Falcaův gól z penalty v nastavení připravil fotbalisty Atlética o výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.10.2022 (21:10)     Sekcia sport

Fotbalisté Atlética Madrid dostali gól z penalty v nastavení a po sérii tří vítězství ve španělské lize s Vallecanem jen remizovali 1:1. Madridský tým je třetí v tabulce o bod před Betisem Sevilla a San Sebastianem, které mají zápas k dobru. celý článek

Falcaův gól v nastavení připravil fotbalisty Atlétika o čtvrtou výhru v řadě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.10.2022 (23:18)     Sekcia sport

Fotbalisté Atlétika Madrid dostali gól z penalty v nastavení a po sérii tří vítězství ve španělské lize s Rayem Vallecanem jen remizovali 1:1.

Carrasco rozhodl v závěru z penalty o výhře Atlética nad Espaňolem

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.04.2022 (16:08)     Sekcia sport

Fotbalisté Atlética Madrid v nedělním 32. kole španělské ligy i v oslabení udolali na svém hřišti 2:1 Espaňol. V osmé minutě nastavení rozhodl z penalty svým druhým gólem v utkání Yannick Carrasco. Obhájci titulu zvýšili na čtvrtém místě náskok před pátým Betisem Sevilla na tři body.

Suárez dvěma góly zařídil těsnou výhru Atlética, Valencia remizovala

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.01.2021 (23:23)     Sekcia sport

Fotbalisté Atlética Madrid zdolali ve španělské lize Eibar 2:1 a tabulku vedou o sedm bodů před Realem, navíc odehráli o zápas méně než nejbližší pronásledovatelé. Šestou výhru v řadě zachránili svěřenci Diega Simeoneho až v závěru utkání z penalty, z níž se podruhé v zápase zapsal mezi střelce Luis Suárez.

Bizarní kiks Villarrealu! O výhru ho připravil vlastní gól

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.08.2021 (12:34)     Sekcia sport

V zápase třetího kola španělské fotbalové La Ligy mezi Atléticem Madrid a Villarrealem se hostům „povedl“ neskutečný kiks. O výhru je totiž připravil nešťastný vlastní gól v páté minutě nastavení.

Atlético zvítězilo nad Espaňolem gólem z deváté minuty nastavení

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     12.09.2021 (16:23)     Sekcia sport

Fotbalisté Atlética Madrid otočili utkání španělské ligy na hřišti Espaňolu, výhru 2:1 zařídil gólem v deváté minutě nastavení Thomas Lemar.

Morata s Félixem zařídili suverénní výhru Atlética nad Getafe

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.08.2022 (21:42)     Sekcia sport

Fotbalisté Atlética Madrid vstoupili do nové sezony španělské ligy výhrou 3:0 na hřišti Getafe. Dvakrát se trefil Álvaro Morata, všechny tři branky připravil svým spoluhráčům jeho kolega z útoku Joao Félix.

ONLINE: Oslabené Atlético vyhrálo penaltou v nastavení, večer nastoupí Real

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.04.2022 (18:35)     Sekcia sport

Fotbalisté Atlética Madrid v 32. kole španělské ligy i v oslabení udolali na svém hřišti 2:1 Espaňol. V osmé minutě nastavení rozhodl z penalty svým druhým gólem v utkání Yannick Carrasco. Obhájci titulu zvýšili na čtvrtém místě náskok před pátým Betisem Sevilla na tři body.

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     21.01.2021 (23:55)     Sekcia sport

Opava - Ostrava 1:2, dvě penalty, vyloučení i vítězný gól v nastavení

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.12.2020 (16:12)     Sekcia sport

Ostravští fotbalisté celý druhý poločas hráli v deseti, přesto ve slezském derby v Opavě i v oslavení dali dva góly a zvítězili 2:1. Rozhodující gól padl v nastavení, první z penalty. Naopak domácí pokutový kop neproměnili.

Gündoganova penalta v nastavení zařídila Barceloně výhru s Las Palmas

Tohle je náš nový útočník? Folarin Balogun připravil Monaco o body, když neproměnil 2 penalty

Tottenham přišel o výhru penaltou v sedmé minutě nastavení. Leeds opět vyhrál

Real Madrid zlomil odpor Pamplony až v závěru góly Valverdeho a Asensia

Smolný zápas pro Pardubice, o výhru přišly v nastavení

Bilbao penaltou v sedmé minutě nastavení rozhodlo o vítězství ve španělské lize

Kylian Mbappé rozhodl penaltou v páté minutě nastavení o upocené výhře PSG. Neymar byl vyloučen

Messi v nastavení zařídil výhru PSG

Penalta v závěru i dlouhé nastavení. Barcelona ubránila vedení proti Osasuně

Messi v nastavení zařídil výhru PSG, Neymar se zranil

Sparta se výrazně přiblížila k titulu. Výhru v derby v 7. minutě nastavení vystřelil z penalty Krejčí

Nejprve radost, pak zklamání. Veliká škoda, mrzí Nešpora ztráta v Ďolíčku

Tottenham přišel o výhru v nastavení, Leeds slaví další tři body

Opavský bek Žídek zaplatil výhru krví. Cadu mu rozkopl čelo

Villarreal vyhrál gólem z penalty v 11. minutě nastavení

FOTBAL ONLINE: Bohemians hostí v derby Spartu, Boleslav připravil o výhru v Liberci vlastní gól