Montreal dokonal senzační obrat! Ostrované srovnali krok

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.06.2021 (06:00)     Sekcia sport

Prohrávali už 1:3 na zápasy, ale odvrátili hrozbu vyřazení, a naopak slaví postup. V bitvě dvou kanadských legend zvítězili hokejisté Montrealu v rozhodujícím sedmém duelu 1. kola play off Severní divize na ledě Toronta 3:1 a po výhře v sérii 4:3 na zápasy jsou ve čtvrtfinále, v němž změří síly s Winnipegem. Ve Východní konferenci se ve druhém utkání 2. kola Stanley Cupu rovněž prosadili hosté. New York Islanders zvítězili v Bostonu 4:3 v prodloužení a srovnali stav série na 1:1. David Pastrňák si v dresu poražených připsal jednu asistenci. celý článek

Vítězný obrat Plzně zařídil Stach. Byl jsem lehce nervózní, přiznal

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.08.2020 (12:54)     Sekcia sport

Dlouho ztráceli. Prohrávali 0:2 a pak ještě 1:3. Ovšem hokejisté Plzně v úvodním duelu turnaje Generali Česká Cup předvedli proti Spartě parádní obrat. Petr Kodýtek s Davidem Stachem dvěma góly v rozpětí 69 vteřin srovnali a hned ve druhé minutě prodloužení opět Stach dokonal obrat.

Vegas šesti góly rozstřílelo Colorado, v další fázi vyzve Montreal

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.06.2021 (06:51)     Sekcia sport

Posledním postupujícím ze druhého kola play off NHL se stali hokejisté Vegas poté, co čtvrtečním triumfem 6:3 přehráli Colorado počtvrté za sebou a završili tak senzační obrat série z 0:2 na 4:2 na zápasy. V semifinále narazí na Montreal, druhou dvojicí bojující o finále Stanley Cupu je Tampa Bay s Islanders.

Hradec Kr. - Brno 2:1, obrat i posun na čtvrté místo, rozhodl Vašulín

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.10.2022 (18:05)     Sekcia sport

Vedoucí gól hostujícího Řezníčka jimi neotřásl, fotbalisté Hradce Králové duel 12. kola proti Zbrojovce Brno do přestávky srovnali z penalty, kterou proměnil Rada. V závěru pak otočku dokonal Vašulín.

Lacazette dokonal v nastavení obrat Kanonýrů

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.02.2022 (22:47)     Sekcia sport

Fotbalisté Arsenalu otočili dohrávku 20. kola anglické ligy proti Wolverhamptonu a po vítězství 2:1 se posunuli před West Ham na páté místo tabulky. V páté minutě nastavení dokonal obrat kapitán Alexandre Lacazette. Na příčky zajišťující účast v Lize mistrů ztrácejí Kanonýři bod, oproti čtvrtému Manchesteru United navíc sehráli o dva zápasy méně.

Šílená třetí třetina! Tohle nám může zkazit sezonu, ví Pešán

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.02.2024 (08:35)     Sekcia sport

Takový kolaps se jen tak nevidí. Bílí Tygři vedli po dvou třetinách s Vítkovicemi 3:0 a všechno nasvědčovalo jejich pohodlnému vítězství. Jenže soupeř v závěrečné třetině třemi góly vyrovnal a v prodloužení svůj senzační obrat dokonal.

Nic jsme nevzdali, říká Klok. Gólem dovršil senzační obrat a odčinil nesmyslné vyloučení

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.05.2021 (06:41)     Sekcia sport

Premiérovým gólem na mistrovství světa dokonal obrat proti Švédům a výrazně se tak podílel na prvním plném bodovém zisku národního týmu na letošním šampionátu v Rize. Hokejový obránce Lukáš Klok měl ze své trefy velkou radost i proto, že tak odčinil zbytečné vyloučení v první třetině, při němž mužstvo Tre Kronor zvýšilo vedení. Češi ale čtyřmi góly v posledním dějství otočili skóre ve svůj prospěch.

Klokani předvedli úchvatný obrat a slaví první domácí výhru v sezoně

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.11.2022 (16:58)     Sekcia sport

Fotbalisté Bohemians 1905 v 15. kole první ligy porazili po obratu ve druhém poločase 3:2 Zlín a připsali si první domácí výhru v sezoně nejvyšší soutěže. Ševci naopak čekají už 22 ligových zápasů na venkovní vítězství, ačkoliv v Ďolíčku vedli po gólech střídajícího Martina Filla z 30. a Vachtanga Čanturišviliho z 36. minuty o dvě branky. Klokani ale srovnali zásluhou tref Antonína Křapky a Lukáše Hůlky z 55. a 67. minuty. Obrat dokonal devátou ligovou trefou v ročníku v 86. minutě Roman Květ.

Kubalík dokonal velký obrat Detroitu, Rangers zuří

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.11.2022 (06:22)     Sekcia sport

Český útočník Dominik Kubalík svým gólem dokonal obrat Detroitu v nedělním utkání zámořské NHL utkání s NY Rangers. Asistencí se na výhře hostů 3:2 v prodloužení podílel i Filip Hronek, domácí tým ale odjížděl z ledu s vědomím velké křivdy kvůli neodpískanému ofsajdu před rozhodujícím gólem. V dresu Caroliny po šesti zápasech v řadě nebodoval Martin Nečas a Canes podlehli doma Torontu 1:3.

Bylo těžké věřit v obrat, připustil hrdina Plekanec. Jandač smekl před Jágrem

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.10.2021 (20:08)     Sekcia sport

Úžasné zmrtvýchvstání předvedli na Spartě před rekordní diváckou návštěvou extraligové sezony (14 126) hokejisté Kladna. Rytíři ještě 125 vteřin před koncem třetí třetiny prohrávali o dva góly, pak ale odvolali gólmana Bowa na střídačku a při hře se šesti bruslaři dvěma trefami srovnali a v nájezdech dokonal otočku na 4:3 Matyáš Filip.

Satoranský si zase zahrál v NBA, body však nezaznamenal. Senzační obrat LA Clippers

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.01.2022 (07:15)     Sekcia sport

Senzační vítězství vybojovali v NBA basketbalisté Los Angeles Clippers, když na palubovce Washingtonu prohrávali o 35 bodů a ještě deset vteřin před koncem o šest bodů. Jenže pak rychlých sedm bodů Luka Kennarda přineslo výhru 116:115 a největší obrat v historii klubu.

Vztek i senzační obrat! Kdo vyhrál české derby na Australian Open?

Senzační obrat s kaňkou! Barceloně pomohl svými chybami rozhodčí, přiznala UEFA

Sedmnáctka v semifinále sahala po senzaci. Šokující výhra Čechům utekla v poslední vteřině

Pardubice na úvod Spenglerova poháru uspěly, obrat dovršil v prodloužení Sedlák

Parádní obrat! Rakušané zdolali Brity, Ostrované sestupují

Dvě sekundy před koncem přišel obrat. Ostravané končí, Pražané jdou dál

Narůstající pohoda. Kubalík dokonal obrat a trenér ho chválí: Hýří energií

Snový vstup do sezony! Hvězda NHL nasázela hattrick, zařídila obrat a zapsala se do historie

Baseballisté Houstonu srovnali ve Světové sérii krok s Atlantou

Obrat po provokaci. Snad Hrabíkovi chutnala klobása na tribuně, rýpl si Najman

Florida předvedla famózní obrat, gólově se prosadil i obránce Gudas

Máš to za sto tisíc! České hvězdě Bostonu ujely nervy

Plzeňské znovuzrození. Obrat v Boleslavi dokonal Zámorského hopík. Tohle nás nakopne, věří

Plzeň se bolestně loučí s Evropou. Přišla o náskok, pak v přesile padla v prodloužení

Medveděv dokonal velký obrat. Světová dvojka odvrátila i mečbol a je v semifinále

Palát asistoval, výhru ale berou Ostrované a srovnávají

Rangers srovnali sérii, Edmonton se přiblížil postupu přes Calgary

Víc se tlačím do střelby a padá to tam, konstatoval po hattricku Hertl

Pavelka spasil Spartu, gólem v závěru dokonal obrat na Slovácku

Islanders těsnou výhrou srovnali s Tampou krok, Palát jednou asistoval

Sparta ztratila v závěru výhru nad Vítkovicemi, obrat dokonal v nájezdech Marosz