Oslabení Klokani bez Klusáčka padli. Výhru jsme jim darovali, štve Brabce

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.11.2020 (22:51)     Sekcia sport

Klokany vedl do boje místo Luďka Klusáčka, v roli zastupujícího hlavního kouče však Erich Brabec bodový zisk neslavil. Fotbalisté Bohemians padli na půdě Českých Budějovic 1:2, o osudu utkání přitom rozhodl závěr první půle, v němž pustili domácí borce do klíčového dvougólového trháku. celý článek

Zápas jsme Pardubicím darovali neskutečně, štve Zadinu

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.11.2020 (22:47)     Sekcia sport

Devět zápasů nepoznali hořkost porážky. Narazili až v tom desátém na ledě Pardubic, které před samotným začátkem trčely na dně extraligové tabulky. Hokejisté Třince padli ve městě perníku 6:7 v prodloužení, do třetí třetiny přitom vstupovali s třígólovým náskokem.

GLOSA: Konec Klusáčka? Klokani hlavně musejí přepnout hlavy na mód záchrana

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.03.2022 (10:02)     Sekcia sport

Měli ambice na klidný střed tabulky. Optimisté z řad fanoušků Bohemians 1905 dokonce snili o útoku na šestou příčku. Po sobotní domácí prohře se Slováckem ale i oni museli hořce konstatovat: jsme v průšvihu, hrajeme o přežití. Pomůže však k obratu a k záchraně pondělní abdikace kouče Luďka Klusáčka?

Varaďa poprvé proti Třinci. Slavil výhru, ale mrzely ho chyby: Soupeři jsme góly darovali

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.10.2023 (22:40)     Sekcia sport

Třinec dovedl ke třem titulům, teď však trenér Václav Varaďa poprvé stanul na střídačce proti svému osudovému týmu. Pardubické hokejisty dotáhl k vítězství 4:3 v prodloužení. A že to byla parádní podívaná, duelu nechybělo vůbec nic. „Zápas jsme odmakali. Byli jsme o chloupek lepší, ale musíme se poučit z chyb. Soupeři jsme všechny góly darovali,“ mrzelo kouče.

Zbrojovka Vyškov z čela tabulky nesesadila. Nevytvářeli jsme si šance, štve Klusáčka

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.09.2023 (08:22)     Sekcia sport

Po pěti výhrách v řadě se zadrhli. Fotbalisté Brna nevyužili v jihomoravském derby s vedoucím Vyškovem možnost probojovat se místo něj do čela druholigové tabulky. Na svém stadionu podlehli v báječné kulise lídrovi soutěže 0:1.

Hradečtí po třech remízách padli. Ani proti deseti jsme neměli moc šancí, štve kapitána

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.08.2021 (06:20)     Sekcia sport

Po třech remízách utrpěli po návratu mezi elitu premiérovou porážku. Fotbalisté Hradce Králové padli v ligovém duelu na hřišti Slovácka těsně 0:1. Nováčkovi nejvyšší soutěže se nepovedlo vyrovnat ani v závěrečné půlhodině po vyloučení autora jediného gólu Moravanů Marečka.

Darovali jsme hodně košů, mrzelo basketbalisty Olomoucka po porážce

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.01.2023 (11:41)     Sekcia sport

Na půdě vedoucího celku Kooperativa NBL z Brna basketbalisté BK Redstone Olomoucko ostudu neudělali. S favoritem ještě v poslední čtvrtině prohrávali pouze o osm bodů, přesto padli 73:90 a dál čekají na čtvrté vítězství v sezoně.

Klokani museli na kobereček. Kotel zavolal

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.03.2022 (19:12)     Sekcia sport

Fotbalisté Bohemians 1905 neudrželi v domácím utkání 26. kola první ligy se Slováckem vedení a po porážce 1:2 zůstali dvanáctí. "Klokani" nezvítězili v nejvyšší soutěži popáté za sebou a zkomplikovali si boj o záchranu. Fanoušci z "kotle" si po utkání vyžádali hráče i trenéra Luďka Klusáčka a nepříjemnou situaci si s nimi vyříkali. Klusáček jejich pocity chápe a věří, že hráčům debata s příznivci pomůže. Zároveň ocenil, že vše proběhlo v rozumné formě.

Sparťanský kapitán: Třinec nás extra nepřehrál, výhru jsme mu darovali

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.04.2022 (11:02)     Sekcia sport

Nadějně rozehrané utkání, vedení po dvou třetinách, jenže pak přišel kolaps. Sparťanští hokejisté prohráli úvodní duel finále extraligy na ledě Třince 1:4, přestože přes čtyřicet minut plnili pokyny podle plánu. „Do té doby jsme domácí skoro k ničemu nepustili. Pak nám ujeli, dali gól a nevím, jestli jsme se pak zalekli, nebo jsme se rozsypali,“ krčil rameny hostující kapitán Michal Řepík.

Další vyloučení i marodi. Moje práce je nekňourat, říká trenér Teplic

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.10.2023 (08:09)     Sekcia sport

Teplice se červenají. Čtyři zápasy v řadě, čtyři vyloučení. Dlouhé oslabení na hřišti Slovácka fotbaloví skláři v sobotní lize neustáli, hřích Lukáše Marečka domácí ztrestali a vyhráli 2:0. „Bohužel to není poprvé, co jsme šli do deseti,“ posteskl si teplický trenér Zdenko Frťala. „I když zkušené Slovácko mělo optickou převahu, paradoxně jsme mu dva góly darovali po našich chybách.“

Jihlavský trenér Křeček po poháru: Výhru jsme Brnu darovali

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.10.2020 (11:53)     Sekcia sport

Výkonem v pohárovém souboji s prvoligovým soupeřem z Brna rozhodně nezklamali, nicméně na postup do dalšího kola MOL Cupu to druholigovým jihlavským fotbalistům nestačilo.

V oslabení se rvali, ale nakonec padli. Šanci pořád máme, věří v Bergamu

Odchovanec Slavie a gólman z lavičky obrali Spartu. Klokanům však zbyl jen bod

Tepličtí fotbalisté selhali v přesilovce. Hrozná ostuda, říká útočník Žák

Čtyři červené karty? Ať si každý odpoví sám, kdo se ve fotbale pohybuje, řekl liberecký Chaluš

Neuznaný Kuchtův gól? Sudí pískal faul Brabce. Nemá cenu cítit křivdu, říká Barák

Chtěli jsme body pro Jožku Kováčika i skvělé fanoušky, štve Bartejse nezdar Komety

Naivní chyby! Góly jsme Slavii nabídli lajdáckostí, štve trenéra Budějovic po výprasku

Solidní první půli jsme hodili do koše, štve po prohře se Spartou zlínského obránce Simerského

Klokani poprvé obrali lídra, na výhru však dál čekají. Derby mělo říz

Klokani jako první obrali lídra, na výhru však dál čekají. Derby mělo říz

Oslabení šampioni NBA vybojovali cennou výhru na hřišti Nets

Tragická první půle Hradce. My jsme hráli, Zlín dával góly, štve Kotala čtyřbrankový debakl

Varnsdorf přestal vítězit. Jsme děraví, štve trenéra Oulehlu

Jaro snů. Klokani pod Klusáčkem baví a vyhrávají. Navíc přepsali historii

Napravil chybu a vychytal Pardubice. Takový zápas potřebovalo hodně z nás, řekl Hrenák