Boj o Stanley Cup pokračuje. Montreal slaví ve finále první výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.07.2021 (05:12)     Sekcia sport

Hokejisté Montrealu dál živí naději na zisk Stanley Cupu. Tampa v sestavě s Čechy Ondřejem Palátem a Janem Ruttou nevyužila první mečbol, když na ledě Canadiens prohrála čtvrté utkání finále v prodloužení 2:3. Vítězný gól vstřelil Anderson, pro kterého to byla druhá trefa v zápase. V dalším utkání bude mít Tampa výhodu domácího prostředí. celý článek

Montreal těsně porazil Vegas a slaví postup do finále Stanley Cupu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.06.2021 (07:05)     Sekcia sport

Poprvé od roku 1993 se hokejisté slavného celku NHL Montreal Canadiens probojovali do finále Stanley Cupu. Rozhodla o tom jejich čtvrteční výhra 3:2 po prodloužení nad Vegas a výsledek semifinálové série 4:2 na zápasy. Postupovou branku vstřelil v 62. minutě útočník Artturi Lehkonen.

Skvělý Palát zářil! Tampa má ve finále Stanley Cupu první výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.06.2022 (06:05)     Sekcia sport

Třetí vzájemný duel finále Stanley Cupu měl výraznou českou stopu! Hokejový útočník Ondřej Palát se v něm gólem a asistencí podepsal pod první vítězství Tampy Bay. Lightning porazili Colorado 6:2 a snížili na 1:2 na zápasy. První minuty ve finále odchytal brankář Avalanche Pavel Francouz, který ve 32. minutě za stavu 2:5 nahradil Darcyho Kuempera.

Plekanec: Montreal může Stanley Cup vyhrát. Tlak je tam větší než v Torontu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.06.2021 (09:59)     Sekcia sport

Když se řekne Montreal, českého fanouška napadne Tomáš Plekanec. Osmatřicetiletý hokejista strávil v dresu slavných Canadiens víc než třináct sezon, a proto zaujatě sleduje tažení současného týmu. Frankofonní kanadský tým po dlouhých 28 letech postoupil do finále Stanley Cupu a Plekanec tvrdí: „Můžou ho vyhrát.“

Prásk! Stanley Cup v rukou Colorada utrpěl první šrámy

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.06.2022 (14:17)     Sekcia sport

Hokejisté Colorada slaví, Laviny mají třetí Stanley Cup v historii. V nedělním šestém finále NHL porazili domácí Tampu Bay 2:1 a sérii ovládli 4:2 na zápasy. Zářez na pažbě si nepřipsal jen autor vítězného gólu Artturi Lehkonen, ale také náhradník Avalanche Nicolas Aube-Kubel, který v opojení ze zisku slavné putovní trofeje zařídil Stanley Cupu první šrám letošních oslav.

Fantastický Palát zářil! Tampa má ve finále NHL první výhru

Ondřej Palát gólem a asistencí pomohl Tampě Bay k první výhře ve finále Stanley Cupu. Lightning porazili Colorado 6:2 a snížili na 1:2 na zápasy.

Colorado začalo lépe, ve finále Stanley Cupu se ujalo vedení

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.06.2022 (05:23)     Sekcia sport

Palátův gól na výhru nestačil. Colorado v prvním finále Stanley Cupu porazilo Tampu Bay 4:3 v prodloužení. V 62. minutě rozhodl André Burakovsky.

Palát se blýskl dvěma body. Tampa má ve finále první výhru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.06.2022 (07:39)     Sekcia sport

Ondřej Palát gólem a asistencí pomohl Tampa Bay k první výhře ve finále Stanley Cupu. Lightning ve třetím utkání o šampiona hokejové NHL porazili Colorado 6:2 snížili na 1:2 na zápasy. První minuty ve finále odchytal brankář Avalanche Pavel Francouz, který ve 32. minutě za stavu 2:5 nahradil Darcyho Kuempera.

Montreal si zahraje o Stanley Cup, oslavy v ulicích se zvrhly v násilnosti

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     25.06.2021 (17:21)     Sekcia sport

Vášniví hokejoví fanoušci v Kanadě dostáli své nelichotivé pověsti. Oslavy postupu Montreal Canadiens do finále NHL po dlouhých 28 letech se v noci na pátek zvrhly v demolici města. Policie při střetu s davem použila slzný plyn, lidé se naopak nebáli ničit její auta.

Vegas šesti góly rozstřílelo Colorado, v další fázi vyzve Montreal

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.06.2021 (06:51)     Sekcia sport

Posledním postupujícím ze druhého kola play off NHL se stali hokejisté Vegas poté, co čtvrtečním triumfem 6:3 přehráli Colorado počtvrté za sebou a završili tak senzační obrat série z 0:2 na 4:2 na zápasy. V semifinále narazí na Montreal, druhou dvojicí bojující o finále Stanley Cupu je Tampa Bay s Islanders.

ONLINE: Pokračuje finále první ligy, Kladno hraje s Jihlavou. Kdo přidá třetí výhru?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.04.2021 (16:50)     Sekcia sport

Finále play off první hokejové ligy o postup do nejvyšší soutěže pokračuje pátým zápasem. Kladno hostí od 17 hodin Jihlavu, stav série hrané na čtyři vítězství je 2:2, který tým bude blíže extralize? Sledujte podrobnou online reportáž.

Montreal je po 28 letech ve finále Stanley Cupu. Vegas porazil v prodloužení

Montreal po vítězné šňůře narazil. Do semifinále vstoupilo lépe Vegas, má první výhru

Palátův gól na výhru Tampy nestačil, ve finále Stanley Cupu vede Colorado

Senzace? Pro Plekance ne. Montreal je rozjetý, má vítěznou mentalitu a hlavně Price

Rakousko šokovalo USA a bere bod! Britové předvedli skvělý závěr. Švýcarsko deklasovalo Dány

Impozantní série pokračuje. Zlín smetl Sokolov a slaví sedmou výhru za sebou

Rutta s Palátem obhájili s Tampou Stanley Cup, finále rozhodl jediný gól

ONLINE: Finále o postup do extraligy pokračuje, přidá Jihlava v Kladně další výhru?