Teplice při Frťalově premiéře přišly v nastavení o výhru nad Brnem

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.03.2023 (17:00)     Sekcia sport

Fotbalisté Teplic v 23. kole první ligy remizovali na svém hřišti 1:1 s Brnem a ani v premiéře pod novým koučem Zdenkem Frťalou neukončili čekání na první jarní výhru. Severočechy poslal do vedení v 53. minutě záložník Dominik Pleštil, v šesté minutě nastavení ale srovnal z penalty 16. gólem v sezoně nejlepší ligový střelec Jakub Řezníček. Skláři nevyhráli sedmé kolo po sobě a v neúplné tabulce zůstali čtrnáctí. Zbrojovka bodovala v nejvyšší soutěži počtvrté za sebou, z toho potřetí v řadě remizovala, a je devátá. celý článek

Kluci hrají o svůj chleba, říká nový trenér teplických fotbalistů Frťala

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.03.2023 (09:18)     Sekcia sport

Hektická obnovená premiéra kouče Zdenka Frťaly v první lize. Jeho Teplice omráčila penalta v závěru nastavení, i proto navzdory remíze 1:1 s Brnem své hráče chválil: „Pro výhru udělali maximum.“

Chytil v nastavení vystřelil Olomouci výhru nad Brnem

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     20.02.2021 (16:54)     Sekcia sport

Olomouc - Fotbalisté Olomouc udolali ve 20. kole první ligy Brno 1:0. Vyrovnaný zápas rozhodl v druhé minutě nastavení Mojmír Chytil. Sigma zvítězila po třech kolech a poskočila na sedmé...

Češky sahaly po senzační výhře. O skalp favoritek přišly v nastavení

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.11.2021 (14:32)     Sekcia sport

České fotbalistky remizovaly v Ostravě v pátém kvalifikačním duelu o postup na mistrovství světa s obhájkyněmi stříbra Nizozemkami 2:2, přestože nad velkým favoritem dvakrát vedly. O senzační vítězství přišly v nastavení. Domácí poslala do vedení v prvním poločase Kateřina Svitková, za favoritky vyrovnala po změně stran Danielle van de Donková. Po hodině hry se trefila Simona Necidová, ve třetí minutě nastavení ale srovnala Stephanie van der Gragtová.

Fotbalistky sahaly po senzaci, o výhru proti Nizozemsku přišly v nastavení

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.11.2021 (14:43)     Sekcia sport

Skvělý, bojovný výkon, ale nakonec ztráta. České fotbalistky i podruhé v kvalifikaci o mistrovství světa remizovaly s Nizozemskem, tentokrát na domácí půdě 2:2. Góly za domácí vstřelily Kateřina Svitková a Simona Necidová. Ve třetí minutě nastavení však srovnala Stephanie van der Gragtová.

Parádní šlágr na Letné, Slavii vzal výhru vlastní gól v nastavení. Zlín a Teplice selhaly

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.04.2023 (06:19)     Sekcia sport

Fotbalisté Sparty remizovali v sobotím šlágru Fortuna ligy na Letné se Slavií po divoké přestřelce 3:3. Slavia vedla o dvě branky, Letenští srovnali, následně získali sešévaní znovu náskok, výhry se však nedočkali. Stoper Ousou si totiž v nastavení vstřelil vlastní gól. Zlín prohrál doma se Sigmou Olomouc 0:1. Na vlastním stadionu neuspěly ani Teplice, které podlehly SLovácku 1:3. Před vlastním publikem nevyhrál ani Jablonec, kterému v podještědském derby zachránil bod po remíze 1:1 Chramosta.

Teplice v divokém závěru přišly o výhru s Opavou a komplikují si boj o záchranu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     31.05.2020 (16:18)     Sekcia sport

Dvě minuty před koncem přišli fotbalisté Teplic o vítězství v souboji dvou sestupem ohrožených týmů proti Opavě.

Teplice si poradily s Brnem a odskočily pásmu sestupu, Pardubice se doma stále drží

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     20.12.2020 (16:04)     Sekcia sport

Fotbalisté Teplic ve 13. kole první ligy zvládli záchranářský souboj s Brnem a díky brance Tomáše Kučery ze 79. minuty vyhráli 1:0.

Teplice padly v nastavení, nevyhrály deváté kolo po sobě

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.10.2021 (16:54)     Sekcia sport

Fotbalisté Teplic podlehli doma ve 13. kole první ligy Liberci 1:2. Skláři nevyhráli v nejvyšší soutěži podeváté za sebou a pod trenérem Jiřím Jarošíkem prohráli i čtvrtý ligový duel. Na branku hostujícího Jana Matouška z druhé minuty odpověděl v prvním poločase Ondřej Mazuch, výhru Slovanu však trefil v přesilovce ve druhé minutě závěrečného nastavení Imad Rondič. Domácí totiž od 85. minuty dohrávali bez vyloučeného Jana Knapíka. Teplice zůstaly v neúplné tabulce na předposledním 15. místě, poslední Karviná má však dva zápasy k dobru. Liberec se po druhé ligové výhře za sebou posunul na 10. místo.

Smolný zápas pro Pardubice, o výhru přišly v nastavení

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.10.2023 (17:26)     Sekcia sport

Fotbalisté Pardubic ve 12. kole první ligy remizovali na svém hřišti 1:1 s Olomoucí. Ve 22. minutě poslal domácí do vedení z penalty olomoucký odchovanec Kryštof Daněk, premiérovou remízu v ročníku ale zajistila Hanákům ve čtvrté minutě nastavení vlastní branka Denise Halinského. Sigma se bodově dotáhla na třetí Plzeň, která prohrála 0:3 v Liberci. Východočeši nevyhráli popáté za sebou a v neúplné tabulce jsou třináctí.

FOTBAL ONLINE: Teplice vedou nad Brnem, Slavia se z karantény vrací na derby

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.12.2020 (14:00)     Sekcia sport

Sešívaní ukončili karanténu, nedělní program 13. kola fotbalové Fortuna ligy tak nabízí všechny čtyři zápasy. Od 14:00 hrají Teplice s Brnem (1:0) a Pardubice se Zlínem (0:0). Slovácko od 16:00 před kamerami O2 TV Sport hostí Plzeň. Slavia hraje od 18:30 s Bohemians, utkání vysílá rovněž O2 TV Sport. Všechny ligové zápasy můžete sledovat v online reportážích na Sport.cz.

Na oraništi uspěli domácí. Teplice zvítězily v osmifinále poháru nad Brnem 2:0

Messi v nastavení zařídil výhru PSG

Zbrojovka šokovala Slovan v nastavení, bod však bolí oba

FOTBAL ONLINE: Ousou posílá Slavii do vedení! Slovácko ovládlo derby, Teplice nadělovaly

Pardubice porazily Teplice 2:1 a oslavily první ligovou výhru

Ostrava deklasovala Teplice 5:0 a ukončila čekání na venkovní výhru

Messi v nastavení zařídil výhru PSG, Neymar se zranil

1. liga: Zlín se zachránil, Teplice skončí na barážovém místě

České fotbalistky přišly v samém závěru o senzaci, Nizozemky dokázaly vyrovnat

FOTBAL ONLINE: Slovácko ovládlo derby, Teplice nadělovaly, slaví i Jablonec. Chystá se Slavia

Slavia ztenčila náskok Plzně po výhře nad Libercem. Slovácko ovládlo derby, Teplice nadělovaly

FOTBAL ONLINE: Slavia drtí doma Liberec! Slovácko ovládlo derby, Teplice nadělovaly