I tohle se dá neproměnit. Zacha vzteky rozmlátil hokejku, přesto nakonec slavil výhru

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     01.02.2021 (08:02)     Sekcia sport

Český útočník New Jersey se mohl zapsat mezi střelce duelu s Buffalem. Za stavu 2:0 ale ve 33. minutě minul zcela prázdnou branku. celý článek

Český útočník šokoval NHL. Zahodil tutovku, pak vzteky rozmlátil hokejku

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.02.2021 (07:41)     Sekcia sport

Stoprocentní tutovka a jasný gól. Před útočníkem New Jersey Pavlem Zachou stála ve 33. minutě utkání NHL na ledě Buffala prázdná branka, jenže český hokejista místo slávy vyděsil komentátora. „On tu šanci nedal," divil se expert u mikrofonu, když třiadvacetiletý Čech minul branku. Frustraci si pak vyléčil po svém, cestou do kabiny rozmlátil vzteky hokejku, což ale neuniklo kamerám a nyní tak Zachův zkrat baví celý svět.

Zacha v prodloužení trefil výhru Bostonu, Zohorna překonal Dostála

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.10.2023 (07:28)     Sekcia sport

Pod vítězný obrat hokejistů Bostonu proti Floridě se v pondělním zápase NHL podepsal Pavel Zacha. Společně s Davidem Pastrňákem nejprve v 48. minutě asistovali u vyrovnávací trefy na 2:2 a v následném prodloužení český centr utkání rozhodl. Hned dva čeští brankáři střídali do hry. Lukáš Dostál inkasoval od krajana Radima Zohorny, přesto nakonec slavil výhru Anaheimu 4:3. Petr Mrázek šel do hry za hrozivého stavu 1:7, nakonec Arizona rozdrtila Chicago osmi trefami.

Ďábel Zacha slavil v NHL předčasně! Hronek asistoval u jediné trefy Detroitu

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.03.2021 (21:46)     Sekcia sport

Český obránce Filip Hronek asistoval v NHL u jediné trefy Detroitu v utkání s Carolinou. Rudá Křídla ale prohrála zápas 1:2, když snižovala rozdíl ve skóre až deset sekund před koncem. Dalším českým hokejistům, kteří zasáhli do hry se tentokrát nevedlo. Výhru New Jersey v bitvě s Islanders slavil v prodloužení český útočník Pavel Zacha. Nakonec však gól P.K. Subbana neplatil a Ďáblové duel v nájezdech ztratili.

Zacha s Pastrňákem skórovali, výhru ale slavil útočník New Jersey

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.02.2021 (07:06)     Sekcia sport

Ve čtvrtečním programu NHL se dva čeští hokejisté dostali mezi hvězdy zápasů. Centr Pavel Zacha skóroval ve druhém startu za sebou a zařídil výhru New Jersey 3:2 nad Bostonem, za který výsledek korigoval David Pastrňák. Dařilo se také brankáři Vítku Vaněčkovi, jenž 22 zákroky podržel Washington u domácí výhry 3:1 nad Buffalem.

Zacha bodoval za New Jersey, výhru ale slavil Pittsburgh

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.02.2022 (22:50)     Sekcia sport

V předehrávaných duelech nedělního programu hokejové NHL se z Čechů prosadil útočník Pavel Zacha. Jeho asistence však New Jersey stačila jen na zmírnění porážky 2:4 s Pittsburghem. Na domácím ledě se nedařilo ani Washingtonu, Montrealu a Dallasu.

Palát, Pastrňák, Krejčí, Vrána a Zacha skórovali, Rittich slavil výhru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.04.2021 (07:47)     Sekcia sport

Ve čtvrtek bylo o českých hokejistech v NHL hodně slyšet. Mezi střelce se zařadila hned pětice útočníků: Palát, Pastrňák, Krejčí, Vrána a Zacha. Voráček a Kubalík pak přidali ještě asistence. Svou první výhru po nedávném přestupu do Toronta vychytal gólman David Rittich.

Zacha slavil výhru New Jersey předčasně, Hronek asistoval za Detroit

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.03.2021 (07:17)     Sekcia sport

Nezvyklá situace byla k vidění v nedělním zápase hokejové NHL mezi New Jersey a Islanders. Domácí Pavel Zacha se v úvodu prodloužení podílel na trefě P. K. Subbana. Hráči už slavili výhru a pomalu odcházeli do kabin, rozhodčí však po rozboru videa kvůli ofsajdu gól neuznali a v následných nájezdech se již radovali hosté. Z Čechů se tak v daný hrací den díky asistenci prosadil jen obránce Filip Hronek z Detroitu.

Zacha pokračuje v bodové sérii, výhru ale slavil Vrána s Washingtonem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.02.2021 (23:26)     Sekcia sport

V neděli se jako první v NHL dostali do akce hokejisté Washingtonu, kteří hlavně díky produktivnímu T.J. Oshiemu (2+1) porazili New Jersey těsně 4:3. Asistencí se na tom podílel i český útočník Jakub Vrána, za hosty jednou přihrával Pavel Zacha bodující už v šestém startu za sebou.

Zacha gólově zpečetil výhru Bostonu, Vladař slavil na ledě Seattlu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.12.2022 (07:25)     Sekcia sport

Po nedávném ukončení sedmnáct zápasů dlouhé série bez gólu se hokejový útočník Pavel Zacha trefil ve druhém startu za sebou. Naposledy trefou do prázdné brány zpečetil výhru Bostonu 3:1 na ledě svého předchozího klubu New Jersey. Bránu domácích hájil Vítek Vaněček. Do akce se dostal také další gólman Dan Vladař z Calgary a svým výkonem přispěl k výhře 3:2 nad Seattlem.

Frustrovaný McDavid rozlámal hokejku. Mohl za to senzační Rittich

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.02.2024 (10:24)     Sekcia sport

Na hokejového Goliáše vyzrál David Rittich. Tohle se hokejistům Edmontonu moc často nestává. Obávaná ofenzíva Oilers za 60 minut nevyplodila ani jeden gól. A jejich kapitán Connor McDavid vypěnil a zlámal hokejku o mantinel. Hlavním důvodem jeho frustrace byl neobyčejný výkon českého gólmana Los Angeles. Výhru 4:0 jistil 26 zákroky.

Vrána s Hertlem vstřelili gól, Vaněček vychytal výhru a další Češi asistovali

Hokejisté Bostonu slaví další výhru, Pastrňák protáhl parádní sérii, zářili i Vladař, Vaněček a Zacha

Zacha s Pastrňákem řídili výhru Bostonu

Čechův návrat do brány Chelsea začal jako ve zlém snu. Legenda nakonec slavila výhru

Český souboj v NHL. Zacha se trefil, výhru slavil asistent Voráček. Patrňákův gól prohru neodvrátil

Voráček třikrát asistoval, obhájce titulu se veze na vítězné vlně

Kubalík se Zachou se zapsali mezi střelce, Vejmelka vychytal výhru

Kyrgios to schytal za výsměch Federerově dojemné rozlučce. Utahoval si i z Nadala

Pastrňák se Zachou táhli ofenzivu Bostonu, Dostál vychytal výhru

Voráček třikrát asistoval, pokořil hranici. Obhájce titulu se veze na vítězné vlně

Pastrňák překonal Vejmelku, výhru ale nakonec slavil brankář Arizony

Zacha přispěl gólem k výhře New Jersey, Faksa už vede českou produktivitu

Bitva hvězd NHL: McDavid slavil jubilejní trefu, výhru bral asistent Pastrňák

Zacha s Pastrňákem asistovali u výhry Bostonu, Francouz má druhou výhru za sebou