Kouč Liberce na Spartě zuřil! Pos*ali jste posledních deset minut, řval od plic na sudího Kiku

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.04.2021 (21:10)     Sekcia sport

Mohl být nadmíru spokojený. Jeho svěřenci se na Spartě nerozklepali ani poté, co vítěz základní části po první třetině úvodního semifinále play off vedl 1:0. Hokejisté Liberce duel pěti góly (čtyřmi ve třetí části hry) otočili, takže kouč Bílých tygrů Patrik Augusta mohl mít pro svůj tým jen slova chvály. celý článek

Frýdek dal gól „své“ Spartě, na body to fotbalistům Liberce ale nestačilo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.11.2021 (12:31)     Sekcia sport

Fotbalisté Liberce po čtyřech výhrách v řadě padli. V 16. ligovém kole podlehli na Letné pražské Spartě 1:2. Vítěznou branku domácího týmu dal deset minut před koncem po rohu střídající Pulkrab.

Divočina ve Zlíně! Kondiční trenér Liberce napadl hráče soupeře i sudího

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.10.2022 (21:52)     Sekcia sport

Nepříjemnou sérii ligových zápasů bez vítězství v řadě protáhli na čtyři. Fotbalisté Liberce sice ve druhé půli utkání ve Zlíně vyrovnali z pokutového kopu na 1:1, avšak necelou čtvrthodinu před koncem inkasovali z přímého kopu od střídajícího Bartošáka rozhodující gól. Po utkání se ale nejvíce mluvilo o zkratu kondičního kouče Liberce Pavla Čvančary, který pár minut před koncem dostal červenou kartu, když atakoval zlínského hráče Hrubého a následně strčil i do sudího Všetečky. "Jeho nedisciplinovanost budeme řešit," přiznal trenér Slovanu Luboš Kozel po utkání.

To bylo na zlomení nohy a nedá ani žlutou. Šílenost, zlobil se Kováč na sudího Klímu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.08.2023 (18:27)     Sekcia sport

Naštval ho výkon jeho mužstva, ale ještě víc trenéra pardubických fotbalistů Radoslava Kováče po porážce 2:5 na Spartě nadzvedlo počínání hlavního rozhodčího Tomáše Klímy. „Ne, utkání neovlivnil, slabí jsme byli my. Ale tohle je nepřijatelné,“ zuřil Kováč kvůli zákroku Kaana Kairinena na Michala Hlavatého.

Blázinec, atypický zápas, popsal divokou přestřelku kouč Liberce Kozel

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.09.2023 (19:19)     Sekcia sport

Po jedenácti minutách jeho Liberec prohrával s Teplicemi 0:2, jenže ještě do přestávky skóre třemi góly otočil. Senzačního obratu se však kouč Luboš Kozel na lavičce Slovanu nakonec nedočkal. Žlutomodří po pauze vyrovnali z penalty po intervenci VAR a pod Ještědem remizovali 3:3, přestože posledních dvacet minut dohrávali bez vyloučeného Hronka.

Krize trvá, oslabený Slovan doma znovu padl

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.08.2021 (17:53)     Sekcia sport

Trápení Liberce nemá dno. V týdnu po výbuchu s třetiligovými Zbuzany U Nisy skončil kouč Pavel Hoftych, ale impuls nezabral. V lize poslední Slovan hrál posledních dvacet minut bez vyloučeného Koscelníka a Zlín přesilovku v utkání 6. kola fotbalové Fortuna ligy dokázal využít. Pod Ještědem vyhrál 1:0. Vítězný gól vstřelil osm minut před koncem střídající Tkáč po čtyřech minutách na hřišti.

Kouč Bohemians zuřil. Jsme Santa Clausové a rozdáváme dárečky, mračil se

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.04.2024 (19:54)     Sekcia sport

Nebral si servítky. Kouč fotbalových Bohemians Jaroslav Veselý byl po domácí porážce 1:3 se Spartou ke svému týmu nezvykle ostrý. „Během pěti minut jsme podělali dobře rozehraný zápas. Soupeř byl na kolenou a my ho vlastní hloupostí a naivitou vrátili zpátky,“ rozčiloval se.

To je k smíchu, jiní si dělají na hřišti co chtějí, zuřil po remíze s Baníkem olomoucký Látal

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.12.2020 (21:45)     Sekcia sport

V posledních čtyřech ligových zápasech fotbalisté Olomouce vedli 1:0, pokaždé ale vítězství ve druhém poločase ztratili a utkání skončilo 1:1. I v předehrávce 13. kola Fortuna ligy na hřišti Baníku Ostrava šli Hanáci v 64. minutě zásluhu Jakuba Yunise do vedení. A popáté v řadě o něho přišli. Z pokutového kopu o deset minut později zařídil už skoro tradiční výsledek Sigmy De Azevedo.

PONEDĚLNÍK: Na hřiště a do hotelu. Liga mistrů stojí za bublinu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.09.2020 (16:59)     Sekcia sport

Fotbalisté Liberce měli pár minut do pohárové bitvy s Marseille. Postávali v kabině a čekali na hvizd sudího. Vtom trenéři v čele s Jindřichem Trpišovským zhasli světla: „Počkejte, kluci, ještě pro vás něco máme.“

Zku....á ostuda, křičel Mourinho na sudího. Stříbro nechtěl, dal ho divákovi

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.06.2023 (10:29)     Sekcia sport

V útrobách stadionu se neovládl. Počkal si, až kolem půjde rozhodcovský tým v čele s Anthonym Taylorem, a pořádně od plic mu vynadal. „To, co jste předvedli, je zku....á ostuda, jděte do hajzlu,“ špačkoval trenér José Mourinho anglicky i italsky poté, co fotbalisté AS Řím ve finále Evropské ligy podlehli po penaltách Seville.

Zuřil i kliďas Souček. Moyes vysvětlil, proč útočil na podavače, Rice nařkl sudího

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     06.05.2022 (10:10)     Sekcia sport

West Ham rozdýchává kruté a psychicky náročné vyřazení těsně před branami finále Evropské ligy.

Kouč Svědík: Posledních dvacet minut bylo od nás strašidelných. Ostuda

Bělorus musel na toaletu a dostal trest. Příště to udělám na kurtu, řval na sudího

Absolutně neakceptovatelné, ovlivněný zápas! zuří Vítkovice. Řvoucí majitel zmiňoval korupci

Drsná přestřelka na Spartě. Gólman zuřil a pálil nadávky, sudí se s ním nemazlil

Asi mi budete muset vysvětlit pravidla, zuřil slavný kouč po kontroverzní penaltě

Leverkusen si poradil s Kolínem, Hložek hrál jen deset minut

Nemůžeme hrát jen deset minut, štvalo jediného třineckého střelce Hrňu

Kouč Rada o žluté kartě: Ať si ji sudí vyvěsí a chodí se na ni dívat, až skončím

Rozhodčí se nám vysmíval do ksichtu, zuří český brankář. Gól, který sudí neviděl, platil

Neregulérní gól Sparty. Nepochopitelné, už mě to nebaví, zlobil se hradecký kouč

Rada po vyřazení od Sparty zuřil na kameru: Vy mě tady nebudete trénovat

Kvapil překvapivě skončil v hokejové Spartě. Údajně nepřistoupil na snížení platu

Mourinho má za slovní napadení sudího po finále EL od UEFA stop na čtyři zápasy

Už před zápasem bylo jasný, že v tomhle složení v Hoffenheimu bodovat nebudeme, uznal kouč Liberce

Kania jásal na Letné a rozdělil fandy Liberce. Nejsem pokrytec, hájil se a vyzdvihl český koeficient

Hodinu jsme totálně prospali. Takhle nikoho neporazíme, zuřil vytočený kouč Sigmy

Důležité body, oddechl si sparťanský kouč. Chválil Holce i Pulkraba

HOKEJ ONLINE: Kladno chce proti Spartě ukončit čekání na gól

To se hned tak nevidí! Dvě nařízené a vzápětí odvolané penalty během čtyř minut

Kouč soupeřky řval na rozhodčího, Krejčíková ale jede dál. Muchová hrála v bolestech

HOKEJ ONLINE: Kladno chce proti Spartě ukončit čekání na gól. Plzeň ztratila náskok

Kouč Norů po šokující výhře nad Kanadou zuřil: Vítězství nám chtěli ukrást

Nakloněná rovina a titul Argentině? Portugalci šili do sudího: Nenechal nás hrát