Liberec poskočil na třetí místo. Rabušic odčinil neproměněnou penaltu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     12.03.2021 (20:10)     Sekcia sport

Fotbalisté Liberce zvítězili po obratu v závěru v předehrávce 23. kola první ligy nad Teplicemi 2:1. celý článek

Liberec po obratu porazil Teplice 2:1 a poskočil na třetí místo za Spartu

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     12.03.2021 (20:46)     Sekcia sport

Fotbalisté Liberce zvítězili po obratu v závěru v předehrávce 23. kola první ligy nad Teplicemi 2:1. Hosté vedli od 13. minuty po vlastním gólu Michala Sadílka, v 29. minutě neproměnil penaltu domácí Michael Rabušic, který ale v 77. minutě zaváhání odčinil a srovnal. V 90. minutě pak dokonal obrat střídající Imad Rondič.

Letná viděla kanonádu! Baník nedal penaltu a má bod, Slovácko slaví, Sigma selhala

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.04.2021 (13:35)     Sekcia sport

Fotbalisté Sigmy Olomouc v úvodním sobotním duelu 25. kola Fortuna ligy prohráli s nováčkem z Pardubic 0:1. Výhru Východočechů zařídil chvíli před koncem přesnou trefou Ewerton. Opava sice vedla doma nad Slováckem, jenže favorit v závěru dvěma trefami skóre otočil. Vyhrál 2:1 a poskočil na průběžné třetí místo. Liberec hrál doma s Baníkem 0:0. Blíž k vítězství měla Ostrava, ale Stronati ve 39. minutě nedal penaltu. Sparta nastřílela Teplicím sedm branek, vyhrála 7:2 a hattrickem se blýskl Ladislav Krejčí mladší.

Letná viděla sparťanskou kanonádu! Baník nedal penaltu a má bod, Slovácko slaví, Sigma selhala

Vlastenec i zahozenou penaltu napravil útok R+R. A Liberec může slavit

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.03.2021 (17:54)     Sekcia sport

To byl obrat! Liberec po prvním poločase ztrácel v předehrávce 23. kola s Teplicemi 0:1 po vlastním gólu, ale v poslední čtvrthodině skóre dvěma góly otočil a slavil výhru 2:1. Nejprve vyrovnal Rabušic, v poslední minutě rozhodl střídající Rondič.

Podještědské derby rozetnul Malinský. Liberec poskočil na třetí místo

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.06.2020 (19:52)     Sekcia sport

Liberec stopnul pětizápasové čekání na ligovou výhru nad rivalským Jabloncem. V 53. Podještědském derby zvítězil na jeho hřišti 1:0 a svého soupeře v tabulce odsunul na čtvrté místo. Více šancí měli hosté, jenže Kuchta své šance zahazoval. Tým od Nisy se však přeci jen gólu dočkal deset minut před koncem díky akci Malinského.

FOTBAL ONLINE: Přestřelka na Letné! Baník nedal penaltu a má bod, Slovácko slaví, Sigma selhala

Jablonec si páteční remízou v Ďolíčku moc nepolepšil. Fotbalisté Sigmy Olomouc v úvodním sobotním duelu 25. kola Fortuna ligy prohráli s nováčkem z Pardubic 0:1. Výhru Východočechů zařídil chvíli před koncem přesnou trefou Ewerton. Opava sice vedla doma nad Slováckem, jenže favorit v závěru dvěma trefami skóre otočil. Vyhrál 2:1 a poskočil na průběžné třetí místo. Liberec hrál doma s Baníkem 0:0. Blíž k vítězství měla Ostrava, ale Stronati ve 39. minutě nedal penaltu. Sparta od 18:30 hostí Teplice, utkání vysílá O2 TV Sport. Zápas můžete sledovat v online reportáži na Sport.cz.

FOTBAL ONLINE: Sparta jde do akce! Baník nedal penaltu a má bod, Slovácko slaví, Sigma selhala

Vršovický dloubák zase odskákala Karviná. Panenka je varianta jako každá jiná, usmívá se Rabušic

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.04.2022 (13:31)     Sekcia sport

Proměnit penaltu vršovickým dloubákem je majstrštyk sám o sobě, liberecký Michael Rabušic však v této sezoně proti Karviné napodobil Antonína Panenku hned dvakrát. Na podzim i na jaře.

Kde slavit, když bary už zavřely? Rabušic: Liberec si vždycky vybere trnitější cestu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     02.10.2020 (07:07)     Sekcia sport

Michael Rabušic s fotbalisty Liberce už potřetí v kariéře prošel z kvalifikace Evropské ligy a další postup do základní skupiny si nesmírně užíval.

Jurečka si pochvaloval, že pro něj bude brzký gól ve Slavii psychickou vzpruhou

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     28.07.2022 (22:39)     Sekcia sport

Praha - Fotbalista Václav Jurečka si pochvaloval, že se hned ve druhém soutěžním utkání za Slavii dočkal premiérového gólu. Osmadvacetiletý útočník odčinil neproměněnou šanci z...

„Rambo“ se vrací. Za Liberec budu bojovat vždy, říká Rabušic

Zlín dvěma góly srazil Liberec a poskočil na jedenácté místo

Kéž by si chtěl Horejš vymazat z telefonu i mě, přeje si Rabušic. Touží překonat liberecké legendy

Dárek v podobě penalty nám pomohl, připustil liberecký Rabušic po další výhře „last minute“