Zacha s Pastrňákem rozhodli bitvu hvězd NHL! McDavid slavil jubilejní trefu

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.02.2023 (05:38)     Sekcia sport

Český útočník David Pastrňák sice prohrál soukromý souboj hvězd NHL s bombarďákem Edmontonu Connorem McDavidem, po skončení duelu nejslavnější ligy světa ale mohl slavit výhru „Pasta". Boston zvítězil na ledě kanadského týmu 3:2, duel rozhodl v závěru druhé třetiny Pavel Zacha. Asistenci si připsal David Pastrňák. První branku vítězů zaznamenal Tomáš Nosek. celý článek

Bitva hvězd NHL: McDavid slavil jubilejní trefu, výhru bral asistent Pastrňák

McDavid vede produktivitě NHL o 29 bodů a mezi střelci o 10 gólů před Pastrňákem

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.03.2023 (11:14)     Sekcia sport

Kanadský hokejový útočník Connor McDavid z Edmontonu vládne měsíc před koncem základní části produktivitě NHL s náskokem 29 bodů před německým spoluhráčem Leonem Draisaitlem. Tabulce střelců vévodí McDavid o deset branek před český kanonýrem Davidem Pastrňákem z Bostonu, který je v kanadském bodování čtvrtý.

Zacha s Pastrňákem skórovali, výhru ale slavil útočník New Jersey

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.02.2021 (07:06)     Sekcia sport

Ve čtvrtečním programu NHL se dva čeští hokejisté dostali mezi hvězdy zápasů. Centr Pavel Zacha skóroval ve druhém startu za sebou a zařídil výhru New Jersey 3:2 nad Bostonem, za který výsledek korigoval David Pastrňák. Dařilo se také brankáři Vítku Vaněčkovi, jenž 22 zákroky podržel Washington u domácí výhry 3:1 nad Buffalem.

Krejčí s Pastrňákem asistovali u výhry, Nečas a Zacha slavili gól

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.05.2021 (07:00)     Sekcia sport

Hokejoví útočníci David Krejčí (0+2) s Davidem Pastrňákem (0+1) asistovali u hladké výhry Bostonu 4:0 nad Rangers. Martin Nečas byl jediným střelcem Caroliny, která s Petrem Mrázkem v bráně nakonec podlehla 1:2 po prodloužení Chicagu. Za hosty jednou asistoval Dominik Kubalík. Formu znova potvrdil Pavel Zacha, jenž se gólově podílel na výhře New Jersey 2:1 nad Islanders.

Chytil vyprodukoval dva body, Zacha vyrovnal gólem z poslední minuty

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.11.2021 (07:00)     Sekcia sport

V pátečních zápasech hokejové NHL se střelecky prosadili dva Češi. Útočník Filip Chytil se s bilancí 1+1 podílel na přestřelce mezi Rangers a Edmontonem. Oilers nakonec díky nezastavitelné dvojici Draisaitl - McDavid uspěli 6:5 po prodloužení. Gól slavil také Pavel Zacha, jenž v poslední minutě při hře bez brankáře vyrovnával za New Jersey na ledě Los Angeles. Další porážce Arizony nezabránil brankář Karel Vejmelka.

McDavid vládne produktivitě NHL o 25 bodů a střelcům o šest gólů před Pastrňákem

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.04.2023 (11:19)     Sekcia sport

Kanadský hokejový útočník Connor McDavid z Edmontonu vede produktivitu NHL o 25 bodů před německým spoluhráčem Leonem Draisaitlem a tabulku střelců o šest branek před českým kanonýrem Davidem Pastrňákem z Bostonu. Šestadvacetiletý kapitán Oilers nasbíral v 79 zápasech 148 bodů za 62 gólů a 86 asistencí a s jistotou získá potřetí za sebou a celkově popáté v kariéře Art Ross Trophy pro vítěze kanadského bodování. Na dosah má i premiérovou Maurice Richard Trophy pro nejproduktivnějšího hráče.

Útočník McDavid vyhrál produktivitu NHL, střelcům vládne o tři góly před Pastrňákem

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.04.2023 (10:03)     Sekcia sport

Kanadský hokejový útočník Connor McDavid z Edmontonu získal potřetí za sebou a celkově popáté v kariéře Art Ross Trophy pro vítěze kanadského bodování základní části NHL a premiérově také Maurice Richard Trophy pro nejlepšího střelce. Produktivitu vyhrál o 25 bodů před německým spoluhráčem Leonem Draisaitlem a tabulku střelců o tři branky před českým kanonýrem Davidem Pastrňákem z Bostonu. Nic na tom už nemohou změnit dnešní poslední dva duely Columbusu s Buffalem a Nashvillu s Coloradem.

Český objev sezony vychytal další výhru. Voráček pálil, další Češi asistovali

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.01.2021 (21:57)     Sekcia sport

Nabité noční představení v podobě 12 utkání nabídla hokejová NHL. A neztráceli se ani čeští hokejisté. Gólman Vítěk Vaněček přispěl k výhře Washingtonu nad Bostonem 40 zákroky. V dresu Bruins si po jedné přihrávce připsal David Krejčí s Davidem Pastrňákem. Stejně si vedl Pavel Zacha v utkání s Buffalem. Dokonce dvě asistence nastřádal Martin Nečas, který slavil pohodovou výhru 4:1 nad Dallasem. Další trefu v novém ročníku zámořské soutěže vsítil Jakub Voráček, který pomohl zdolat Islanders 3:2 v prodloužení.

Pastrňák nevyšel ze souboje s McDavidem dobře, gól ale vstřelil Zacha

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.03.2024 (06:15)     Sekcia sport

Souboj třetího a čtvrtého nejproduktivnějšího hráče NHL, to sliboval duel mezi Bostonem a Edmontonem. Kdo ale očekával, že McDavid s Pastrňákem rozpoutají gólové hody, ten se mýlil. Česká hvězda zůstala ve stínu krajana Zachy, který vstřelil jediný gól Bruins, kanadská superstar zapsala dvě asistence, obě na branky Draisaitla. Ta druhá znamenala výhru Oilers 2:1 po prodloužení.

Zacha v prodloužení trefil výhru Bostonu, Zohorna překonal Dostála

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.10.2023 (07:28)     Sekcia sport

Pod vítězný obrat hokejistů Bostonu proti Floridě se v pondělním zápase NHL podepsal Pavel Zacha. Společně s Davidem Pastrňákem nejprve v 48. minutě asistovali u vyrovnávací trefy na 2:2 a v následném prodloužení český centr utkání rozhodl. Hned dva čeští brankáři střídali do hry. Lukáš Dostál inkasoval od krajana Radima Zohorny, přesto nakonec slavil výhru Anaheimu 4:3. Petr Mrázek šel do hry za hrozivého stavu 1:7, nakonec Arizona rozdrtila Chicago osmi trefami.

Zacha s Pastrňákem asistovali u výhry Bostonu, Francouz má druhou výhru za sebou

McDavid ovládl dovednostní soutěže na Utkání hvězd, Pastrňák skončil devátý

Zacha jde do Bostonu za Pastrňákem. New Jersey jej vyměnilo za Haulu

Famózní Pastrňák dalším hattrickem vystřílel rekordní výhru Bostonu

McDavid rozhodl prodloužení, Bäckström slavil 1 000. bod za Washington

Zacha s Pastrňákem řídili výhru Bostonu

Neskutečné galapředstavení české lajny v Bostonu! Krejčí, Pastrňák a Zacha zářili

Rozjetý Boston nedal šanci Floridě, bodovali i Zacha s Pastrňákem

Pastrňák a Zacha v boji českých hvězd neuspěli, slaví Nečas. Vejmelka schytal šest gólů

Kämpf skóroval v přestřelce Toronta, Crosby slavil jubilejní asistenci

Zacha bodoval za New Jersey, výhru ale slavil Pittsburgh

Dovednostní soutěže NHL ovládl McDavid, Pastrňák skončil devátý

Two man show. Draisaitl a McDavid dotáhli Edmonton k přesvědčivé výhře

Ďábel Zacha slavil v NHL předčasně! Hronek asistoval u jediné trefy Detroitu

Pastrňák i Zacha řádili, Bitvu lídrů konferencí ovládl Boston

Two men show. Draisaitl a McDavid dotáhli Edmonton k přesvědčivé výhře nad Vegas

Crosby, McDavid a kdo další? Česko na OH nominuje přes sto hokejistů

Draisaitl a McDavid zářili, Edmonton v play off NHL srovnal proti Vegas

Zacha pokračuje v bodové sérii, výhru ale slavil Vrána s Washingtonem

Zacha a Hronek si připsali v NHL jednu asistenci. Zadina zůstává na covidové listině

Hvězdné duo Pastrňák + Krejčí odstartuje sezonu bok po boku. Zacha v první formaci!