Kometa doma zhasla, prohrála v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.03.2021 (20:26)     Sekcia sport

Hokejisté Olomouce zvítězili v 50. kole extraligy na ledě Brna 3:2 v prodloužení a ukončili tak sérii pěti výher Komety. Utkání rozhodl v 64. minutě v přesilové hře Jan Káňa, který si připsal asistence na dalších dvou brankách Hanáků. Na gólech Brna se podílel útočník Peter Mueller, jenž si tak upevnil vedení v kanadském bodování soutěže. celý článek

Rozjetá Kometa zhasla, nebodovala po sedmi utkáních

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.01.2021 (19:18)     Sekcia sport

Hokejisté Komety Brno prohráli v nedělním utkání 36. kola Tipsport extraligy s Mountfieldem Hradec Králové 1:2. Kometa nebodovala po sedmi utkáních, s Hradcem prohrála i druhý vzájemný zápas v sezoně.

Kometa zhasla v Plzni, hattrickem ji pomohl zničit Lang

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.12.2021 (20:03)     Sekcia sport

Hokejisté Plzně zvítězili ve čtvrtečním duelu 37. kola extraligy nad Brnem 6:3. Největší podíl na vítězství Indiánů měl hattrickem útočník Martin Lang. Plzeň vyhrála třetí z posledních čtyř zápasů, Kometa naopak potřetí ze čtyř duelů prohrála.

Kometa doma chvíli před koncem vedla, v závěru však nečekaně zhasla

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.11.2020 (20:34)     Sekcia sport

Hokejisté Komety Brno prohráli v úterní dohrávce 5. kola Tipsport extraligy doma s Vítkovicemi těsně 2:3. V čase 58:23 rozhodl utkání v přesilové hře obránce Peter Trška.

Dynamo po senzačním obratu slaví, Sparta si zastřílela, Plzeň prohrála derby

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.11.2020 (15:21)     Sekcia sport

Hokejisté Plzně prohráli v nedělním utkání 20. kola Tipsport extraligy na ledě Karlových Varů 0:1, ale udrželi vedení v tabulce. Sparta se pomstila Olomouci. V pátek na Hané prohrála, ale doma soka rozstřílela 7:1. Mladá Boleslav prohrála s Vítkovicemi 2:4. Výhru orámoval trefami v 1. a 60. minutě Lakatoš. Pardubice s novým trenérem Králem prohrávaly s Třincem po dvou třetinách 3:6, ale nakonec slaví výhru 7:6 v prodloužení. Kometa Brno doma zdolala Zlín 5:3. České Budějovice podlehly po nájezdech Liberci 2:3. V dohrávce 7. kola vyhrál hradecký Mountfield nad Litvínovem 4:1.

Chlapík rozhodl o výhře Sparty v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.09.2021 (18:39)     Sekcia sport

Hokejisté pražské Sparty zdolali v 8. kole extraligy doma Kometu Brno 3:2 v prodloužení a připsali si čtvrtou výhru za sebou. Před nejvyšší návštěvou této sezony 8862 diváků rozhodl v čase 63:38 v přesilové hře Filip Chlapík. Kometa neprodloužila sérii tří vítězství a se Spartou v O2 areně prohrála popáté v řadě.

Hokejová Kometa doma znovu zhasla

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.02.2021 (20:24)     Sekcia sport

Hokejisté Brna prohráli ve 43. kole extraligy s Mladou Boleslaví 3:5 a doma tak neuspěli popáté za sebou. Středočeši o své výhře rozhodli v rozmezí devíti minut druhé třetiny, kdy se střelecky prosadili třikrát. Dvě branky dal obránce Ondřej Dlapa, který celkem nasbíral tři kanadské body. Stejně jako David Cienciala a domácí Peter Mueller. Mladá Boleslav se po třetí výhře v řadě vrátila na třetí místo tabulky, Kometa je devátá.

Kometa s Hradcem třikrát ztratila vedení a znovu doma prohrála

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     09.02.2021 (20:36)     Sekcia sport

Brno - Hokejisté Brna prohráli v 10. kole extraligy s Hradcem Králové 3:4 a utrpěli doma sedmou porážku v řadě. Kometa třikrát vedla, i díky dvěma gólům Petera Muellera, Hradec dokázal...

Kladenská senzace zhasla v prodloužení. Pardubice doma propadly

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.12.2021 (16:32)     Sekcia sport

Hokejoví Rytíři Kladno statečně vzdorovali na ledě lídra tabulky z Třince. Ocelářům podlehli po statečné bitvě 2:3 v prodloužení. Vítkovice prohrály v Mladé Boleslavy 2:5 a v nejvyšší soutěži nebodovaly poprvé po třinácti utkáních. Plzeň doma i díky hattricku Martina Langa zdolala brněnskou Kometu 6:3. Poslední Zlín pak doma nestačil na Karlovy Vary a podlehl jim 2:4. Hradec Králové vyhrál v Olomouci těsně 1:0 a stáhl manko na lídra na čtyři body. Pardubice doma dostaly nařezáno, Motoru České Budějovice podlehly 1:6. V předehrávce 47. kola prohrál doma Liberec s Litvínovem 2:3.

Sparta si upevnila pozici lídra! Kometa zhasla v prodloužení, Plzeň ztroskotala na Hufovi

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.01.2021 (16:14)     Sekcia sport

Hokejisté pražské Sparty zdolali v utkání 37. kola Tipsport extraligy poslední tým tabulky z Českých Budějovic 6:2 díky čtyřem gólům v závěrečné třetině a upevnili si pozici lídra. Na druhý Třinec, který má ale odehráno o tři utkání méně a duel v Litvínově sehraje až ve středu, mají Pražané šestibodový náskok. Oceláře mohla ze druhého místa sesadit v případě výhry Mladá Boleslav, ale v Hradci Králové prohrála 2:3 po samostatných nájezdech. V dalších úterních zápasech zvítězila Olomouc nad Kometou Brno 2:1 v prodloužení, Zlín porazil Plzeň 2:0, Liberec udolal Karlovy Vary 4:3 a Pardubice slaví další tři body po výhře 3:0 nad Vítkovicemi.

HOKEJ ONLINE: Kladenská senzace zhasla v prodloužení. Pardubice doma propadly

Sparta po Paterově vyhazovu prohrála s lídrem. Kometa zhasla, Kladno vyfasovalo krutý debakl

Vedoucí Sparta prohrála šlágr v prodloužení! Plzeň doma propadla

HOKEJ ONLINE: Dynamo po senzačním obratu slaví, Sparta si zastřílela, Plzeň prohrála derby

Sparta sesadila lídra! Kladno s Jágrem padlo v prodloužení, Třinec si doma zastřílel

Sparta vyhrála šlágr a v čele extraligy jde do trháku! Kometa doma selhala

HOKEJ ONLINE: Kladenská senzace zhasla v prodloužení. Motor drtí Pardubice, nabito má i Boleslav

Rytíři slaví první vítězství v sezoně

Kometa nestačila na Boleslav a doma prohrála pátý zápas za sebou

HOKEJ ONLINE: Kladno opět vyrovnalo, prodlužuje se! Hradec loupil na Spartě, Kometa zhasla

Kometa prohrála doma s Boleslaví

Kometa prohrála desátý z posledních dvanácti zápasů

HOKEJ ONLINE: Divočina v Třinci, hraje se prodloužení. Litvínov s Energií slaví výhru

Kometa zhasla v nájezdech

Plzeň vyhrála na Spartě a vede tabulku. Boleslav nastřílela jedenáct gólů! Kometa doma zhasla

Přestřelku v Brně rozhodl Hrňa, Kometa prohrála s Oceláři i potřetí

Vítkovice obrátily ztracený zápas se Spartou, Kometa slaví první vítězství za tři body

Přestřelky ovládly Kometa a Pardubice, Motor ukončil vítěznou sérii Sparty

Přestřelku ovládly Kometa a Pardubice, Motor ukončil vítěznou sérii Sparty

S Pardubicemi doma opět komplikace. Napodruhé už si Kometa tři body vzít nenechala

HOKEJ ONLINE: Hradec loupil na Spartě! Kladno znovu prohrává, Kometa zhasla

Kometa srazila bojovné Berany až v prodloužení

Na Sobotku nejsou peníze, přiznali si v Kometě. Sestavu lepí jinak

Kladno i bez Jágra v letním poháru vyhrálo nad Spartou, Kometa doma zhasla

Rytíři i bez Jágra v letním poháru vyhráli nad Spartou, Kometa doma zhasla

Frank Lampard po vyřazení z Ligy mistrů: Casemiro měl vidět červenou, Chelsea se vrátí

Frank Lampard po vyřazení z Ligy mistrů: Militao měl vidět červenou, Chelsea se vrátí