Juventus zachraňoval semifinálovou remízu se Sevillou až v sedmé minutě nastavení

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     11.05.2023 (23:25)     Sekcia sport

Sevilla je královnou Evropské ligy. V cestě do semifinále vyřadila PSV, Fenerbahce a především Manchester United. Aby svou dominanci v soutěži potvrdila, musí ještě přejít přes turínský Juventus, na jehož hřiště zavítala. A dlouho to s prvním krokem k finále vypadalo dobře. Pak ale přišel tradiční spasitel Juve Gatti a v sedmé minutě nastavení zařídil remízu. celý článek

Leverkusen s Hložkem začal boj o finále porážkou. Juventus v nastavení vydřel remízu

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.05.2023 (08:21)     Sekcia sport

Fotbalisté Leverkusenu s Adamem Hložkem v základní sestavě prohráli v úvodním semifinále Evropské ligy na hřišti AS Řím 0:1. Juventus díky gólu v sedmé minutě nastavení remizoval doma se Sevillou 1:1.

Al-Hilal s největšími hvězdami v sestavě zachraňoval remízu s týmem z Uzbekistánu v desáté mnutě nastavení

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     19.09.2023 (09:54)     Sekcia sport

Za posily toto léto Al-Hilal vysázel 353 milionů eur. Přišly největší fotbalová jména Evropy jako Neymar, Kalidou Koulibaly nebo Aleksandar Mitrovič. I tak ale nebyl tým vedený Jorge Jesusem schopen porazit v ráci asijské Ligy mistrů tým Navbahor Namangan z Uzbekistánu, jehož kádr disponuje tržní hodnotou 10 milionů eur. Alespoň remízu navíc Al-Hilal zachraňoval v 10. minutě nastavení.

Sigma předvedla neskutečný závěr a doma urvala alespoň bod

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.08.2021 (15:58)     Sekcia sport

Fotbalisté Českých Budějovic ztratili v utkání 4. kola první ligy v Olomouci dvoubrankové vedení a po gólu inkasovaném v sedmé minutě nastavení remizovali na Hané 3:3. V úvodním dějství se za hosty trefili Fortune Bassey a Patrik Čavoš, po snížení Václavem Jemelkou přidal třetí branku Dynama střídající Emmanuel Tolno. V 87. minutě se ale prosadil domácí Pavel Zifčák a v sedmé minutě nastavení vyrovnal Florent Poulolo. Oba celky si připsaly první remízu v sezoně, Jihočeši bodovali se Sigmou v lize popáté za sebou.

Real propásl šanci dostat se na první místo. Se Sevillou nakonec zachraňoval remízu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     09.05.2021 (23:07)     Sekcia sport

Real Madrid doma jen remizoval 2:2 se Sevillou a z druhého místa ztrácí na městského rivala Atlético dva body. Tomáš Vaclík sledoval utkání z lavičky.

Kanonýři zachraňovali aspoň bod v derby v sedmé minutě nastavení

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.04.2021 (16:35)     Sekcia sport

Fotbalisté Arsenalu remizovali v anglické lize doma 1:1 v londýnském derby s Fulhamem. Alespoň bod "Kanonýrům" proti sestupem ohroženému soupeři zachránil gólem v sedmé minutě nastavení Edward Nketiah.

Barcelona v nastavení zachránila remízu 2:2 s Espaňolem

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     13.02.2022 (23:02)     Sekcia sport

Fotbalisté Barcelony v šesté minutě nastavení zachránili remízu 2:2 na hřišti městského rivala Espaňolu a ve španělské lize jsou znovu čtvrtí.

Arsenal zachránil výhru v sedmé minutě nastavení. West Ham se Součkem utrpěl debakl

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.03.2023 (15:31)     Sekcia sport

Arsenal v anglické fotbalové lize doma porazil předposlední Bournemouth 3:2. Vítězství zajistil lídrovi soutěže v sedmé minutě nastavení střídající Nelson. Obhájce titulu Manchester City v 26. kole porazil Newcastle 2:0 a na Arsenal ztrácí pět bodů.

Fotbalisté Chelsea přišli o vítězství nad Wolverhamptonem v sedmé minutě nastavení

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.05.2022 (18:04)     Sekcia sport

Fotbalisté Chelsea v zápase 36. kola anglické ligy ztratili v sedmé minutě nastavení vítězství nad Wolverhamptonem a doma remizovali 2:2.

Ostrava - Slavia 2:2, dva góly v nastavení, domácí srovnali i podruhé

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.06.2020 (20:04)     Sekcia sport

Slávističtí fotbalisté znovu zakopli v Ostravě. Přitom ve čtvrté minutě nastavení dali gól na 2:1, ale nebyl vítězný. Domácí z poslední akce vytěžili roh a z něj vyrovnal kapitán Stronati. V sedmé minutě nastavení. Slavia má na Plzeň už jen šestibodový náskok.

Žolík, co trefí remízu. Huf se prosadil i ve „vršovickém derby“ s Bohemians

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.12.2020 (11:07)     Sekcia sport

David Huf. Tak se jmenuje borec, který coby střídající hráč pardubickým fotbalistům v první lize už podruhé za sebou zachraňoval bod. Zatímco minule proti Sigmě udeřil až v poslední možné chvíli – v 5. minutě nastavení, teď v sobotu proti Bohemians 1905 skóroval na finálních 1:1 už v 63. minutě. To už byl 21letý forvard na trávníku půl hodiny, když nahradil veterána Černého.

Cristiano Ronaldo dal první gól za Al-Nassr. Jeho penalta v nastavení rozhodla o remíze

Juventus gólem v nastavení ukončil domácí neporazitelnost Monzy a vede

Češi řídili stíhací jízdu West Hamu. Ten Tottenhamu ukradl bod v poslední minutě

Mönchengladbach prohrával v 90. minutě o dva góly, remízu vydřel v nastavení

Chelsea přišla v nastavení o výhru, debakl Manchesteru United

Hoffenheim zachránil remízu v nastavení

Chelsea v nastavení ztratila výhru nad Wolverhamptonem

Šok pro Juventus, City a Real mají jako první jistý postup do play off

Liga mistrů: Bayern se nadřel na výhru v Kodani, David Jurásek s Benficou prohrál s Interem Milán

Chytil v nastavení vystřelil Olomouci výhru nad Brnem

Smolný zápas pro Pardubice, o výhru přišly v nastavení

VAR dvakrát úřadoval. Klokani v nastavení urvali na Střelnici bod!

Janktův gól proti Neapoli na body nestačil, vedoucí AC Milán zachraňoval aspoň bod

Černý den pro Juventus. Vítězství nad Laziem ztratil v poslední minutě, kvůli zranění odstoupil Ronaldo

Přestřelka bez vítěze. Olomouc zachránila bod s Jihočechy v sedmé minutě nastavení

Aston Villa poprvé ztratila doma, překvapivou remízu uhrál Sheffield United

AC Milán zachraňoval doma remízu, Jankto nenastoupil

Čvančarův skvělý debut: v přestřelce dal dva góly, v nastavení si troufl na penaltu