Kometa dokonala obrat v sérii s Vítkovicemi. Brňané slaví postup do čtvrtfinále

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     16.03.2021 (21:30)     Sekcia sport

Hokejisté Brna vybojovali postup do čtvrtfinále extraligy. V rozhodujícím pátém utkání předkola play off vyhráli ve Vítkovicích 3:1. celý článek

Brno slaví postup do čtvrtfinále

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.03.2023 (20:34)     Sekcia sport

Hokejisté Brna postoupili do čtvrtfinále play off extraligy. Kometa dnes v Mladé Boleslavi zvítězila vysoko 5:1 a sérii předkola vyhrála 3:1 na zápasy. Brňané přitom naposledy v Mladé Boleslavi uspěli v říjnu 2017, pak na ledě Bruslařů dvanáctkrát za sebou podlehli.

Velký obrat završen! Kometa srazila Vítkovice a je ve čtvrtfinále

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.03.2021 (18:43)     Sekcia sport

Hokejisté Brna vybojovali postup do čtvrtfinále extraligy. V rozhodujícím pátém utkání předkola play off vyhráli ve Vítkovicích 3:1 a celou sérii po třech vítězstvích v řadě otočili z 0:2 na celkových 3:2 na zápasy. Kometa se ve čtvrtfinále utká s Třincem. Série hraná na čtyři vítězné duely startuje v sobotu a neděli ve Slezsku na ledě druhého celku základní části.

HOKEJ ONLINE: Plzeň senzačně končí, Kometa protáhla sérii. Vary a Litvínov hrají o přežití

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.03.2021 (14:52)     Sekcia sport

Hokejisté Komety Brno vyhráli ve třetím utkání předkola play off nad Vítkovicemi 2:1 v prodloužení a snížili stav série na 1:2 na zápasy. Postup do čtvrtfinále naopak už po třetím utkání slaví Olomouc. Hanáci zvítězili v sobotu doma nad Plzní 2:1 a sérii ovládli poměrem 3:0. V dalších utkáních předkola play off se také může rozhodnout o postupujících do čtvrtfinále. Všechny zápasy můžete tradičně sledovat v podrobné reportáži na našem webu Sport.cz. Druhým TV duelem pak bude od 18:45 souboj Litvínova s Mountfieldem HK, který nabídne ČT Sport.

HOKEJ ONLINE: Kometa doma srovnala, Pardubice po kanonádě slaví postup

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.03.2021 (14:55)     Sekcia sport

Hokejisté Karlových Varů prohráli v nedělním utkání předkola play off s Pardubicemi vysoko 1:5. Dynamo rozhodlo o vítězství dvěma trefami v prostřední části hry, v poslední dvacetiminutovce pak náskok navýšilo. Sérii vyhrály Pardubice 3:1 na zápasy. Ve druhém nedělním utkání Brno hraje s Vítkovicemi. Zápasy můžete sledovat v podrobné online reportáži na Sport.cz. Souboj Komety s Vítkovicemi vysílá program ČT Sport.

Kometa a Olomouc na obrat nejspíš nemají. A co Pardubice s Hradcem?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.03.2021 (12:31)     Sekcia sport

Po prvních dvou zápasech hokejového čtvrtfinále je všude stav 2:0 pro papírové favority. Má někdo ze čtveřice Olomouc, Kometa, Pardubice a Hradec Králové na to, aby sérii otočil?

Kometa zvládla drama, série pokračuje! Pardubice po kanonádě slaví postup

Hokejisté Karlových Varů prohráli v nedělním utkání předkola play off s Pardubicemi vysoko 1:5. Dynamo rozhodlo o vítězství dvěma trefami v prostřední části hry, v poslední dvacetiminutovce pak náskok navýšilo. Sérii vyhrály Pardubice 3:1 na zápasy a ve čtvrtfinále je čeká Mladá Boleslav. Ve druhém nedělním utkání Brno vyhrálo nad Vítkovicemi 2:1 v prodloužení. Vítězný gól vstřelil v 67. minutě Holland. Stav série je 2:2 na zápasy, rozhodující utkání se bude hrát v úterý.

Brněnští hokejisté jsou ve čtvrtfinále, v Mladé Boleslavi vyhráli vysoko 5:1

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     12.03.2023 (20:41)     Sekcia sport

Mladá Boleslav - Hokejisté Brna postoupili do čtvrtfinále play off extraligy. Kometa dnes v Mladé Boleslavi zvítězila vysoko 5:1 a sérii předkola vyhrála 3:1 na zápasy. Brňané přitom...

ONLINE: Pardubice bojují v Olomouci o postup, pak hraje Kometa s Vítkovicemi

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.03.2023 (16:45)     Sekcia sport

Další večer, další várka extraligového hokeje. V rámci čtvrtých utkání čtvrtfinálových sérií hostí Olomouc od 17 hodin za nepříznivého stavu 0:3 na zápasy Pardubice, Dynamo tak může už dnes slavit postup do semifinále. Kometa se od 19 hodin snaží o vyrovnání série doma proti Vítkovicím. Obě utkání sledujeme prostřednictvím online reportáží.

Plzeň senzačně končí, dohrál i Litvínov! Hokejisté Komety protáhli sérii, drama zvládly i Vary

Hokejisté Komety Brno vyhráli ve třetím utkání předkola play off nad Vítkovicemi 2:1 v prodloužení a snížili stav série na 1:2 na zápasy. Postup do čtvrtfinále naopak už po třetím utkání slaví Olomouc. Hanáci zvítězili v sobotu doma nad Plzní 2:1 a sérii ovládli poměrem 3:0. Hradec Králové vyhrál na ledě Litvínova 5:1, sérii vyhrál 3:0 na zápasy a je ve čtvrtfinále. Naopak v neděli se bude znovu hrát v Karlových Varech. Energie zvítězila 2:1 v prodloužení nad Pardubicemi a snížila stav série na 1:2.

Pardubice jsou ve čtvrtfinále! Infarktová přestřelka v Boleslavi, Olomouc i Kometa berou výhry

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.03.2022 (16:31)     Sekcia sport

Předkolo play off hokejové extraligy nabídlo v pondělí čtyři duely. Mladá Boleslav zvítězila nad Plzní 5:3 po infarktové přestřelce ve třetí třetině. Hokejisté Brna si před domácími fanoušky dobruslili k pohodlné výhře 4:2 a odvrátili vyřazení. Kometa měla díky dobrému vstupu do zápasu průběh utkání pod kontrolou. Olomouc porazila Vítkovice 3:2, o výhře rozhodl těsně před koncem David Krejčí při přesilovce pět na tři. Postup do čtvrtfinále slaví Pardubice, které zvítězily nad Karlovými Vary 3:2 po prodloužení a celou sérii tak vyhrály 3:0.

Kometa srovnala sérii s Vítkovicemi! Krutý konec pro Olomouc, Pardubice slaví druhou výhru

První semifinalista. Boleslav fantasticky otočila utkání a slaví historický postup

Palát slaví postup! Tampa dovršila obrat v prodloužení

HOKEJ ONLINE: Pardubice budou hrát ve třetím čtvrtfinále v Olomouci o mečbol

HOKEJ ONLINE: Vítkovice vedou v Brně, Pardubice po kanonádě slaví postup

ANALÝZA: Drama o top čtyřku vrcholí! Vstříc čtvrtfinále letí Kometa

HOKEJ ONLINE: Drama v Brně vrcholí v prodloužení, Pardubice po kanonádě slaví postup

Kometa smetla Zlín a ukončila sérii sedmi proher na domácí ledě

HOKEJ ONLINE: Emoce v Brně, gól Komety neplatí, Pardubice po kanonádě slaví postup

Plzeň to bude mít těžké, ale Kometa může sérii otočit, myslí si Vykoukal

HOKEJ ONLINE: Kometa má nabito! Oceláři náskok na Spartu nenavýšili, Plzeň a Olomouc slaví

Oceláři náskok na Spartu nenavýšili, Olomouc slaví jistotu předkola play off

Kometa poprvé v sezoně vyhrála

Že je Litvínov hladový? My budeme víc, vyhlíží Ščotka z Komety čtvrtfinále

Young udržel šance Atlanty, Denver s Phoenixem slaví postup do čtvrtfinále

Rozjetá Plíšková slaví postup do čtvrtfinále Australian Open, Fruhvirtová po boji končí

TENIS ONLINE: Plíšková slaví postup do čtvrtfinále Australian Open, Fruhvirtová hraje třetí set

HOKEJ ONLINE: Liberec, Vítkovice i Boleslav jsou ve čtvrtfinále

Matěj Stránský si Vítkovice nepřál. Byl bych možná nahecovaný až moc, přiznává

Drama u konce. Liberec, Vítkovice i Boleslav jsou ve čtvrtfinále

Kometa v pekle odmítla vyřazení. Zvládne proti Liberci obrat?

Famózní obrat! Bouzkovou kanár nezlomil, v Mexiku je ve čtvrtfinále

Kometa srovnala sérii! Pardubice povolily drama, ale jsou v semifinále

Znovu stopka ve čtvrtfinále. Hokejová Kometa na velký úspěch dál čeká, dojde ke změně na lavičce