Drama pro Clippers! O postupu do semifinále Západní konference rozhodl až sedmý zápas

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.06.2021 (08:13)     Sekcia sport

Basketbalisté Los Angeles Clippers zvládli rozhodující sedmé utkání série play off NBA proti Dallasu a po výhře 126:111 postoupili do semifinále Západní konference. V neděli je proti Mavericks táhl Kawhi Leonard s 28 body, 10 doskoky a devíti asistencemi. Ve druhém zápase večera už rozehrála Philadelphia sérii 2. kola s Atlantou, které po dramatu v úvodním domácím duelu překvapivě podlehla 124:128. celý článek

Mistři velkých zvratů. Denver si famózním poločasem vynutil sedmý zápas

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.09.2020 (22:12)     Sekcia sport

Los Angeles Lakers čekají na svého soupeře pro finále Západní konference NBA dál. Jejich městští rivalové Clippers nedokázali využít ani druhý mečbol, sérii s basketbalisty Denver Nuggets rozhodne až sedmý zápas. Celek z Colorada byl o poločase na pokraji vyřazení, ale druhých 24 minut šestého klání ovládl rozdílem 29 bodů a raduje se z vítězství 111:98.

Semifinále play off KHL: Západní konference - 3. zápas:

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.04.2022 (21:15)     Sekcia sport

Semifinále play off KHL: Západní konference - 3. zápas: CSKA Moskva - Petrohrad 6:2, stav série 2:1.

Toronto si v druhém prodloužení vybojovalo sedmý zápas s Bostonem

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.09.2020 (08:40)     Sekcia sport

Basketbalisté Toronta byli v semifinále Východní konference NBA krůček od vyřazení, nakonec ale Boston po druhém prodloužení zdolali 125:122. Obhájci titulu si tak vynutili rozhodující sedmý zápas, třebaže na konci základní hrací doby i prvního prodloužení neproměnili střely, které jim mohly vynést vítězství dříve. Los Angeles Clippers na západě vedou 3:1, ve čtvrtém střetnutí porazili Denver 96:85.

Obhájci titulu si po velké bitvě vybojovali sedmý zápas s Bostonem

Clippers vyřadili Jazz i bez Leonarda, Philadelphia srovnala s Atlantou

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.06.2021 (08:24)     Sekcia sport

Basketbalisté Utahu jako nejvýše nasazený tým končí play off NBA už ve čtvrtfinále. V šestém zápase podlehli Los Angeles Clippers 119:131 a sérii prohráli 2:4 na zápasy. Clippers tak prošli do semifinále vůbec poprvé ve své jednapadesátileté historii. A to i přesto, že postrádali hlavní hvězdu Kawhiho Leonarda, jehož ale skvěle zastoupil Terance Mann, který si 39 body vytvořil osobní rekord v NBA. Stále žije nejlepší tým Východní konference Philadelphia, která si výhrou 104:99 v Atlantě vybojovala rozhodující sedmý zápas na domácím hřišti.

Euforie necelou vteřinu před koncem, Phoenix v semifinále NBA znovu zdolal Clippers

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.06.2021 (07:56)     Sekcia sport

Ideální pozici si vytvořili basketbalisté Phoenixu před cestou do Kalifornie. Před třetím a čtvrtým semifinále NBA proti Los Angeles Clippers vedou 2:0 na zápasy. Vítězství 104:103 zajistil druhému týmu Západní konference košem 0,7 sekundy před koncem Deandre Ayton, autor 24 bodů a 14 doskoků.

Basketbalisté Clippers porazili v sedmém utkání 1. kola play off NBA Dallas

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     07.06.2021 (08:00)     Sekcia sport

New York - Basketbalisté Los Angeles Clippers zvládli rozhodující sedmé utkání série play off NBA proti Dallasu a po výhře 126:111 postoupili do semifinále Západní konference. V neděli...

Nezdolné Toronto, sedmý zápas s Bostonem vybojovalo ve druhém prodloužení

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.09.2020 (08:26)     Sekcia sport

Až sedmý zápas rozhodne o vyzyvateli Miami ve finále Východní konference basketbalové NBA. Toronto v sérii druhého kola s Bostonem srovnalo výhrou 125:122 po druhém prodloužení. Tři postupové mečboly si na Západě zajistili LA Clippers, s Denverem si poradili 96:85 a vedou 3:1 na utkání.

Miami v NBA přehrálo Milwaukee

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.04.2023 (08:20)     Sekcia sport

NBA - 1. kolo play off: Východní konference: 3. zápas: Miami - Milwaukee 121:99, stav série 2:1. 4. zápas: Brooklyn - Philadelphia 88:96, konečný stav série 0:4. Západní konference: 3. zápas: LA Lakers - Memphis 111:101, stav série 2:1. 4. zápas: LA Clippers - Phoenix 100:112, stav série 1:3.

Předkolo play off NBA

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.04.2022 (07:12)     Sekcia sport

Východní konference: Brooklyn - Cleveland 115:108. Západní konference: Minnesota - LA Clippers 109:104.

Phoenix zvládl závěr a získal v semifinále NBA druhou výhru

Minnesota v play off NBA deklasovala Denver a vynutila si sedmý zápas

Basketbalisté Bostonu vyřadili v NBA obhájce titulu z Toronta, Celtic vylepšili rekord soutěže

Tatum v NBA srazil Nets 50 body, Clippers uspěli v Dallasu

Semifinále play off KHL:

Pohoda Clevelandu trvá, Mitchell pomohl 40 body. Clippers v NBA překvapivě padli

Utah začal sérii NBA s Clippers vítězně i díky Mitchellovým 45 bodům

Basketbalisté Golden State vedou ve finále Západní konference NBA už 2:0 na zápasy

Denver vyřadil Clippers a zkompletoval semifinále NBA

Satoranský se blýskl 17 body, Chicago ale podlehlo Clippers

Colorado si v přestřelce vyšláplo na Edmonton a ujalo se vedení ve finále Západní konference NHL