Basketbalisté Hradce Králové získali v Českém poháru poprvé bronz

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.02.2021 (17:46)     Sekcia sport

Basketbalisté Hradce Králové porazili v utkání o 3. místo v závěrečném turnaji Final 8 Českého poháru v Nymburce Pardubice 92:90 a ziskem bronzu dosáhli historického úspěchu. Slovenský pivot Peter Sedmák k tomu přispěl 24 body, stejnou bilanci měl na druhé straně rozehrávač Tomáš Vyoral. Ve finále se utká od 19:00 Nymburk s Kolínem. celý článek

Pardubičtí basketbalisté porazili Brno a získali v Českém poháru bronz

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.03.2022 (18:28)     Sekcia sport

Pardubičtí basketbalisté porazili v utkání o třetí místo v Českém poháru na lounském turnaji Final Four rivaly z Brna 79:74. Dosáhli nejlepšího výsledku v soutěži od roku 2018, kdy podlehli až ve finále Nymburku. Spravili si chuť po loňské porážce v duelu o bronz s Hradcem Králové.

Basketbalisté Pardubic porazili Brno a získali v Českém poháru bronz

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     12.03.2022 (19:03)     Sekcia sport

Louny - Basketbalisté Pardubic porazili v utkání o 3. místo v Českém poháru na turnaji Final Four v Lounech Brno 79:74. Dosáhli nejlepšího výsledku v soutěži od roku 2018, kdy podlehli...

Basketbalisté Nymburka slaví 15. triumf v Českém poháru, Hradec bere bronz

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.02.2021 (19:00)     Sekcia sport

Basketbalisté Nymburka vyhráli ve finále Českého poháru nad Kolínem 96:71 a trofej získali popáté za sebou. Celkově ovládli druhou hlavní domácí soutěž popatnácté za posledních 18 let a drží šňůru 50 pohárových výher. Kolín dosáhl i druhým místem na Final 8 hraném v nymburském Sportovním centru historického úspěchu. Stejně jako Hradec Králové, který v duelu o 3. místo porazil Pardubice 92:90.

Basketbalisté Kolína porazili Ústí nad Labem a získali v Českém poháru bronz

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.03.2023 (18:59)     Sekcia sport

Basketbalisté Kolína porazili v utkání o 3. místo v Českém poháru na turnaji Final Four v Praze na Královce Ústí nad Labem 92:89. Na stupně vítězů se v soutěži dostali podruhé, v roce 2021 podlehli ve finále Nymburku. Severočeši nenavázali na pohárové bronzy z let 1994, 1996, 2000, které jsou jejich největšími úspěchy. Finále mezi Brnem a Děčínem začne v 19:40.

Basketbalisté Brna mají ligový bronz

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.05.2022 (20:00)     Sekcia sport

Basketbalisté Brna získali poprvé v lize medaili. V boji o bronz porazili Ústí nad Labem 2:1 na zápasy, rozhodující utkání vyhráli na domácí palubovce 71:67.

Basketbalisté Brna získali poprvé v lize medaili

Basketbalisté Brna získali poprvé v lize medaili. V sérii o bronz porazili Ústí nad Labem 2:1, rozhodující zápas vyhráli na domácí palubovce 71:67.

Hokejisté Hradce Králové získali poprvé Prezidentský pohár

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.03.2022 (21:53)     Sekcia sport

Hokejisté Hradce Králové získali poprvé Prezidentský pohár pro vítěze základní části extraligy. Díky domácí výhře v 58. kole nad Litvínovem 3:0 unikli druhému Třinci dvě kola před koncem na rozdíl šesti bodů a mají lepší bilanci ve vzájemných zápasech. Prezidentský pohár se uděluje od sezony 2009/10 a Mountfield nevyhrál dlouhodobou část ani nikdy předtím.

Pokus o senzaci, v cestě Hradce do finále poháru stojí gigant z Nymburka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.02.2021 (09:22)     Sekcia sport

Basketbalisté Hradce Králové se v sobotním semifinále Českého poháru budou podle očekávání pokoušet o senzaci. Po jejich překvapivé čtvrtfinálové výhře nad USK Praha, která je poprvé v historii vynesla v poháru mezi čtyři nejlepší družstva soutěže, se jejich soupeřem stal mistrovský Nymburk. Vítěz půjde do nedělního finále, poražený bude rovněž v neděli hrát o bronzové medaile.

Basketbalisté Hradce Králové se dočkali výhry a prodloužili trápení USK

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.03.2022 (22:26)     Sekcia sport

Basketbalisté Hradce Králové vybojovali první ligovou výhru po šesti porážkách. Královští sokoli v 10. kole nadstavbové skupiny A1 porazili 93:70 USK Praha, jehož čekání na vítězství se protáhlo už o 13. soutěžní zápas.

Basketbalisté Hradce posunuli zápas na čtvrtek. Už bez Srba Barače

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.08.2021 (11:06)     Sekcia sport

První přípravný zápas, jediný se soupeřem, jenž nehraje Národní basketbalovou ligu, si posunuli o dva dny dopředu. Basketbalisté Hradce Králové se tak svým fanouškům poprvé po dlouhé době předvedou už ve čtvrtek vpodvečer od 18 hodin.

Nymburk nastřílel basketbalistům Hradce Králové 120 bodů

Basketbalisté Opavy vyrazili za Ligou mistrů autobusem. Nádherný výlet, vtipkoval kouč Czudek

Jindřichohradečtí basketbalisté se chystají: nováčků přibývá, kouč se připojí

Opava vyrazila za Ligou mistrů autobusem. Nádherný výlet, vtipkoval ironicky kouč