Zdivočelá Sigma. Slavící Jílek, gól v sedmé minutě nastavení a pivní sprcha

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.08.2021 (12:29)     Sekcia sport

V trenérské kariéře takhle ještě žádný gól neslavil. Vysprintoval za křepčící hromadou olomouckých fotbalistů až k rohovému praporku, kde se naplno oddal modré euforii. „Bylo to spontánní,“ usmíval se Václav Jílek. Sigma remizovala po velkém dramatu ve 4. kole Fortuna ligy doma s Českými Budějovicemi 3:3. celý článek

Sigma předvedla neskutečný závěr a doma urvala alespoň bod

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.08.2021 (15:58)     Sekcia sport

Fotbalisté Českých Budějovic ztratili v utkání 4. kola první ligy v Olomouci dvoubrankové vedení a po gólu inkasovaném v sedmé minutě nastavení remizovali na Hané 3:3. V úvodním dějství se za hosty trefili Fortune Bassey a Patrik Čavoš, po snížení Václavem Jemelkou přidal třetí branku Dynama střídající Emmanuel Tolno. V 87. minutě se ale prosadil domácí Pavel Zifčák a v sedmé minutě nastavení vyrovnal Florent Poulolo. Oba celky si připsaly první remízu v sezoně, Jihočeši bodovali se Sigmou v lize popáté za sebou.

Přestřelka bez vítěze. Olomouc zachránila bod s Jihočechy v sedmé minutě nastavení

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     14.08.2021 (16:23)     Sekcia sport

Sigma remizovala ve Fortuna:Lize s Českými Budějovicemi 3:3.

Chytil v nastavení vystřelil Olomouci výhru nad Brnem

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     20.02.2021 (16:54)     Sekcia sport

Olomouc - Fotbalisté Olomouc udolali ve 20. kole první ligy Brno 1:0. Vyrovnaný zápas rozhodl v druhé minutě nastavení Mojmír Chytil. Sigma zvítězila po třech kolech a poskočila na sedmé...

Kanonýři zachraňovali aspoň bod v derby v sedmé minutě nastavení

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.04.2021 (16:35)     Sekcia sport

Fotbalisté Arsenalu remizovali v anglické lize doma 1:1 v londýnském derby s Fulhamem. Alespoň bod "Kanonýrům" proti sestupem ohroženému soupeři zachránil gólem v sedmé minutě nastavení Edward Nketiah.

Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 1:0, v nastavení rozhodl Chytil

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.02.2021 (15:52)     Sekcia sport

Moravská bitva směřovala k remíze, když ji ve druhé minutě nastavení na stranu Olomouce překlopil útočník Chytil. A proto Sigma v utkání 20. kola Fortuna ligy Zbrojovku Brno porazila 1:0.

Arsenal zachránil výhru v sedmé minutě nastavení. West Ham se Součkem utrpěl debakl

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.03.2023 (15:31)     Sekcia sport

Arsenal v anglické fotbalové lize doma porazil předposlední Bournemouth 3:2. Vítězství zajistil lídrovi soutěže v sedmé minutě nastavení střídající Nelson. Obhájce titulu Manchester City v 26. kole porazil Newcastle 2:0 a na Arsenal ztrácí pět bodů.

Fotbalisté Chelsea přišli o vítězství nad Wolverhamptonem v sedmé minutě nastavení

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.05.2022 (18:04)     Sekcia sport

Fotbalisté Chelsea v zápase 36. kola anglické ligy ztratili v sedmé minutě nastavení vítězství nad Wolverhamptonem a doma remizovali 2:2.

Ostrava - Slavia 2:2, dva góly v nastavení, domácí srovnali i podruhé

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.06.2020 (20:04)     Sekcia sport

Slávističtí fotbalisté znovu zakopli v Ostravě. Přitom ve čtvrté minutě nastavení dali gól na 2:1, ale nebyl vítězný. Domácí z poslední akce vytěžili roh a z něj vyrovnal kapitán Stronati. V sedmé minutě nastavení. Slavia má na Plzeň už jen šestibodový náskok.

Juventus zachraňoval semifinálovou remízu se Sevillou až v sedmé minutě nastavení

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     11.05.2023 (23:25)     Sekcia sport

Sevilla je královnou Evropské ligy. V cestě do semifinále vyřadila PSV, Fenerbahce a především Manchester United. Aby svou dominanci v soutěži potvrdila, musí ještě přejít přes turínský Juventus, na jehož hřiště zavítala. A dlouho to s prvním krokem k finále vypadalo dobře. Pak ale přišel tradiční spasitel Juve Gatti a v sedmé minutě nastavení zařídil remízu.

Bilbao penaltou v sedmé minutě nastavení rozhodlo o vítězství ve španělské lize

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.11.2023 (23:27)     Sekcia sport

Gólem z penalty v sedmé minutě nastavení rozhodli fotbalisté Bilbaa o vítězství nad Celtou Vigo 4:3 ve 13. kole španělské ligy. V tabulce si před víkendovými zápasy upevnili páté místo před Betisem Sevilla. Celta, která vybojovala v soutěži dosud jedinou výhru na začátku září, prohrála potřetí z posledních čtyř kol a je třetí od konce.

Mladá Boleslav - Sigma Olomouc 1:1, domácí přišli o výhru v nastavení

Leverkusen s Hložkem začal boj o finále porážkou. Juventus v nastavení vydřel remízu

Rytíři v azylu: dva tisíce fanoušků a pivní sprcha. K hokeji to nepatří, tvrdí Kubík

Role favorita Olomouci nejde. Je na nás, abychom teď ukázali reakci, říká Jílek

Poháry? Sigma je v bryndě. Necítím se v ohrožení, říká trenér Jílek

Union Berlín porazil Mönchengladbach gólem v nastavení a vrátil se do čela ligy

Zklamání pro oba. Gól v nastavení srazil šance Liberce na Evropu, Brno blízko sestupu

Šok pro Chelsea! V nastavení ztratila výhru

Spokojenost poloviční. Z týmu ale cítím hlad, sílu. Věřím, že na jaře to ukáže, říká olomoucký kouč Jílek

Olomouc ve třetím kole přestřílela Bohemians 3:0, dva góly dal Houska

Senegal na mistrovství Afriky udolal prvního soupeře, Mané v nastavení proměnil penaltu

Senegal na mistrovství Afriky udolal Zimbabwe, Mané v nastavení proměnil penaltu

Síla dlouhých nastavení na MS 2022 v akci. Írán zdolal Wales až v 9. minutě nastavení

Rána pro Slovan! Zbrojovka srovnala v nastavení a drží naději na záchranu

Milán srovnal v druhé minutě nastavení

Tottenham přišel o výhru penaltou v sedmé minutě nastavení. Leeds opět vyhrál

Divočina v Příbrami. Slavia dala pět gólů, dva však byly vlastní. V 6. minutě nastavení srovnal Voltr