Vítkovice na úvod předkola play off přemohly Kometu v prodloužení, rozhodl Lakatoš

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.03.2021 (20:11)     Sekcia sport

Hokejisté Vítkovic vstoupili do předkola play off extraligy s Kometou Brno vítězstvím 2:1 v prodloužení. Hosté sice pět minut před koncem řádné doby na vedoucí gól Lukáše Kováře zareagovali vyrovnávací tečí Petera Schneidera, ale z první akce prodloužení rozhodl vítkovický střelec Dominik Lakatoš. Druhé utkání se bude hrát v Ostravě ve čtvrtek od 15:00. celý článek

V letošním play off byl k vidění nejdelší zápas v historii extraligy

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.04.2023 (15:18)     Sekcia sport

Nejdelší zápas v historii nabídlo letošní play off extraligy. Šesté semifinále mezi Hradcem Králové a Vítkovicemi (1:2 ve čtvrtém prodloužení) rozhodl ve čtvrtek 13. dubna v čase 138:51 kapitán Ostravanů Dominik Lakatoš. Rekordem byl dosud 113 minut a 51 sekund dlouhý pátý zápas předkola z roku 2013, kdy Vítkovice vyhrály v Českých Budějovicích 3:2 v třetím prodloužení.

Vítkovice na úvod předkola play off udolaly Hanáky v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.03.2022 (20:22)     Sekcia sport

Hokejisté Vítkovic vstoupili do série předkola play off proti Olomouci vítězstvím 4:3 v prodloužení. Rozhodující gól vstřelil v 73. minutě Marek Kalus. Už v základní době měli domácí k výhře i díky dvěma gólům Jana Hrušky blízko, hosté však srovnali v power play zásluhou Jiřího Ondruška. Druhé utkání se bude hrát v sobotu opět v Ostravě od 17 hodin.

Vést tým v play off jako kapitán jsem si ani nepředstavoval, říká Lakatoš

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.04.2023 (17:58)     Sekcia sport

Po postupu přes Kometu Brno dostali hokejisté Vítkovic od trenéra Miloše Holaně dva dny volna. Od čtvrtka už se ale pilně připravují na semifinálové boje proti Hradci Králové. Ty začnou v úterý Ostravě (od 17.30 hodin), na stejném ledě a ve stejný čas se bude hrát ve středu i druhé utkání série. Vítkovice vede poprvé v kariéře v play off jako kapitán Dominik Lakatoš.

Vítkovice mají první bod. S Lakatošem, ale bez Svobody

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.03.2021 (21:24)     Sekcia sport

Poslední utkání základní části vítkovický střelec Dominik Lakatoš kvůli faulu kolenem libereckého Vitáska nedohrál, na marodce ale nepobyl dlouho. Dva dny si odfrknul a svou důležitost pro tým ukázal hned v úvodu předkola, když otevírací zápas s Kometou Brno rozhodl bekhendovým zakončením 16 vteřin po zahájení prodloužení. Vítkovice vyhrály 2:1 a ujaly se vedení v sérii.

Vítkovice žijí! Nejdelší zápas tuzemské historie rozhodl kapitán Lakatoš

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.04.2023 (09:59)     Sekcia sport

Hokejistům Hradce Králové se ani na třetí pokus nepodařilo ukončit sérii proti Vítkovicím a zajistit si historický postup do finále extraligy. Semifinále je po šestém měření sil obou celků srovnané 3:3 na zápasy, v nejdéle trvajícím utkání tuzemské historie o výhře Vítkovic 2:1 ve čtvrtém prodloužení šestého duelu v čase 138:51 rozhodl kapitán hostů Dominik Lakatoš. Rozhodující sedmý souboj se uskuteční v sobotu v Ostravě. Sérii ze stavu 0:3 v play off české extraligy ještě nikdo neotočil.

Kometa Brno porazila Vítkovice 2:1 v prodloužení, série pokračuje

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     13.03.2021 (18:22)     Sekcia sport

Brno - Hokejisté Brna zvítězili ve třetím zápase předkola play off extraligy nad Vítkovicemi 2:1 v prodloužení a odvrátili možný konec sezony. O výhře Komety rozhodl v čase 72:59 kapitán...

ELH: Pardubice, Plzeň. Liberec a Vítkovice mají první výhry

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     11.03.2022 (21:46)     Sekcia sport

Praha - Hokejisté Plzně porazili v úvodním utkání předkola play off extraligy Mladou Boleslav 3:2 v prodloužení. Také Vítkovice udolaly Olomouc v prodloužení, rozhodující gól vstřelil...

ONLINE: Vítkovice hostí v rozhodujícím duelu předkola Kometu. Kdo postoupí?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.03.2021 (18:55)     Sekcia sport

Až pátý zápas předkola určí posledního čtvrtfinalistu play off hokejové extraligy. Uspějí Vítkovice, nebo Kometa? Utkání nemá favorita, sledujte jeho vývoj v podrobné online reportáži. Úspěšnější tým čeká Třinec, druhý celek po základní části.

Vítkovice jsou v semifinále! Kometu sťaly v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.03.2023 (06:11)     Sekcia sport

Hokejisté Vítkovic vyhráli šesté čtvrtfinále play off extraligy v Brně 4:3 v prodloužení a sérii ovládli 4:2 na zápasy. Kometu přehráli ve vyřazovacích bojích na třetí pokus a poprvé v historii. Do bojů o medaile se probojovali po dvanácti letech, v roce 2011 skončili druzí. Od té doby Ostravané vypadli šestkrát ve čtvrtfinále.

Kometa je pozadu. Ukázali jsme psychickou sílu, těší hokejisty Vítkovic

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.03.2021 (08:28)     Sekcia sport

Hned první zápas předkola hokejového play off ukázal, jak vyrovnaná může být série mezi Vítkovicemi a Kometou Brno. V Ostravě se opatrná partie za stavu 1:1 dostala do prodloužení, které po 16 vteřinách po zaváhání brněnských zadních řad rozhodl domácí Dominik Lakatoš.

Vítkovice jsou v semifinále extraligy! Kometu udolaly v prodloužení

Kometa ustála vrávorání nad propastí. Zdolala Vítkovice v prodloužení, série jde dál

Vítkovice porazily Spartu 3:2, rozhodl druhým gólem Lakatoš

Vítkovice dvakrát ztratily vedení, nakonec o jejich výhře v Hradci rozhodl Lakatoš

Ukázali jsme obrovskou sílu, ale chtěli jsme víc, řekl kapitán Vítkovic Lakatoš

Vítkovický Krenželok se vrátil po měsíci a hned vstřelil vítězný gól

Vítkovice otočily zápas s Motorem, dvěma góly rozhodl Lakatoš

Vítkovice mají jistotu předkola play off na domácím ledě

Vsetín, Poruba a Třebíč na úvod play off uspěly doma, Sokolov se radoval venku

Lakatoš před synkem a manželkou explodoval: Měsíc jsem je neviděl, ty góly jsou pro ně

Ani třígólové vedení Plzni nestačilo! Do čtvrtfinále jde Liberec, v prodloužení rozhodl Najman

Pour rozhodl v prodloužení a vynutil pátý zápas

ONLINE: Druhé duely předkola. Vítkovice hostí Kometu, vyrovná Plzeň?

Hokejisté Liberce porazili v prodloužení Vítkovice, rozhodl Klepiš

Favorité nezaváhali. Pardubice otočily proti Olomouci, Vítkovice přemohly Kometu

HOKEJ ONLINE: Vary nestíhají, Liberec srazil Kometu v prodloužení! Boleslav a Olomouc srovnaly série

HOKEJ ONLINE: Vary snižují v Pardubicích, Liberec srazil Kometu v prodloužení! Boleslav a Olomouc srovnaly série

Vítkovice žijí! Zvládly nejdelší zápas tuzemské historie a vynutily si rozhodující bitvu

Vítkovice udolaly Kometu

Jeřábek vystřelil v prodloužení druhou výhru Třince nad Litvínovem

Lakatoš s Hruškou měli nabito a Vítkovice slaví

Vítkovice doma zůstávají stoprocentní

Fotbalisté Ferencvárose na úvod 3. předkola LM remizovali s Karabachem 1:1

Vítkovice zdolaly Litvínov 5:1, tři body zaznamenal Lakatoš

GLOSA: Lakatoš jako Jekyll a Hyde. Pokud zkrotí démony, bude znovu cenným zbožím

Když mi zavolal sám majitel, měl jsem jasno, říká Lakatoš o návratu do Vítkovic

HOKEJ ONLINE: Liberec drtí Kometu! Vítkovice i Boleslav jsou ve čtvrtfinále

Vítězný gól Olomouce neplatil, výhru urvaly Vítkovice! Přestřelku ovládl Liberec

Lakatoš splatil důvěru a čtyřmi body táhl Vítkovice k rekordu. Už myslím jen na play off, říká