Smolný zápas pro Pardubice, o výhru přišly v nastavení

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.10.2023 (17:26)     Sekcia sport

Fotbalisté Pardubic ve 12. kole první ligy remizovali na svém hřišti 1:1 s Olomoucí. Ve 22. minutě poslal domácí do vedení z penalty olomoucký odchovanec Kryštof Daněk, premiérovou remízu v ročníku ale zajistila Hanákům ve čtvrté minutě nastavení vlastní branka Denise Halinského. Sigma se bodově dotáhla na třetí Plzeň, která prohrála 0:3 v Liberci. Východočeši nevyhráli popáté za sebou a v neúplné tabulce jsou třináctí. celý článek

Olomouc s namočenými Teplicemi jen remizovala. Smolný zápas, litoval Látal

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.04.2021 (11:04)     Sekcia sport

Dobrý vstup do zápasu, ale na jeho konci jen jeden získaný bod za remízu 1:1. Olomoučtí fotbalisté si s tápajícími Teplicemi neporadili a na domácí výhru v lize čekají už dva měsíce. „Pro nás to byl smolný zápas, inkasovali jsme z jedné střely na branku. Bohužel, je to fotbal. Jsme zklamaní, ale musíme to tak brát,“ prohlásil trenér Radoslav Látal.

Smolný zápas pro Vejmelku. Inkasoval z prvních dvou střel a po minutě hry střídal

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     07.11.2021 (07:24)     Sekcia sport

Zkrat českého gólmana nakonec Arizonu vítězství nestál. Kojoti zápas otočili a dosáhli na první výhru v sezoně.

Slavia se může ve Zlíně přiblížit ke Spartě, Karviná hostí Pardubice

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.02.2024 (11:08)     Sekcia sport

Plzeň nakonec v úterý dohrávku využila a v nastavení urvala v Ostravě těsnou výhru. Fotbalová Fortuna liga nabízí ve středu další dvě utkání, která musela být na podzim odložena. Od 17:00 se hraje zápas Karviná - Pardubice. Zlín pak od 18:00 hostí Slavii. Přímé přenosy vysílá O2 TV Sport, všechna utkání můžete sledovat v online reportážích na Sport.cz.

HOKEJ ONLINE: Třináctý gól, v Litvínově se hraje nevídaný zápas! Pardubice přišly o náskok

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.12.2020 (14:02)     Sekcia sport

Hokejová Tipsport extraliga má v pondělí na programu pět zápasů. Svůj duel již má za sebou Třinec, který doma prohrál s Karlovými Vary 3:4 po nájezdech. Výhru 2:0 na ledě Olomouce slaví i Liberec. V dalších duelech Litvínov měří síly s Brnem, Mladá Boleslav hraje se Zlínem a Pardubice s Vítkovicemi. Všechna utkání můžete sledovat v podrobných online reportážích na Sport.cz.

Češky sahaly po senzační výhře. O skalp favoritek přišly v nastavení

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.11.2021 (14:32)     Sekcia sport

České fotbalistky remizovaly v Ostravě v pátém kvalifikačním duelu o postup na mistrovství světa s obhájkyněmi stříbra Nizozemkami 2:2, přestože nad velkým favoritem dvakrát vedly. O senzační vítězství přišly v nastavení. Domácí poslala do vedení v prvním poločase Kateřina Svitková, za favoritky vyrovnala po změně stran Danielle van de Donková. Po hodině hry se trefila Simona Necidová, ve třetí minutě nastavení ale srovnala Stephanie van der Gragtová.

Schalke dostalo gól v nastavení a dál čeká na ligovou výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.12.2020 (18:12)     Sekcia sport

Ve třetí minutě nastavení přišli v neděli fotbalisté Schalke o vítězství v Augsburgu, kde remizovali 2:2 a v německé lize nevyhráli už 27. zápas v...

Fotbalistky sahaly po senzaci, o výhru proti Nizozemsku přišly v nastavení

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.11.2021 (14:43)     Sekcia sport

Skvělý, bojovný výkon, ale nakonec ztráta. České fotbalistky i podruhé v kvalifikaci o mistrovství světa remizovaly s Nizozemskem, tentokrát na domácí půdě 2:2. Góly za domácí vstřelily Kateřina Svitková a Simona Necidová. Ve třetí minutě nastavení však srovnala Stephanie van der Gragtová.

Smolný zápas pro Slavii. Každému z nás chybí větší zodpovědnost, hledal příčiny prohry Malínský

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     22.10.2020 (22:47)     Sekcia sport

Podle záložníka Tomáše Malinského sehráli fotbalisté Slavie v úvodu základní skupiny Evropské ligy na hřišti Beer Ševy smolný zápas. Navzdory jasné převaze v počtu střel a držení míče prohráli Pražané 1:3. Malinský si myslí, že hráčům Slavie chybí zodpovědnost.

Everton otočil v nastavení zápas s Arsenalem, ukončil čekání na výhru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.12.2021 (23:28)     Sekcia sport

Fotbalisté Evertonu gólem v nastavení otočili dohrávku 15. kola proti Arsenalu a vítězstvím 2:1 ukončili osmizápasovou šňůru bez výhry v anglické lize. Vítězný gól vstřelil v druhé dodatečné minutě Demarai Gray.

Teplice při Frťalově premiéře přišly v nastavení o výhru nad Brnem

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.03.2023 (17:00)     Sekcia sport

Fotbalisté Teplic v 23. kole první ligy remizovali na svém hřišti 1:1 s Brnem a ani v premiéře pod novým koučem Zdenkem Frťalou neukončili čekání na první jarní výhru. Severočechy poslal do vedení v 53. minutě záložník Dominik Pleštil, v šesté minutě nastavení ale srovnal z penalty 16. gólem v sezoně nejlepší ligový střelec Jakub Řezníček. Skláři nevyhráli sedmé kolo po sobě a v neúplné tabulce zůstali čtrnáctí. Zbrojovka bodovala v nejvyšší soutěži počtvrté za sebou, z toho potřetí v řadě remizovala, a je devátá.

Chytil v nastavení vystřelil Olomouci výhru nad Brnem

Frankfurt vybojoval v nastavení remízu s Wolfsburgem

Falcaův gól z penalty v nastavení připravil fotbalisty Atlética o výhru

Messi v nastavení zařídil výhru PSG

Pardubice porazily Karlovy Vary a jsou jednu výhru od postupu

Pardubice udolaly Vary a připsaly si v play off první výhru

Vary šokovaly senzačním finišem! Kladno po bitvě padlo s Třincem, Pardubice slaví

České fotbalistky remizovaly s Nizozemkami, o výhru přišly v nastavení

Šlágr mezi Chelsea a Manchesterem United skončil remízou. V nastavení srovnal Casemiro

Opavský bek Žídek zaplatil výhru krví. Cadu mu rozkopl čelo

Kladno ukončilo gólový půst, ale výhru slaví Sparta! Pardubice přišly o pozici lídra

Kladno ukončilo gólový půst, ale výhru urvala Sparta! Pardubice přišly o pozici lídra

Smolný zápas pro Součka a spol. Ronaldo s United slaví šťastnou výhru

Vedoucí Pardubice slaví šestou výhru v řadě

Smolný vlastenec sparťana a „Maradona z Baníku“. Gambie končí, trenér rezignoval

Extraliga je zpátky. Sparta na úvod deklasovala Pardubice 7:1

Klokani obrali Spartu o body! Plzeň vystřelila výhru v nastavení, Baník remizoval