Smolný zápas pro Vejmelku. Inkasoval z prvních dvou střel a po minutě hry střídal

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     07.11.2021 (07:24)     Sekcia sport

Zkrat českého gólmana nakonec Arizonu vítězství nestál. Kojoti zápas otočili a dosáhli na první výhru v sezoně. celý článek

Pastrňák se trefil proti Torontu, Vejmelka už po minutě střídal

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.11.2021 (06:45)     Sekcia sport

David Pastrňák z Bostonu se v NHL trefil proti rivalům z Toronta. Jeho gól ale pouze mírnil finální porážku 2:5. Brankář Karel Vejmelka už po minutě utkání mezi Arizonou a Seattlem střídal, když ze dvou střel dostal stejný počet gólů. Jeho kolega Scott Wedgewood nakonec Kojotům vychytal první výhru v sezoně. Skvělým výkonem v brance se prezentoval Vítek Vaněček, jeho 30 pochytaných střel ale nakonec nestačilo a Washington proti Philadelphii padl 1:2. Asistenci při výhře Columbusu 4:2 nad Coloradem si do statistik připsal Jakub Voráček.

Skvělý Faksa ničil Colorado, Francouz střídal. Voráček krůček do vyřazení

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.08.2020 (06:01)     Sekcia sport

Parádní přestavení má za sebou český útočník Radek Faksa, který se podílel ve 2. kole play off NHL gólem a dvěma přihrávkami na výhře Dallasu 5:4 nad Coloradem a byl vyhlášen první hvězdou zápasu. Český útočník odehrál v soutěži svůj nejproduktivnější zápas ve vyřazovací části v kariéře. Na straně poražených inkasoval Pavel Francouz pětkrát z 26 střel a byl ve 49. minutě střídán.

Skvělý Faksa ničil Colorado, Francouz střídal. Voráček krůček od vyřazení

Faksa odehrál v play off NHL svůj nejlepší zápas, Francouz pětkrát inkasoval a byl vystřídán

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     31.08.2020 (07:38)     Sekcia sport

Radek Faksa se podílel ve 2. kole play off NHL gólem a dvěma přihrávkami na výhře Dallasu 5:4 nad Coloradem a byl vyhlášen první hvězdou zápasu. Český útočník odehrál v soutěži svůj nejproduktivnější zápas ve vyřazovací části v kariéře. Na straně poražených inkasoval Pavel Francouz pětkrát z 26 střel a byl ve 49. minutě střídán.

Kubalík překonal Vejmelku a dovedl Chicago za výhrou, Francouz porážce nezabránil

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.04.2022 (06:40)     Sekcia sport

Hokejový útočník Dominik Kubalík překonal v NHL z dorážky Karla Vejmelku, navrch si připsal asistenci u výhry Chicaga 4:3 v prodloužení na ledě Arizony a byl vyhlášen druhou hvězdou duelu. Český gólman zastavil při prohře Coyotes 36 střel. Pavel Francouz neprotáhl svou sérii šesti vychytaných vítězství a v Seattlu, kde kryl 26 střel, podlehl s Coloradem 2:3.

Washington překvapil na ledě New Jersey, Vaněček střídal do hry

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.10.2023 (07:37)     Sekcia sport

Po šestnáctizápasové náloži ve středu hokejová NHL nabídla jen jediný duel. New Jersey nenaplnilo roli favorita, když na domácím ledě podlehlo 4:6 Washingtonu. Útočník Devils Ondřej Palát se bodově neprosadil, gólman Vítek Vaněček střídal do hry na startu druhé třetiny a ze zbylých šestnácti střel dvakrát inkasoval.

České střídání v brance Arizoně k vítězství nepomohlo

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     02.04.2022 (07:11)     Sekcia sport

Josef Kořenář vystřídal v NHL v desáté minutě v brance Arizony Karla Vejmelku za stavu 0:3 a inkasoval dvakrát při prohře 0:5 s Anaheimem.

Smolný zápas pro Slavii. Každému z nás chybí větší zodpovědnost, hledal příčiny prohry Malínský

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     22.10.2020 (22:47)     Sekcia sport

Podle záložníka Tomáše Malinského sehráli fotbalisté Slavie v úvodu základní skupiny Evropské ligy na hřišti Beer Ševy smolný zápas. Navzdory jasné převaze v počtu střel a držení míče prohráli Pražané 1:3. Malinský si myslí, že hráčům Slavie chybí zodpovědnost.

Vránův gól nestačil. Ani Vaněčkovy zákroky neodvrátily prohru Washingtonu, inkasoval čtyřikrát

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     15.02.2021 (07:40)     Sekcia sport

Hokejový útočník Jakub Vrána nezabránil v NHL čtvrtým gólem sezony prohře Washingtonu 3:6 v Pittsburghu. Brankář Vítek Vaněček, který v minulém utkání střídal, inkasoval čtyřikrát z 36 střel. Zbylé dvě trefy padly při hře bez gólmana. Ve druhém zápase nedělního programu zdolal Vegas na svém ledě Colorado 1:0.

V NHL skórovali Palát, Kämpf a Nečas. Vaněček inkasoval pětkrát a byl střídán

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     02.03.2023 (07:02)     Sekcia sport

New York - Ondřej Palát pomohl v NHL hokejistům New Jersey gólem k výhře 7:5 v Coloradu. Jeho spoluhráč Vítek Vaneček inkasoval pětkrát z 19 střel a byl ve 42. minutě po brance na 5:6...

Mrázek vychytal bod proti Rangers, Dostál z Anaheimu střídal do hry

Vaněček zvládl český duel proti Vejmelkovi s nulou, raubíř Kane nasázel hattrick

Hudáček se potil i na střídačce. Snad se fanouškům čekání vyplatilo, smál se

Nevýrazný Hložek se v Německu srazil s rozhodčím a po hodině střídal

Paráda i smůla. Schick dal za Leverkusen první bundesligový gól, ale zranil se

Jihlavský Vejmola opět přišel v závěru o nulu, hřeje ho ale vítězství

Neymarovi ruply nervy. Nechal se vyloučit a PSG bude opět chybět

Z českého brankářského souboje v NHL vzešel vítězně Dostál, Gudas přihrál na gól