Sáblíkovou dělí od medaile dvě a půl sekundy. Před závěrem ME je pátá

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     17.01.2021 (12:31)     Sekcia sport

Rychlobruslařka Martina Sáblíková zajela na mistrovství Evropy ve víceboji v Heerenveenu čtvrtý čas. celý článek

Sáblíkovou dělí před pětkou 2,63 sekundy od medaile z ME ve víceboji

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.01.2021 (12:20)     Sekcia sport

Martina Sáblíková vstoupí při evropském šampionátu ve čtyřboji do finálového závodu na 5 000 metrů z páté příčky průběžného pořadí. V úvodním nedělním klání na 1 500 metrů obsadila 4. místo. Jen o dvě pozice za ní skončila na této distanci Nikola Zdráhalová.

Naděje na úspěch stále žijí. Sáblíková je před závěrečnou pětkou na ME ve víceboji pátá

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     17.01.2021 (12:36)     Sekcia sport

Rychlobruslařka Martina Sáblíková zajela na mistrovství Evropy ve víceboji v Heerenveenu čtvrtý čas v závodu na 1500 metrů a v průběžném pořadí je i nadále pátá. Před závěrečnou "pětkou" je v čele obhájkyně titulu Antoinette de Jongová z Nizozemska, na kterou česká reprezentantka ztrácí 1,467 bodu, což je v přepočtu na další trať 14,67 sekundy. Za druhou Nizozemkou Irene Schoutenovou ale Sáblíková zaostává o necelých pět sekund, od bronzu ji dělí dvě a půl sekundy.

Lyžařka Labaštová byla na mistrovství světa juniorů pátá ve sjezdu

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.03.2022 (22:24)     Sekcia sport

Lyžařka Alena Labaštová skončila na mistrovství světa juniorů v kanadské Panoramě pátá ve sjezdu. Od bronzové medaile ji dělilo 35 setin sekundy.

Kellnerová byla v parkurové Grand Prix v Praze pátá, tři sekundy od třetího

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.08.2020 (18:49)     Sekcia sport

Anna Kellnerová skončila pátá na mezinárodních parkurových závodech v Praze. Česká reprezentantka zajela s klisnou Catch Me If You Can dvě čistá kola, o umístění rozhodl čas 45,59 sekundy z finálového kola. Vyhrála Belgičanka Gudrun Patteetová v sedle klisny Sea Coast Kashmira Z.

Poprvé po patnácti letech bez medaile. Sáblíková na oblíbené pětce skončila na MS pátá

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     14.02.2021 (15:44)     Sekcia sport

Rychlobruslařka Martina Sáblíková byla pátá v závodu na 5000 metrů na mistrovství světa v Heerenveenu a poprvé do roku 2006 zůstala na této trati na vrcholné akci sezony bez medaile. Z vítězství se radovala Irene Schoutenová z Nizozemska.

Kajakářka Fišerová skončila ve finále SP pátá. O medaile jede Prskavec

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.06.2022 (12:56)     Sekcia sport

Tereza Fišerová skončila pátá mezi kajakářkami v úvodním závodu Světového poháru ve vodním slalomu v Praze. Nečekaná vítězka páteční kvalifikace, která v kategorii K1 letos mezi dospělými debutuje, bude v Troji útočit na medaile i v neděli na kanoi. Antonie Galušková byla devátá. Vyhrála hvězdná Australanka Jessica Foxová, jež zlatem oslavila dnešní 28. narozeniny.

Sáblíková byla na MS na pětce pátá, po 15 letech bez medaile

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     14.02.2021 (15:40)     Sekcia sport

Heerenveen (Nizozemsko) - Rychlobruslařka Martina Sáblíková byla pátá v závodu na 5000 metrů na mistrovství světa v Heerenveenu a poprvé do roku 2006 zůstala na této trati na vrcholné...

Dakar začíná nabírat grády, hlásí Macháček před závěrem slavné soutěže

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     11.01.2022 (09:50)     Sekcia sport

Vadí ad-Davásir (Saúdská Arábie) - Dalšího beduína do sbírky úspěchů na Rallye Dakar Josef Macháček letos zřejmě nepřidá, před závěrem 44. ročníku soutěže však čtyřiašedesátiletý...

Senzační medaile je blízko! Šermíře Choupenitche od ní dělí jediná výhra

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.07.2021 (05:59)     Sekcia sport

Už jen jediná výhra dělí českého šermíře Alexandera Choupenitche v olympijské soutěži fleretistů v Tokiu od senzační medaile. Ve čtvrtfinále vyhrál sedmadvacetiletý brněnský rodák nad Egypťanem Hamzou 15:9 a semifinále ho čeká ve 12:20 SELČ, jeho soupeřem bude Cheung Ka Long z Hongkongu. Španěla Carlose Llavadora zdolal v úvodním zápase 15:11, osmatřicetiletého Němce Petera Joppicha pak v osmifinále porazil 15:13.

Znovu těsně bez medaile. Skvělé Ledecké utekl bronz ze sjezdu tentokrát o sedm setin

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     13.02.2021 (12:01)     Sekcia sport

Zatímco v super-G jí unikla medaile o šest setin sekundy, ve sjezdu to bylo jen o setinu víc.