoval ostravský Frydrych

Srážejí nás hloupé góly, štve teplického kouče Kučeru. Jeho tým na Slovácku počtvrté na jaře neskóroval

Pohádková cesta Ligou mistrů končí. Byli jsme blízko, mrzí kouče Bergama

Třetina hrůzy pro Motor! Měli jsme víc pasažérů. Pár jsme jich pak nechali sedět v autobuse, říká Prospal

Trenér Jalonen: Výhru jsme si zasloužili, triumf v turnaji posílil sebevědomí

Šimek: Na střídačce jsme byli chcíplí. USA? Mají čtyři beky, nesmí se cítit dobře