Slavia se zaskočit nenechala, nastartovala ji proměněná penalta. Matějovský Boleslavi zachránil bod

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     16.01.2021 (18:25)     Sekcia sport

Fotbalisté Slavie vstoupili do jarní části první ligy výhrou 3:1 nad Olomoucí. Sigma v duelu 15. kola vedla od 15. minuty, kdy se trefil Radim Breite, ale Pražané díky dvěma penaltám ještě do pauzy otočili stav. V 19. minutě srovnal Ondřej Kúdela a ve 39. minutě obrátil skóre z dorážky po neproměněném pokutovém kopu Jan Kuchta. Stejný hráč pak přidal po hodině hry pojistku. celý článek

Matějovský zachránil Boleslavi bod, Slovácko si poradilo s Karvinou

Fotbalisté Mladé Boleslavi v úvodním zápase jarní části první ligy remizovali s brněnským nováčkem 1:1. Středočeši ani v pátém ligovém utkání pod trenérem Karlem Jarolínem naplno nebodovali a na výhru čekají už sedm kol.

Liberec - Boleslav 1:3, domácí zlomila penalta, k obratu zavelel Matějovský

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.09.2022 (18:24)     Sekcia sport

Fotbalisté Mladé Boleslavi v devátém kole první ligy zvítězili v Liberci 3:1 po obratu v druhé půli. Slovan poslal do vedení ve 28. minutě Mick van Buren svým šestým gólem v sezoně, ale v 66. minutě srovnal z penalty střídající Marek Matějovský a v 86. minutě otočil stav Tomáš Ladra. V páté minutě nastavení pak přidal pojistku Vojtěch Stránský.

Parádní návrat Matějovského. Gólem zachránil Boleslavi bod

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.01.2021 (16:16)     Sekcia sport

Po 13 měsících se vrátil na ligové trávníky záložník Mladé Boleslavi Marek Matějovský, svůj návrat oslavil gólem. V sobotním duelu 15. kola fotbalové ligy proti Brnu vyrovnával po přestávce na konečných 1:1. V závěru byl vyloučen domácí Dancák.

Opora Boleslavi pokračuje v kariéře. Matějovský prodloužil smlouvu o rok

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.05.2022 (08:39)     Sekcia sport

Fotbalista Mladé Boleslavi Marek Matějovský bude pokračovat v kariéře. Čtyřicetiletý záložník se středočeským klubem o rok prodloužil smlouvu.

Slovácko otočilo zápas, k výhře ho posunula penalta

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.11.2022 (17:09)     Sekcia sport

Fotbalisté Hradce Králové zakončili ligový podzim porážkou. V nedělním utkání 16. kola Fortuna ligy prohráli se Slováckem 1:2, i když v poločase vedli po zásahu Ryneše. Hosty k vítězství posunula Mihálikem proměněná penalta. Hradec po třetí porážce za sebou klesl na páté místo.

Ani v 39 letech nekončí. Matějovský prodloužil s Mladou Boleslaví smlouvu o rok

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     07.07.2021 (21:15)     Sekcia sport

Marek Matějovský, jenž v 343 ligových zápasech zapsal 15 branek a 52 asistencí, je po Jindřiškovi a Hübschmanovi třetím nejstarším hráčem české ligy.

Matějovský vystřelil Mladé Boleslavi výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.10.2021 (17:53)     Sekcia sport

Fotbalisté Karviné prohráli v desátém kole první ligy doma s Mladou Boleslaví 0:1. V tabulce zůstávají poslední a jako jediní jsou v nejvyšší soutěži stále bez vítězství. Jediný gól vstřelil devět minut před koncem kapitán hostí Marek Matějovský. Středočeský celek vyhrál poprvé po čtyřech kolech a figuruje na desátém místě.

Ani proměněná penalta by Spartě nepomohla. Slavia pracuje s hráči lépe než dřív, říká expert O2 TV Rosa

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     07.12.2020 (19:26)     Sekcia sport

Tomáš Souček je pryč, stejně jako Vladimír Coufal. Fotbalová Slavia si ale umí poradit i bez svých opor, což ukázala nejen v základní skupině Evropské ligy, ale také v nedělním derby pražských „S“ (3:0). „Spartu prostě uběhali. Za jejich úspěchy vidím velké umění trenérského týmu, hráče si vytipovávají dlouhodobě. Ale třeba Sima jim trochu spadl z nebes,“ myslí si Antonín Rosa, bývalý obránce a v současnosti expert O2 TV Sport, která má na českou ligu vysílací práva.

Další rok pro dědka. Poslední? Nikdy neříkej nikdy, prohlásil Matějovský

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.05.2022 (10:59)     Sekcia sport

Velezkušený fotbalista Marek Matějovský bude ještě pokračovat v kariéře. Čtyřicetiletý záložník a kapitán Mladé Boleslavi prodloužil kontrakt, který mu měl vypršet po sezoně. Znovu podepsal na rok.

Devětatřicetiletý Matějovský prodloužil s fotbalovou Boleslaví o rok smlouvu

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.07.2021 (20:40)     Sekcia sport

Mladoboleslavský fotbalista Marek Matějovský ani v 39 letech nekončí s kariérou. Bývalý český reprezentant se středočeským klubem prodloužil smlouvu o další rok do 30. června 2022. Mladoboleslavští o tom informovali v tiskové zprávě.

Matějovský nekončí, prodloužil s fotbalovou Boleslaví o rok smlouvu

Matějovský ocenil druhého nejstaršího hráče v historii MS. Líbí se mu Francie, Suchému taky

Boleslavský kapitán Matějovský prodloužil smlouvu o další rok

Kapitán Matějovský prodloužil s Mladou Boleslaví smlouvu o další rok

PONEDĚLNÍK: Penalta je kumšt a Krejčí mistr. Kdy se rozjede Plzeň?

Slovácko udeřilo po přestávce, nastartovala jej penalta

Boleslav se trápila i s Brnem, bod jí zachránil uzdravený Matějovský

FOTBAL ONLINE: Plzeňský propadák mírní proměněná penalta. Udrží Sparta krok se Slavií?

Jorginho, mistr penalt. Rozhodl semifinále a Italové navrhují: Dejte mu Zlatý míč

Opavu srazila další neproměněná penalta, bod zachránili mladíci

Exletenští obrali Spartu. Kulič a Matějovský jí nachystali první porážku

Vezme Jarolímovi rekord? Hattrick ze Silvestrovského derby mi bohužel trenér neuznal, culí se Matějovský

Škodova proměněná penalta Rizesporu na body nestačila

Narychlo poskládaný český výběr Skoty trápil až do konce, porazila ho až penalta

Plzeň se nenechala zaskočit, duel s Litvínovem otočila

Matějovský zařídil Mladé Boleslavi výhru 1:0 v Karviné

Matějovský se po hattricku omlouval za nesmysly. Konec Kuliče? Mrzí mě to, uvedl

Penalta a vyloučení na Slavii? S dvojím trestem nesouhlasím, hlásí expert

Mohl jsem být za hlupáka, ale naštěstí to klaplo, těší Poznara proměněná penalta

Návrat do ligy po 400 dnech ozdobil veterán Matějovský gólem: Je to příběh jako z filmu!