Lewandowski v nastavení spasil Barcelonu

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.10.2022 (16:06)     Sekcia sport

Fotbalisté Cádizu překvapivě porazili ve 12. kole španělské ligy Atlético Madrid 3:2. Zápas rozhodl gólem v deváté minutě nastavení Rubén Sobrino. Alméria využila početní výhody a třemi brankami v druhém poločase zdolala Celtu Vigo 3:1. Sevilla stále čeká na první domácí výhru, v sobotu na svém hřišti podlehli Vallecanu 0:1. Barcelona zvítězila na hřišti Valencie 1:0, ve třetí minutě nastavení rozhodl Robert Lewandowski. celý článek

Robert Lewandowski dvěma góly sestřelil Celtu Vigo

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     17.02.2024 (20:46)     Sekcia sport

Robert Lewandowski je v tomto ročníku pod velkou palbou kritiky. Polský kanonýr má spoustu zápasů, kdy ani na hřišti není vidět, nebo pálí šance. Obojí už letos stálo Barcelonu pár výsledků. Dnes to však ten případ nebyl. Robert Lewandowski dvěma góly sestřelil Celtu Vigo. Opět to ale bylo jen tak tak. O výhře rozhodla opakovaná penalta v poslední minutě nastavení.

Rána pro Barcelonu. Kanonýr Lewandowski dostal třízápasový trest

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.11.2022 (14:43)     Sekcia sport

Fotbalistům Barcelony bude po mistrovství světa ve třech zápasech chybět útočník Robert Lewandowski. Nejlepší střelec španělské ligy byl potrestán za vyloučení v utkání s Pamplonou.

Bourák Lewandowski. Čtyřmi góly vzal šanci na bod Daridově Hertě, ten poslední dal v nastavení

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     04.10.2020 (20:11)     Sekcia sport

Fotbalisté Herthy Berlín s Vladimírem Daridou v sestavě sahali po bodu proti obhájcům titulu Bayernu Mnichov, nakonec ale po penaltě v nastavení prohráli 3:4. Všechny čtyři góly domácího celku vstřelil útočník Robert Lewandowski. Polský kanonýr jako kdyby chtěl ukázat, že jeho čtvrteční zvolení nejlepším fotbalistou Evropy za uplynulou sezonu v anketě UEFA nebyla náhoda.

Liberec uniká ze dna, porazil Olomouc. Slovácko spasil v nastavení Cicilia

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     23.10.2021 (18:02)     Sekcia sport

Slovácko rozhodlo zápas proti Bohemians až v nastavení a vyhrálo pátý ligový duel po sobě.

Lewandowski ve čtvrtém duelu za Barcelonu poprvé skóroval

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.08.2022 (11:18)     Sekcia sport

Kanonýr Robert Lewandowski zaznamenal při čtvrtém startu po přestupu do Barcelony premiérový gól v dresu katalánského velkoklubu. Polský útočník, jenž do Španělska zamířil v létě z Bayernu Mnichov, se trefil ve finále přípravného turnaje o pohár Joana Gampera proti mexickému týmu Los Pumas, další dvě branky při výhře 6:0 spoluhráčům připravil.

Lewandowski ve druhém duelu za Barcelonu poprvé skóroval

Kanonýr Robert Lewandowski zaznamenal při druhém startu po přestupu do Barcelony premiérový gól v dresu katalánského velkoklubu. Polský útočník, jenž do Španělska zamířil v létě z Bayernu Mnichov, se trefil ve finále přípravného turnaje o pohár Joana Gampera proti mexickému týmu Los Pumas, další dvě branky při výhře 6:0 spoluhráčům připravil.

Drama až do konce. Lewandowski vystřílel Bayernu výhru čtyřmi góly

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.10.2020 (20:31)     Sekcia sport

Fotbalisté Herthy Berlín s Vladimírem Daridou v sestavě sahali po bodu proti obhájcům titulu Bayernu Mnichov, nakonec však po penaltě v nastavení prohráli 3:4. Všechny čtyři góly domácího celku vstřelil v zápase 3. kola bundesligy útočník Robert Lewandowski.

AC Milán hraje s Atalantou, Inter v Udine. AS Řím spasil gól v nastavení

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.01.2021 (16:59)     Sekcia sport

Fotbalisté AS Řím porazili gólem v nastavení nováčka italské ligy La Spezii 4:3. Dvěma brankami k výhře pomohl Borja Mayoral. Od 18.00 vedoucí AC Milán hostí Atalantu, ve stejný čas hraje druhý Inter v Udine.

Real udolal Elche až v nastavení a předskočil Barcelonu na druhém místě v lize

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     13.03.2021 (18:56)     Sekcia sport

Výhru 2:1 nad Elche vystřílel Karim Benzema. Obhájci titulu na druhém místě tabulky vystřídali Barcelonu, která má k dobru pondělní utkání s Huescou.

Real v semifinále Superpoháru porazil po prodloužení Barcelonu

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.01.2022 (22:39)     Sekcia sport

Fotbalisté Realu Madrid porazili v semifinále španělského Superpoháru v Saúdské Arábii svého velkého rivala Barcelonu 3:2 po prodloužení. Utkání v Rijádu rozhodl v osmé minutě nastavení střídající Federico Valverde.

Ve finále španělského superpoháru uvidíme El Clásico. Barcelonu přes Osasunu poslal Lewandowski

Bayern mířil za další ztrátou, v nastavení ho proti Lipsku spasil Kane

Plzeň v Budějovicích spasil až v nastavení Mosquera

Ml. Boleslav - Zlín 3:2, domácí přišli o náskok, v nastavení je spasil Jawo

Suárez zajistil Atléticu výhru. Barcelonu při 500. startu Messiho spasil De Jong

Demolice v Lisabonu. Bayern zostudil Barcelonu osmi góly a postoupil do semifinále Ligy mistrů

Fotbalisté Realu v semifinále Superpoháru porazili po prodloužení Barcelonu

Španěly spasil gól v šesté minutě nastavení, šlágr Ligy národů s Německem skončil 1:1

Hvězdný Bellingham se znovu trefil a spasil Real

Girona pokořila po pauze třikrát Vallecano a vrátila se před Barcelonu

Stuani v nastavení rozhodl o výhře fotbalistů Girony nad Betisem

Démon Lewandowski. Střelec Bayernu čtyřmi góly potopil Herthu

Plzeň rozstřílela Jablonec a dál vede ligu. Spartu spasil gól v nastavení, Slavia ztratila

Lewandowski řádil. Bayern znovu porazil Dortmund a podeváté vyhrál německý Superpohár

Bayern deklasoval Frankfurt, Lewandowski se blýskl hattrickem

Ansu Fati z lavičky řídil premiérovou výhru Barcelony. Řádil i Lewandowski

Lewandowski opět pálil a favorit zvítězil

Lewandowski byl velmi rozmazlený, říká bývalý spoluhráč z Bayernu

Lewandowski? Kanonýr, pro nějž farář zkrátil mši a jako malý nedal míč z ruky ani u večeře

Barcelonu spasil svým prvním gólem osmnáctiletý Roque

Jankto Barcelonu nezastavil, Getafe padlo. Atlético kuriózním způsobem srovnalo v nastavení

"Je nejlepší na světě." Nezastavitelný Lewandowski překonal Messiho i Ronalda

Stopka na tři zápasy. Kanonýr Lewandowski bude Barceloně po MS chybět

Bayern vyhrál v Brémách, Lewandowski už je v historické ligové tabulce střelců druhý