Islanders srovnali sérii s Tampou, ta přišla o Kučerova. Rozhodne sedmý zápas

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     24.06.2021 (06:34)     Sekcia sport

New York Islanders porazili v šestém duelu Tampu Bay 3:2 po prodloužení. Vítěznou trefu vstřelil Anthony Bevaullier. celý článek

Letcům prodloužení svědčí! Sérii s Islanders rozhodne až sedmý zápas

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.09.2020 (06:00)     Sekcia sport

Drama až do samého konce! Hokejisté Philadelphie zvítězili v šestém utkání 2. kola play off Východní konference NHL nad New York Islanders 5:4 v prodloužení a srovnali stav série na 3:3 na zápasy. Vítěznou trefu zařídil v 96. minutě ruský bek Ivan Provorov, jednou asistencí se na výhře podílel i český útočník Jakub Voráček. O druhém finalistovi Východní konference, na kterého už čeká Tampa Bay s Ondřejem Palátem v sestavě, tak rozhodne až závěrečný sedmý duel.

Tampa Bay a Islanders slaví postup, Minnesota vybojovala sedmý zápas

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.05.2021 (06:20)     Sekcia sport

Po Bostonu, Coloradu a Winnipegu ve středu hokejová NHL poznala další postupující celky do 2. kola play off. Obhájci Stanley Cupu z Tampy porazili Floridu 4:0 a sérii ovládli 4:2 na zápasy, stejným poměrem Islanders vyřadili Pittsburgh po poslední výhře 5:3. Naopak dramatický sedmý zápas si zahraje Minnesota s Vegas poté, co jejich poslední souboj ovládli Wild výsledkem 3:0.

Islanders těsnou výhrou srovnali s Tampou krok, Palát jednou asistoval

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.06.2021 (07:01)     Sekcia sport

Hokejisté Islanders srovnali stav semifinálové série play off NHL proti obhájcům Stanley Cupu z Tampy na 2:2 na zápasy. Pomohla jim k tomu sobotní výhra 3:2, kterou vystříleli útočníci Josh Bailey, Mathew Barzal a Matt Martin. Domácí si vypracovali tříbrankový náskok a Lightning následně zvládli jen zkorigovat skóre, u první trefy Braydena Pointa asistoval i Ondřej Palát.

Colorado znova porazilo Dallas a vynutilo si rozhodující sedmý zápas

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.09.2020 (06:55)     Sekcia sport

V prvním kole letošních bojů o Stanley Cup se na atraktivní sedmý zápas nedostalo ani v jedné sérii. Natáhl se až souboj druhého kola play off NHL mezi Coloradem a Dallasem. Hokejisté Avalanche i bez zraněného brankáře Pavla Francouze srovnali stav série na 3:3 středečním triumfem 4:1.

Rangers porazili Washington i podruhé, Nashville a Colorado v play off srovnali série

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.04.2024 (07:12)     Sekcia sport

Hokejisté Colorada porazili Winnipeg 5:2 a srovnali stav série prvního kola play off NHL na 1:1. Avalanche o své první výhře rozhodli ve druhé třetině, v níž nasázeli čtyři góly. NY Rangers v sérii s Washingtonem vyhráli i druhý zápas. Stejně jako Florida v sérii s Tampou Bay. Vancouver s Filipem Hronkem nestačil v domácím prostředí na Nashville a poprvé v play off prohrál.

Pardubice porazily Děčín v prodloužení, rozhodne sedmý zápas

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.05.2023 (20:48)     Sekcia sport

Basketbalisté Pardubic si v ligovém semifinále s Děčínem vynutili rozhodující sedmý zápas. Na domácím hřišti v pátek před zaplněnou halou zvítězili 81:78 po prodloužení a vyrovnali sérii na 3:3. O postupujícím se rozhodne v neděli v Děčíně, kde Válečníci drží ve vyřazovacích bojích neporazitelnost.

Philadelphia obrat nedokončila, dramatickou sérii vyhráli Islanders

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.09.2020 (06:41)     Sekcia sport

Hokejisté New York Islanders porazili v rozhodujícím sedmém utkání 2. kola play off NHL Philadelphii 4:0 a postoupili mezi poslední čtyři týmy. Islanders se ve finále Východní konference, které hráli naposledy v roce 1993, střetnou s Tampou Bay. Druhou dvojici tvoří Vegas s Dallasem.

Islanders ovládli derby, Tampa prodloužila černou sérii Anaheimu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.10.2022 (07:29)     Sekcia sport

Ve třech středečních zápasech hokejové NHL se představil jen jediný Čech. Obránce Libor Hájek však s Rangers neuspěl v newyorském derby, výhru 3:0 slavili Islanders. V dalších duelech si body odváželi hosté. St. Louis podlehlo 1:3 Edmontonu a Anaheim prodloužil svou sérii porážek výsledkem 2:4 s Tampou.

Krosček už není faul? Bodový lídr odstoupil a Tampa má problém

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.06.2021 (10:46)     Sekcia sport

Šampioni jsou v nesnázích. Hokejisté Tampy prošustrovali na ledě Islanders dvougólový náskok, prohráli 2:3 v prodloužení a o finalistovi Stanley Cupu tak rozhodne až sedmý duel série na Floridě. Horší je, že Lightning se v něm nejspíš budou muset obejít bez svého klíčového hráče Nikity Kučerova.

Tampa srovnala sérii s Islanders, Palát s Ruttou byli mezi střelci

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.06.2021 (06:27)     Sekcia sport

Po úvodním zaváhání obhájci Stanley Cupu z Tampy zabrali a výsledkem 4:2 srovnali semifinálovou sérii play off hokejové NHL proti Islanders. Gólově se na tom podíleli i oba Češi v sestavě domácích, útočník Ondřej Palát a obránce Jan Rutta. Právě trefa druhého jmenovaného z 43. minuty byla v utkání rozdílovou.

Colorado i bez zraněného Francouze srovnalo sérii! Rozhodne sedmý zápas

Islanders v prodloužení srazili Tampu, Palát měl asistenci. Rozhodne sedmý duel

Islanders porazili Philadelphii. Postoupili mezi poslední čtyři týmy, ve finále se střetnou s Tampou Bay

Nezdolné Toronto, sedmý zápas s Bostonem vybojovalo ve druhém prodloužení

ONLINE: Třinec - Sparta 0:0. Třetí mečbol, vynutí si domácí sedmý zápas?

Mistři velkých zvratů. Denver si famózním poločasem vynutil sedmý zápas

Hokejisté Lausanne vyhnali Hrubce z branky Curychu, o mistrovi rozhodne sedmý zápas

Golden State postoupili do semifinále NBA, Boston si vynutil sedmý zápas

Nebezpečná oslava. Fanoušci Islanders zasypali led plechovkami od piva

Sparta proti Liberci zvládla podruhé za sebou prodloužení. Vynutila si sedmý zápas

Mitchellovy body nestačily, Orlando vybojovalo sedmý duel. Dallas jde dál

Philadelphia zvládla prodloužení a vyrovnala sérii s Islanders, Voráček měl asistenci

Brno otočilo zápas s Libercem a po výhře 3:2 vrací sérii na sever Čech

Spousta práce přišla vniveč, mrzí Smoleňáka. Sedmý zápas? Vítkovicím zkazíme mejdan

Karviná po velkém obratu srovnala finále s Plzní, rozhodne pátý zápas

Sparta vstala z mrtvých! Nepoložili jsme se, jsem na tým strašně hrdý, smeká kapitán

Pastrňák a spol. se přiblížili MS. Boston padl na ledě Toronta, rozhodne sedmý zápas

Barzal překonává kuriózní úrazy, jeho tým postupuje v boji o Stanley Cup

Mladá Boleslav odvrátila mečbol Třince. Boj o finále rozhodne sedmý zápas

Volejbalisté Českých Budějovic porazili Karlovarsko a finále rozhodne pátý zápas