Sparta rázně odmítla nástup na dovolenou! Boleslav srovnala sérii

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.04.2021 (15:55)     Sekcia sport

Hokejová Sparta rezolutně odmítla předčasný konec sezony! Pražané v semifinále play off Tipsport extraligy proti Liberci odvrátili první mečbol přesvědčivou výhrou 5:0 a snížili stav série na 1:3 na zápasy. V série mezi Mladou Boleslaví a Třincem je stav 2:2 na zápasy. Po středeční prohře 1:3 dnes Středočeši soupeři oplatili stejnou mincí, po gólu si rozdělili rovnoměrně v každé třetině. Obě série pokračují v neděli pátými zápasy na ledě Sparty a Třince. celý článek

HOKEJ ONLINE: Sparta rázně odmítla nástup na dovolenou! Boleslav otáčí zápas

Hokejová Sparta rezolutně odmítla předčasný konec sezony! Pražané v semifinále play off Tipsport extraligy proti Liberci odvrátili první mečbol přesvědčivou výhrou 5:0 a snížili stav série na 1:3 na zápasy. Čtvrtým duelem pokračuje i série mezi Mladou Boleslaví a Třincem (průběžně 2:1), Oceláři vedou 2:1 na zápasy. Obě čtvrteční utkání můžete sledovat na Sport.cz v podrobných online reportážích.

HOKEJ ONLINE: Sparta rázně odmítla nástup na dovolenou! Oceláři ztratili vedení

Liberec vyhrál na Spartě i podruhé. Mladá Boleslav srovnala sérii s Třincem

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.04.2021 (14:50)     Sekcia sport

Sparta ani v druhém domácím semifinálovém duelu Tipsport extraligy na Liberec nestačila. O vítězství hostů v poměru 3:1 rozhodl dvěma brankami Michal Bulíř. Sparta v závěru jen korigovala. Třinečtí chtěli na domácím ledě přidat v sérii druhou výhru, Mladá Boleslav ale byla proti. Bruslaři zvítězili 3:1 a stav série srovnali.

HOKEJ ONLINE: Bitva Liberce se Spartou se prodlužuje! Boleslav srovnala sérii s Třincem

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.04.2021 (16:49)     Sekcia sport

Bitva o finále play off hokejové extraligy se pořádně zdramatizovala. Mladá Boleslav doma porazila Třinec 4:2, odvrátila tak další mečbol a srovnala sérii na 3:3. Liberec po 60. minutách remizuje se Spartou 2:2, o osudu šestého semifinále rozhoduje prodloužení. (vysílá O2 TV).

Sparta srovnala finálovou sérii. Třinec při závěrečném tlaku jen snížil

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     19.04.2022 (19:38)     Sekcia sport

Hokejová Sparta vyhrála druhé finále v Třinci 2:1 a srovnala stav série na 1:1. O vítězství Pražanů rozhodl v 54. minutě Tomáš Pavelka.

Obrovské drama v boji o finále! Sparta i Mladá Boleslav srovnaly série

Bitvy o finále play off hokejové extraligy se pořádně zdramatizovaly. Mladá Boleslav doma porazila Třinec 4:2 a srovnala sérii na 3:3. Třetí mečbol za sebou odvrátila Sparta, která vyhrála v Liberci 3:2 v prodloužení. Semifinálové série tak rozhodnou sedmé zápasy v Třinci a v Praze.

Mladá Boleslav ve Zlíně rázně ukončila sérii proher

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     20.11.2020 (20:05)     Sekcia sport

Zlín - Hokejisté Mladé Boleslavi vyhráli v zápase 19. kola na ledě Zlína 7:3 a rázně tak ukončili sérii tří porážek. Domácí, kterým chyběl nemocný trenér Roman Svoboda i řada...

Semifinále play off ELH: Sparta odvrátila mečbol, Boleslav srovnala

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     08.04.2021 (19:52)     Sekcia sport

Praha - Hokejisté Sparty odvrátili v semifinále play off extraligy první mečbol Liberce. Na ledě Bílých Tygrů vyhráli Pražané 5:0 a v sérii snížili na 1:3. Mladá Boleslav porazila Třinec...

Mladá Boleslav srovnala sérii po velkém obratu v Plzni

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.03.2022 (17:39)     Sekcia sport

Předkolo play off hokejové extraligy - 2. zápas: Plzeň - Mladá Boleslav 2:3. Stav série: 1:1. Domácí vedli 2:0, v 56. minutě rozhodl Miloš Kelemen.

Sparta srovnala finále s Třincem, rozhodla třemi góly ve druhé třetině

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     23.04.2022 (19:36)     Sekcia sport

Sparta porazila ve čtvrtém finále Třinec 5:2 a srovnala stav finále extraligy na 2:2.

ONLINE: Sparta hraje klíčovou bitvu s Libercem. Překvapí Boleslav v Třinci?

Sparta slaví třetí vítězství v řadě, Kometa zlomila sérii porážek

HOKEJ ONLINE: Sparta otočila skóre a vede, Boleslav srovnala, Třinec slaví, Motor venku prohrál

HOKEJ ONLINE: Sparta otočila skóre, Boleslav srovnala, Třinec po měsíci slaví, Motor venku prohrál

39. kolo ELH: Sparta vyhrála ve Vítkovicích, Boleslav zdolala Litvínov

Sparta po obratu porazila Boleslav a na vedoucí Slavii ztrácí sedm bodů

Florbalisté Vítkovic odmítli vyřazení, Sparta vyrovnala sérii s Boleslaví

Sparta vrátila sérii do Liberce! Třinec přejel Boleslav a má mečbol

40. kolo ELH: Litvínov vyhrál ve Vítkovicích, Sparta porazila Boleslav

HOKEJ ONLINE: Liberec vyhrál na Spartě i podruhé! Mladá Boleslav srovnala v Třinci

Florbalisté Vítkovic odmítli vyřazení, Sparta vyrovnala sérii s Mladou Boleslaví

Jarolím reagoval na nástup Pardubic čtyřmi změnami. Boleslav pak zachránila remízu

FOTBAL ONLINE: Slavia po šokujícím úvodu srovnala! Plzeň zvýšila, Spartu čeká Boleslav

HOKEJ ONLINE: Sparta srovnala v poslední minutě! Třinec padl s Plzní. Dynamo vede v Boleslavi

Boleslav odmítla konec sezony

Hráče pro reprezentace neuvolníme! Sparta rázně řeší termínovou kolizi s MOL Cupem

Modrá lavina se utrhla. Zastaví se posílená Olomouc až v Evropě?

Sparta smetla Boleslav třemi góly a přiblížila se Slavii, Sigma přetlačila Liberec

HOKEJ ONLINE: Sparta už řádí a je blízko druhé výhře. Třinec v infarktové bitvě srazil Boleslav

HOKEJ ONLINE: Sparta opět srovnala bitvu s Kometou, Boleslav má nabito

To bylo drama! Sparta srovnala finálovou sérii

Sparta to bude mít těžké. A Boleslav půjde do finále, věří Tlustý

Třinec udolal Mladou Boleslav v nájezdech, Sparta rozstřílela České Budějovice

FOTBAL ONLINE: Prodlouží Sparta vítěznou sérii? Boleslavský kolaps, Opava i Karviná slaví

HOKEJ ONLINE: Sparta urvala postupový mečbol. Kometa srovnala

Utah začal sérii NBA s Clippers vítězně i díky Mitchellovým 45 bodům

Třinec poprvé v play off prohrál. Cítil jsem bezbrannost, že utkání nejde našim směrem, přiznal Varaďa