Sigma předvedla neskutečný závěr a doma urvala alespoň bod

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.08.2021 (15:58)     Sekcia sport

Fotbalisté Českých Budějovic ztratili v utkání 4. kola první ligy v Olomouci dvoubrankové vedení a po gólu inkasovaném v sedmé minutě nastavení remizovali na Hané 3:3. V úvodním dějství se za hosty trefili Fortune Bassey a Patrik Čavoš, po snížení Václavem Jemelkou přidal třetí branku Dynama střídající Emmanuel Tolno. V 87. minutě se ale prosadil domácí Pavel Zifčák a v sedmé minutě nastavení vyrovnal Florent Poulolo. Oba celky si připsaly první remízu v sezoně, Jihočeši bodovali se Sigmou v lize popáté za sebou. celý článek

Živelné fotbalisty Olomouce nesrazil v souboji s Plzní vir ani penalta

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.10.2020 (09:56)     Sekcia sport

Hrozilo, že kvůli covidu ani nenastoupí. Nakonec fotbalové Olomouci vypadli ze základní jedenáctky „jen“ brankář Mandous, obránce Zmrzlý a záložník Greššák. I bez nich předvedla proti aspirantovi na titul doma velmi kvalitní výkon: energický, přímočarý, plný emocí. Sigma – Plzeň 2:2.

Sigma opět doma neudržela vedení. Byli jsme impotentní, což rozhodlo, ví útočník Růsek

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.12.2021 (20:49)     Sekcia sport

Olomoucká Sigma už počtvrté v řadě ve fotbalové lize doma nevyhrála. V utkání 19. kola se Zlínem to sice dlouho vypadalo, že kýžených tří bodů se konečně dočká, byla lepší, měla spoustu šanci a od 25. minuty vedla gólem Antonína Růska, jenže další gól nepřidala a po přestávce toho Zlíňané využili, když v 62. minutě vyrovnal na konečných 1:1 Antonín Fantiš.

Sigma vyřadila třetiligového soupeře, rozhodla až po přestávce

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.02.2021 (14:59)     Sekcia sport

Nedělní ligový duel se Spartou doma až v nastavení ztratili. Hanáci se teď mírně ukonejšili aspoň očekávaným úspěchem v domácím poháru. Fotbalisté Olomouce vyhráli ve 3. kole MOL Cupu nad třetiligovými Domažlicemi 3:1 a postoupili do osmifinále. Sigma rozhodla po pauze.

FOTBAL ONLINE: Olomouc předvedla neskutečný závěr, hraje Slavia, do akce se chystá Sparta

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.08.2021 (13:21)     Sekcia sport

Pohárové dění české fanoušky moc nepotěšilo, teď se hlásí o slovo domácí soutěž. Sobotní program 4. kola fotbalové Fortuna ligy nabízí čtyři zápasy. Olomouc remizovala s Českými Budějovicemi, od 16:00 hraje Mladá Boleslav se Slavií a Karviná se Zlínem. Od 19:00 pak Bohemians v pražském derby hostí Spartu. Přímé přenosy od nového ročníku vysílá výhradně už jen O2 TV Sport, všechny zápasy můžete sledovat v online reportážích na Sport.cz.

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.08.2020 (13:17)     Sekcia sport

Téměř dva roky práce. Desítky hodin materiálu. A devadesátiminutový výsledek je hotový. Fotbalový dokument Sigma stoletá vypadá skutečně povedeně. Posoudit můžete zatím alespoň trailer. Premiéra filmu o stoleté historii fotbalového klubu SK Sigma Olomouc se uskuteční 9. září v multikině Premiere Cinemas v olomoucké Šantovce.

Fotbalista Jovič si na závěr domácí přípravy zlomil patní kost

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.05.2020 (18:01)     Sekcia sport

Útočník Luka Jovič je neskutečný smolař. Těsně před návratem Realu Madrid k tréninku zlomil si totiž patní kost na pravé noze a podle vyjádření klubu ho čeká zatím neupřesněná pauza. Léčba zranění, které si srbský fotbalista údajně přivodil doma při individuální přípravě, se ale může protáhnout až na tři měsíce.

Slovan závěr sezony nezvládl a obsadil šesté místo

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.05.2021 (19:00)     Sekcia sport

Fotbalisté Liberce v závěrečném 34. kole první ligy doma podlehli Olomouci 1:2 a skončili šestí. Slovan v konečné tabulce ztratil šest bodů na pátou Plzeň, která vybojovala poslední místo zaručující účast v kvalifikaci Evropské konferenční ligy. Sigma s loučícím se trenérem Radoslavem Látalem obsadila devátou příčku.

Zdivočelá Sigma. Slavící Jílek, gól v sedmé minutě nastavení a pivní sprcha

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.08.2021 (12:29)     Sekcia sport

V trenérské kariéře takhle ještě žádný gól neslavil. Vysprintoval za křepčící hromadou olomouckých fotbalistů až k rohovému praporku, kde se naplno oddal modré euforii. „Bylo to spontánní,“ usmíval se Václav Jílek. Sigma remizovala po velkém dramatu ve 4. kole Fortuna ligy doma s Českými Budějovicemi 3:3.

Sigma si poradila se Libercem

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.08.2023 (17:07)     Sekcia sport

6. kolo fotbalové Fortuna ligy: Sigma Olomouc - Slovan Liberec 2:0

Dejte nám pod stromeček alespoň bod, přáli si fanoušci Táborska. Marně

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.12.2020 (06:49)     Sekcia sport

Dostali gól už v šesté minutě a ten také rozhodl o výsledku celého zápasu. Táborští fotbalisté tak prožívají extrémně hořký závěr podzimní části sezony. V posledním kole první poloviny druhé ligy doma nestačili na pražskou Duklu, které podlehli 0:1.

Neskutečný závěr! Mönchengladbach prohrával v 90. minutě o dva góly, přesto má bod