Juventus gólem v nastavení ukončil domácí neporazitelnost Monzy a vede

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.12.2023 (23:14)     Sekcia sport

Juventus vybojoval gólem ve čtvrté minutě nastavení vítězství 2:1 v Monze a vede italskou fotbalovou ligu před víkendovými zápasy 14. kola o bod před Interem Milán. Držitel 36 italských titulů porazil Monzu v Serii A poprvé a také jí dal premiérové branky. V minulé sezoně, v které hrála v nejvyšší soutěži poprvé, s ní prohrál 0:1 a 0:2. celý článek

Juventus s Boloňou míří do Ligy mistrů. Vděčí vítězství Atalanty nad AS Řím

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.05.2024 (23:21)     Sekcia sport

Fotbalisté Bergama v přímém souboji o účast v Lize mistrů porazili v italské lize AS Řím 2:1. Juventus a Boloňa mají díky tomu na Římany dvě kola před koncem nedostižný sedmibodový náskok a zajistily si účast v milionářské soutěži. Boloňa si ji zahraje poprvé. Juventus gólem Adriena Rabiota v nastavení vyrovnal proti jistě sestupující Salernitaně na 1:1.

Everton otočil v nastavení zápas s Arsenalem, ukončil čekání na výhru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.12.2021 (23:28)     Sekcia sport

Fotbalisté Evertonu gólem v nastavení otočili dohrávku 15. kola proti Arsenalu a vítězstvím 2:1 ukončili osmizápasovou šňůru bez výhry v anglické lize. Vítězný gól vstřelil v druhé dodatečné minutě Demarai Gray.

Leverkusen s Hložkem začal boj o finále porážkou. Juventus v nastavení vydřel remízu

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.05.2023 (08:21)     Sekcia sport

Fotbalisté Leverkusenu s Adamem Hložkem v základní sestavě prohráli v úvodním semifinále Evropské ligy na hřišti AS Řím 0:1. Juventus díky gólu v sedmé minutě nastavení remizoval doma se Sevillou 1:1.

Girona udolala outsidera gólem v nastavení a vede španělskou ligu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.10.2023 (23:35)     Sekcia sport

Fotbalisté Girony gólem v nastaveném čase porazili Celtu Vigo 1:0 a před víkendovým programem se v čele španělské ligy bodově odpoutali od Realu Madrid.

AS Řím gólem v nastavení vybojoval výhru nad Spezií

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.01.2021 (16:58)     Sekcia sport

Fotbalisté AS Řím porazili gólem v nastavení nováčka italské ligy Spezii 4:3 a jsou třetí v tabulce. Dvěma brankami k výhře v zápase 19. kola...

Olymp ukončil neporazitelnost Liberce v extralize volejbalistek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.11.2023 (21:08)     Sekcia sport

Volejbalistky Olympu Praha ukončily v 6. kole extraligy neporazitelnost Liberce. Na domácí palubovce zvítězily nad obhájkyněmi bronzu po dramatu v koncovce první sady 3:0. Pozici lídra si před Severočeškami upevnil Prostějov, který porazil mistrovské KP Brno 3:0 a vyhrál i sedmý zápas v sezoně. Obhájkyně titulu naopak zůstávají bez vítězství.

Real rozhodl o výhře gólem v nastavení a je druhý v lize

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.03.2021 (16:08)     Sekcia sport

Fotbalisté Realu Madrid ve 27. kole španělské ligy doma porazili Elche 2:1. Až v nastavení rozhodl Karim Benzema svým druhým gólem v zápase...

Atlético zvítězilo nad Espaňolem gólem z deváté minuty nastavení

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     12.09.2021 (16:23)     Sekcia sport

Fotbalisté Atlética Madrid otočili utkání španělské ligy na hřišti Espaňolu, výhru 2:1 zařídil gólem v deváté minutě nastavení Thomas Lemar.

Házenkáře Karviné nepřipravilo o neporazitelnost ani Nové Veselí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.10.2021 (22:16)     Sekcia sport

Neporazitelnost házenkářů Karviné v extraligové sezoně neukončilo ani Nové Veselí. Vicemistr domácí duel 7. kola vyhrál jednoznačně 35:26 i díky devíti gólům kanonýra Vojtěch Patzela a vede tabulku s plným počtem čtrnácti bodů.

Ballkani potřebovalo na Sivassporu čtyři góly, vítězný dalo v nastavení

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.10.2022 (21:19)     Sekcia sport

Fottbalisté kosovského Ballkani slaví historické vítězství v základní fázi evropských pohárů. Ve svém třetím vystoupení v Konferenční lize zdolali domácí Sivasspor 4:3 gólem ve čtvrté minutě nastavení.

Plzeň otočila zápas v Liberci a připravila Bílé Tygry o domácí neporazitelnost

Janktův gól proti Neapoli na body nestačil, vedoucí AC Milán zachraňoval aspoň bod

Juventus zachraňoval semifinálovou remízu se Sevillou až v sedmé minutě nastavení

Útočník Vydra pomohl Burnley gólem v nastavení k postupu v poháru

Barcelona vyfasovala debakl! Ronaldo v rekordním zápase vystřelil výhru United v nastavení

Barák se trefil na San Siru! Pomohl k remíze s AC Milán

Union Berlín porazil Mönchengladbach gólem v nastavení a vrátil se do čela ligy

Souček gólem pomohl k výhře West Hamu, také Liverpoolu rozhodl až v nastavení

Basketbalisté Nymburka po pauze zlomili odpor Brna a drží domácí neporazitelnost

Oslabený AC Milán podlehl v italské fotbalové lize 2:4 Monze

Leeds Bamfordovým hattrickem ukončil neporazitelnost Aston Villy

Union znovu vede bundesligu

Fotbalisté vedoucí Příbrami podlehli doma Varnsdorfu gólem v nastavení

Neporazitelnost Draků v baseballové extralize skončila v derby s Hrochy

Hokejisté Vítkovic urvali výhru v prodloužení

Plzeň rozstřílela Jablonec a dál vede ligu. Spartu spasil gól v nastavení, Slavia ztratila