Slavia zachránila v nastavení remízu 1:1 s Arsenalem

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     07.04.2021 (22:59)     Sekcia sport

Londýn - Fotbalisté Slavie Praha remizovali v úvodním utkání čtvrtfinále Evropské ligy na hřišti Arsenalu 1:1. Domácí poslal v Londýně v 86. minutě do vedení střídající Nicolas... celý článek

Barcelona v nastavení zachránila remízu 2:2 s Espaňolem

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     13.02.2022 (23:02)     Sekcia sport

Fotbalisté Barcelony v šesté minutě nastavení zachránili remízu 2:2 na hřišti městského rivala Espaňolu a ve španělské lize jsou znovu čtvrtí.

Barcelona v nastavení zachránila remízu a v lize je čtvrtá

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.02.2022 (16:19)     Sekcia sport

Fotbalisté Barcelony v šesté minutě nastavení zachránili remízu 2:2 na hřišti městského rivala Espaňolu a ve španělské lize se vrátili na čtvrté místo neúplné tabulky. Betis Sevilla ve 24. kole zvítězil na hřišti Levante 4:2 a upevnil si třetí pozici. Dva góly hostů vstřelil Nabil Fekir.

Hoffenheim zachránil remízu v nastavení

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.12.2021 (17:30)     Sekcia sport

Fotbalisté Hoffenheimu s obráncem Pavlem Kadeřábkem v německé lize zachránili remízu 1:1 s Mönchengladbach díky gólu Akpogumy z nastavení.

Gólová přestřelka! Slavia veze z Rotterdamu nakonec remízu

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.04.2022 (16:49)     Sekcia sport

Jeden zvrat, další a pak ještě jeden. První čtvrtfinále Konferenční ligy, v němž Slavia urvala ve čtvrtek na půdě Feyenoordu Rotterdam remízu 3:3, bylo hodně divoké. Emoce šlehaly, sešívaní přežili těžké chvíle, prožili vzlet i pád a nakonec vyrovnal v páté minutě nastavení patičkou Ibrahim Traoré. Odveta se hraje v Edenu za týden, boj o semifinále zůstává otevřený.

Sešívaný sen žije! Slavia veze ze hřiště Arsenalu senzační remízu

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.04.2021 (19:42)     Sekcia sport

Přes všechny problémy a trable s absencí stoperů a nejistotou vznášející se do poslední chvíle nad startem brankáře Koláře uhrála Slavia v prvním čtvrtfinále Evropské ligy s londýnským Arsenalem remízu 1:1. Cennou o to víc, že na Emirates Stadium vstřelila branku, kterou Holeš v nastaveném čase odpověděl na vedoucí trefu Pépého. Touha trenéra Trpišovského po gólu tudíž došla naplnění a jeho tým si odváží z Londýna výsledek, jenž mu dává pro odvetu za týden v Praze velkou postupovou naději.

Slavia veze senzační výsledek. Holeš v nastavení vyrovnal zápas s Arsenalem

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     08.04.2021 (22:58)     Sekcia sport

Fotbalisté Slavie Praha remizovali v úvodním utkání čtvrtfinále Evropské ligy na hřišti Arsenalu 1:1.

Frankfurt vybojoval v nastavení remízu s Wolfsburgem

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.02.2024 (17:37)     Sekcia sport

Fotbalisté Wolfsburgu v 23. kole německé ligy přišli v nastavení o výhru ve Frankfurtu, remízu 2:2 domácím zařídil útočník Omar Marmúš. Reprezentační záložník Václav Černý strávil podruhé za sebou celý zápas na lavičce „Vlků“.

FOTBAL ONLINE: Plzeň vystřelila tři body v nastavení! Škoda řádil v Ďolíčku, Baník zachránil remízu. Chystá se derby

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.08.2022 (10:47)     Sekcia sport

Úřadující mistři berou plný počet bodů! Fotbalová Fortuna liga má na programu pět sobotních zápasů 5. kola. Plzeňská Viktoria o vítězství 1:0 v Českých Budějovicích rozhodla až v nastavení gólem Jonha Mosquery. Ostrava zachránila v závěru zápasu remízu 1:1 v Jablonci. Utkání Teplice - Zlín gól nepřineslo. Mladá Boleslav přestřílela v Ďolíčku Pardubice 3:0, dvěma góly se prosadil kanonýr Milan Škoda. Sparta od 19:00 hostí Bohemians. Přímý přenos vysílá O2 TV Sport, utkání můžete sledovat v online reportáži na Sport.cz.

Slavia venku remizovala se Sivassporem 1:1. Provod v závěru neproměnil penaltu

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     09.09.2022 (18:14)     Sekcia sport

Kromě Slovácka si po prvním zápase základních skupin Konferenční ligy bod za remízu odváží i Slavia. Vzhledem k průběhu zápasu je ale velmi neuspokojivá a sešívaní budou muset svůj výkon jednoznačně zlepšit. Když už se v samotném nastavení Slavia mohla od Sivassporu odtrhnout, penaltu zazdil Lukáš Provod.

De Roon v nastavení zachránil Bergamu remízu v italské lize

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.10.2021 (17:02)     Sekcia sport

Fotbalisté Bergama díky brance Martena de Roona ze čtvrté minuty nastavení zachránili remízu 2:2 s Laziem v domácím utkání 11. kola italské ligy. Atalanta je v neúplné tabulce dál pátá, Římanům patří šesté místo.

Ostrava - Slavia 2:2, dva góly v nastavení, domácí srovnali i podruhé

Valencie dvěma góly v nastavení vybojovala remízu s Mallorcou

Fotbalisté Brém vybojovali v nastavení remízu v Bochumi

Slavia způsobila Arsenalu šok a katastrofu, píší v Anglii

Slavia veze z bláznivého utkání v Rotterdamu divokou remízu 3:3 a naději na postup

Fiorentina se i s Barákem dál střelecky trápí, branku nedala ani Udine

Sešívaný sen žije! Český mistr veze z Londýna senzační remízu

Sešívaný sen žije! Český mistr veze ze hřiště Gunners senzační remízu

Everton otočil v nastavení zápas s Arsenalem, ukončil čekání na výhru

FOTBAL ONLINE: Šok pro Spartu!. Plzeň vystřelila tři body v nastavení, Baník zachránil bod

Klokani obrali Spartu o body! Plzeň vystřelila výhru v nastavení, Baník remizoval

Juventus zachraňoval semifinálovou remízu se Sevillou až v sedmé minutě nastavení

FOTBAL ONLINE: Sparta srovnává skóre! Plzeň vystřelila tři body v nastavení, Baník zachránil bod

Emoce v Liberci! Slavia bez vyloučeného Olayinky přišla v nastavení o výhru

Málo kreativců i kázně. Expert rozebírá, proč je Slavia nepřesvědčivá

Schick zachránil remízu

Derby mezi Manchesterem United a Arsenalem rozhodl jediný gól, z penalty skóroval Aubameyang

Al-Hilal s největšími hvězdami v sestavě zachraňoval remízu s týmem z Uzbekistánu v desáté mnutě nastavení

Vlahovič gólem v nastavení zachránil Juventusu remízu s Boloňou

VAR dvakrát úřadoval. Klokani v nastavení urvali na Střelnici bod!

Jablonec zachránil remízu s Hradcem až v deváté minutě nastavení

Leverkusen s Hložkem začal boj o finále porážkou. Juventus v nastavení vydřel remízu

Sparta remízu v derby zachránila penaltou v nastavení. Fotbalu jsme viděli minimum

Slavia v nastavení vydřela výhru 3:2 v Tiraspolu a v EL postoupila

Přestřelka bez vítěze. Olomouc zachránila bod s Jihočechy v sedmé minutě nastavení