Hokejisté Lausanne vyhnali Hrubce z branky Curychu, o mistrovi rozhodne sedmý zápas

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.04.2024 (22:44)     Sekcia sport

Stejně jako v české hokejové extralize rozhodne ve švýcarské nejvyšší soutěži o mistrovi až sedmý finálový zápas. Vynutilo si ho Lausanne díky dnešní výhře 5:3 nad Curychem, kterou srovnalo stav série na 3:3. celý článek

Hronek asistoval, Vancouver i tak promarnil mečbol. Rozhodne sedmý zápas

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.05.2024 (06:48)     Sekcia sport

Hokejisté Vancouveru s Filipem Hronkem prohráli šestý zápas play off NHL na ledě Edmontonu 1:5. Český zadák si v utkání připsal asistenci na gól Švéda Nilse Hoglandera, ten však na postup nestačil. Rozhodne tak sedmý duel v areně Canucks.

Hrubec vychytal čisté konto a hokejisté Curychu jsou krok od titulu

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.04.2024 (22:38)     Sekcia sport

Hokejisty Curychu s brankářskou jedničkou Šimonem Hrubcem dělí jedna výhra od triumfu ve švýcarské lize. Dvaatřicetiletý český gólman vychytal počtvrté v letošním play off nulu a pomohl Lions k vítězství 3:0 v pátém finále s Lausanne.

Mladá Boleslav odvrátila mečbol Třince. Boj o finále rozhodne sedmý zápas

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.04.2021 (19:25)     Sekcia sport

Hokejisté Mladé Boleslavi porazili v šestém semifinále play off extraligy Třinec 4:2, vyrovnali stav série na 3:3 a vynutili si rozhodující sedmý zápas, který se uskuteční ve čtvrtek ve Slezsku. Dvěma góly se pod výhru Bruslařského klubu podepsal Pavel Kousal, dva body si připsali i Ondřej Najman a Martin Pláněk.

Pastrňák a spol. se přiblížili MS. Boston padl na ledě Toronta, rozhodne sedmý zápas

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.05.2024 (06:13)     Sekcia sport

Vstup do play off se jim vydařil na jedničku. Z prvních čtyř zápasů vyhráli hokejisté Bostonu tři a vypadalo to, že do semifinále Východní konference dokráčí bez větších problémů. Jenže od té doby promarnili Bruins dva mečboly. Ten poslední v pátečním utkání, kdy padli na ledě Toronta 2:1. O postupujícím tak rozhodne sedmý zápas, jenž se odehraje 5.5. ve dvě hodiny ráno. V případě vyřazení Pastrňáka a spol. by se mohl český fanoušek dočkat hvězdných posil pro domácí MS.

Pardubice porazily Děčín v prodloužení, rozhodne sedmý zápas

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.05.2023 (20:48)     Sekcia sport

Basketbalisté Pardubic si v ligovém semifinále s Děčínem vynutili rozhodující sedmý zápas. Na domácím hřišti v pátek před zaplněnou halou zvítězili 81:78 po prodloužení a vyrovnali sérii na 3:3. O postupujícím se rozhodne v neděli v Děčíně, kde Válečníci drží ve vyřazovacích bojích neporazitelnost.

Jsme rodina, cítil jsem z každého, že ten sedmý zápas chce, mínil Hrehorčák

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.04.2024 (09:13)     Sekcia sport

Pošesté stáli hokejisté Třince v aktuálním play off na prahu vyřazení a znovu to zvládli. V šestém utkání finále doma porazili Pardubice 4:1 a vynutili si sedmý, rozhodující zápas. Dvěma góly, včetně vítězného v 16. minutě úvodní třetiny, se blýskl slovenský útočník Ocelářů Patrik Hrehorčák. Ten druhý přidal v 59. minutě do prázdné branky.

SESTŘIH: Třinec zdolal Pardubice, o vítězi extraligy rozhodne sedmý zápas

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.04.2024 (16:38)     Sekcia sport

Až sedmý zápas rozhodne o tom, kdo bude mistrem hokejové extraligy. Třinec v posledním domácím zápase sezony totiž odmítl konec finále a Pardubice porazil 4:1. Oceláři stále živí naději na pátý titul v řadě, Východočeši zase mohou ukončit dvanáctileté čekání na pohár. O tom, kdo se bude radovat, rozhodne nedělní duel v Pardubicích, který začíná v 19:00.

Brankář Hrubec má druhý nejnižší průměr obdržených branek ve švýcarské lize

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.11.2023 (13:58)     Sekcia sport

Český brankář Šimon Hrubec je s průměrem 1,85 obdržené branky na zápas druhý ve statistikách švýcarské hokejové ligy. Lepší než gólman Curychu je pouze Reto Berra z Fribourgu (1,79). S úspěšností zákroků 93,06 procenta patří Hrubcovi čtvrté místo za Connorem Hughesem z Lausanne (93,68), Berrou (93,40) a Sandrem Aeschlimannem z Davosu (93,26).

Nylander vystřílel Torontu proti Bostonu rozhodující sedmý zápas

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.05.2024 (07:00)     Sekcia sport

Hokejisté Bostonu nedokázali v play off NHL ani napodruhé proměnit postupový mečbol. Toronto čelící vyřazení navíc bez klíčového útočníka Austona Matthewse dokázalo podruhé za sebou uspět těsně 2:1 a vynutilo si rozhodující sedmý duel. Obě branky Maple Leafs vstřelil Švéd William Nylander.

Sparta proti Liberci zvládla podruhé za sebou prodloužení. Vynutila si sedmý zápas

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.04.2021 (20:05)     Sekcia sport

Hokejisté Sparty zvítězili v šestém utkání semifinále play off extraligy na ledě Liberce stejně jako v předchozím utkání v Praze 3:2 v prodloužení. Vyrovnali tak sérii z 0:3 na 3:3, o postupujícím rozhodne čtvrteční sedmý zápas v metropoli (17:00). Pražané se mohou stát prvním týmem, který v play off domácí nejvyšší soutěže dokoná obrat po ztrátě úvodních tří duelů série.